SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61958
Kadafi zdajesz sobie sprawę czym skończyłoby się dosypywanie do sarmow sterydów? Już lepiej nic nie dać tzn. sam wypełniacz niż podsypywać sterydami. Gdzieś był artykuł w necie, że kupili ostarynę z allegro(pro nutrition) przebadano i była ostaryna.
Jedni piszą, że pro nie działa. Ty piszesz, ze podsypka.
Ciekawe czy ktoś to w PL bada jak saa za 250zl. Mam stare mk dałbym na badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 91 Na forum 212 dni Przeczytanych tematów 2087
Serio, nie mam pojęcia co tam siedzi, też wiadomo - nie mam porównania do innych ostaryn, ale jeśli wszędzie napisane jest, jaki to łagodny sarm, a u mnie tyle sajdów co przy mocnych oralach, to coś tu nie gra. Może jakiś ph siedzi. Albo jestem wyjątkiem, na który ostaryna tak działa sajdowo. A tak jak napisałem, t-bol bardzo dobrze toleruję, więc to też nie jest tak, że w ogóle orali nie mogę tykać. Sam nie wiem już.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
kadafi2
Serio, nie mam pojęcia co tam siedzi, też wiadomo - nie mam porównania do innych ostaryn, ale jeśli wszędzie napisane jest, jaki to łagodny sarm, a u mnie tyle sajdów co przy mocnych oralach, to coś tu nie gra. Może jakiś ph siedzi. Albo jestem wyjątkiem, na który ostaryna tak działa sajdowo. A tak jak napisałem, t-bol bardzo dobrze toleruję, więc to też nie jest tak, że w ogóle orali nie mogę tykać. Sam nie wiem już.


Zdarzały się dosypki ph do sarmów zwłaszcza zagranicznych marek. Czy saa to nie jestem pewien coś tam o uszy się obiło. Były też lekki rozszerzające oskrzela i ułatwiające oddychanie w GW więc osoba, która na cardio miała dobrą wentylacje i wydolność tlenową była pewna, że ma w środku GW podczas gdy samego GW były 2mg w kapsułce a reszta lek. Zasada jest taka, że najczęściej jeśli ktokolwiek i cokolwiek podmienia to z droższego surowca na tańszy a nie na droższy. W mk zdarzały się również inne tańsze sekretagogi GH i każdy kto odczuł głód myślał, że ma prawdziwe mk677. Naprawdę ciężko dziś o uczciwość sprzedawców lub ich nieświadomość tego co sami sprzedają bo nie chcą tracić pieniędzy. Badanie jednego produktu kosztuje 170 euro. Większość chyba nawet woli nie wiedzieć. Jak spytałem jedną firmę o badania powiedzieli że mogę sobie sam wysłać bo oni nie mają. Więc nie każdy chce wydać na sarm 150-200zł plus 772zł na badanie plus 2-4tyg na wynik. No i jeszcze nie wiadomo czy po wynikach masz zielone światło żeby szamać czy produkt na śmietnik.


Zmieniony przez - BSR w dniu 2023-10-14 22:03:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
"po sterydach wiadomo czego można się spodziewać, a po sarmach - loteria. Już abstrah**ąc od tego co siedzi w puszkach, dochodzą jeszcze indywidualne reakcje organizmu na dany sarm"

to jest bzdura jakaś totalna przecież. Na zwykłym biciu 1ml enana 2 arz w tyg jednemu wyj**e estro w kosmos i naciągnie wodę, skoczy ciśnienie, wyj**e prolke, będą problemy z ekercją, syfy, wypadną włosy a inny nie poczuje praktycznie nic z ww. sajdów. Więc to nie jest loteria ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
Ale co ty porównujesz? Włosy to indywidualne dyspozycje ,e2 to już indywidualna sprawa saa są przebadane od dziesiątek lat a w tych wynalazkach bywają różne cuda
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
"dochodzą jeszcze indywidualne reakcje organizmu na dany sarm"

to w saa nie ma indywidualnych reakcji na dane saa ?

śmeiszy mnie i bawi niezmiernie gloryfikowanie saa względem sarmów i pisanie jakie to saa są przebadane, bezpieczne i pewne. szczególnie od chłopów gotujących to k***a w piwnicach za szafą . Daj spokój chłopie. Ale no wiadomo, jak kupujesz oxe to nie ma możliwości i nigdy się nie zdarzyło, żeby to było np wino+meta albo inny syf :). Heh


Zmieniony przez - Kokobann w dniu 2023-10-15 08:48:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 126 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 378
Kokobann

wino+meta albo inny syf :). Heh




Zmieniony przez - Kokobann w dniu 2023-10-15 08:48:39


W przeciwienstwie do twoich genialnych sarmow ktore w wiekszosci nawet nie byly badane na ludziach bo w testach na zwierzetach wypadaly juz mizernie ten jak to nazwales syf jak metanabol czy winstrol to leki przebadane na ludziach i byly dopuszczone do obrotu
Takze szefie tutaj sie troszeczke zagalopowales

Zmieniony przez - flatearth w dniu 10/15/2023 9:19:37 AM
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
o chryste człowieku, pavulon to też jest lek przebadany na ludziach i wprowadzony do obrotu . co to am do tego. czy ty właśnie k***a napisałeś, że "skoro to lek to znaczy, że zdrowy" ?

szczególnie spyanu u Łysego w piwnicy ? Poważnie ?


Zmieniony przez - Kokobann w dniu 2023-10-15 09:38:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
Jak sieb przestaniesz bać igly to zmienisz zdanie -) każde bierze i biję co chce ,twój wybór i decyzja .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 206 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11081
miał ktoś styczność z oralami z monster lab np sarmai cardaryną bo moim zdaniem to są chyba wałek tabletki dosłownie się rozwalają w dłoni a jak dam do gęby juz to w sekundzie rozpuszczają się dla mnie szajs ładny wątpie żeby tam była w środku kardaryna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium