SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
lgd i ostaryna jakie laby na topie ? andro, ions, sayan, a+labs ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 33 Na forum 89 dni Przeczytanych tematów 1634
Osobiście polecam Androchem, ostaryna działa na pewno - potwierdzone badaniami hormonów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
a co ci po ostarynie wyszło w hormonach ? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 33 Na forum 89 dni Przeczytanych tematów 1634
Supresja testa i minimalnie podniesiony estradiol. Za kilka dni kończę cykl, będę robił badania więc zobaczymy. Liczę, że LH i FSH będzie nieruszone (w połowie cyklu było identyczne jak przed).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
no a oprócz skutków ubocznych ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 33 Na forum 89 dni Przeczytanych tematów 1634
Efekty jak po "mocniejszej kreatynie". Dobre ubicie mięśnia, spoko regeneracja ale nie spodziewaj się cudów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 304 dni Przeczytanych tematów 287
Stosował ktoś podczas cyklu N2Guard?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
Kokobann
lgd i ostaryna jakie laby na topie ? andro, ions, sayan, a+labs ?


AC na pewno

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5733
Kokobann
lgd i ostaryna jakie laby na topie ? andro, ions, sayan, a+labs ?


AC, IONS, A+ szamałem i wszystko klepało. Sayana nie miałem okazji, ale kiedyś też same dobre opinie zbierał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 25 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 685
Siemka chciałbym zbadać sobie gh po wbiciu ghrp2 i w trakcie cjc, ogólnie jeszcze nie wbijam przy poprzednim badaniu gh bez niczego miałem około 2ng więc teraz zbadam sobie przed startem też. Pytanie czy takie badanie w ogóle ma sens np. Jeżeli pobiorą mi krew po 30 minutach od strzału to czy ten gh wyzwolony przez ghrp gdzies nie dotrwa do badań. Pytanie jest z tąd że po podaniu zwykłego gh w badaniach normalnie wychodził podwyższony natomiast po podaniu ghrp2 (też w asyście cjc) z pewnej firmy po ok 30minutach albo cos kolo tego nie pamietam dokładnie ale zrobiłem to po odpowiednim czasie na pewno i na czczo niestety nie wyszedł mi podwyższony nic pomimo, że coś tam czułem że działa? Nie wiem jakieś rady jak zrobić takie badanko żeby było zgodnie ze sztuką? Dzięki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium