SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2905469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 230 Wiek 5 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 176445
Jaki sarm wartowrzucic do redukcji aby utrzymywali się nabicie wspomagać trochę regenerację i sen.
Leci test, master, npp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mk bym wrzucił , ale to nie Sarm
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 387
asdrubal
W jaki sposób inny? Pierwsze GW w jakikolwiek sposób czułeś? Był jakiś wpływ na palenie fatu i wydolność?



Zmieniony przez - asdrubal w dniu 2020-12-22 21:06:59


Oczywiście, poprawa wydolności,lepszy profil lipidowy,wiecej energii. Ale też wychodziły syfy.

GW dwójka ma mocne działanie przeciwzapalne. Gdzieś na forum czytałem ,że gościowi pomogło przy łuszczycy która leczył latami. Ja ogólnie się lepiej czuje. Nie mam problemów z IBS,syfy nie wychodzą a nawet obecne ktorych jest malutko znikaja. Lece prop i master w minimlanych dawkach wiec takie androgenne syfki sa zawsze ale z GW 2.0 mam najlepszy stan cery od lat. Co do wydolności ciężko stwierdzić bo lacznie na GW jestem prawie od pol roku w tym 2msc 2.0,wydaje mi się ,że na klasycznej kardarynie wydolność byla wieksza ale i tak zdecydowanie lepiej czuje sie na 2.0 ,jakby to powiedziec zdrowiej. Jest też ponoc neuroprotekcyjne,tutaj moge tylko powiedziec ,ze stan psychiczny tez jest u mnie bardzo spoko ale to moze miec wplyw multum innych rzeczy. Sprawdze niedlugo jeszcze lipidogram ;) ale generalnie niby to samo ale co innego ;)
1

SARMS LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 230 Wiek 5 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 176445
Myślałem nad mk + ghrp6 co o tym myślicie większy poziom hormonu też się przyda
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 387
mateuszfilar
Jaki sarm wartowrzucic do redukcji aby utrzymywali się nabicie wspomagać trochę regenerację i sen.
Leci test, master, npp


MK 20mg przed snem
2

SARMS LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mateuszfilar
Myślałem nad mk + ghrp6 co o tym myślicie większy poziom hormonu też się przyda


Tez bd combo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
ja nie ogarnalbym gastro na tym polączeniu. Jeden i drugi powoduje u mnie wybitne ssanie czasem ciezkie doogarnicia. Za to kopią wybitnie dobrze, biore teraz ghrp6 z cjc i czuje to nabicie i wiem ze moje ciało rosnie
a mk najlepiej kopie mnie rano na pusty zoladek, 20 minut od wziecia czuje nabicie miesniowe


Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2020-12-24 19:51:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mk ciągnie trochę wody , wiadomo ze zależy wszystko od michy.
Środek jak dla mnie 1 klasa .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
mnie mk robi wyjatkowo dobrze, za kazdym razem jest wow!, co zauwazylem dziala przez pierwsze kilka dni mocno, z czasem dzialanie spada, po 3 tyg odstawiam, bo chodze zmeczony boli mnie glowa, wtedy zmieniam na pepki3 tyg i rotuje. Najlepiej czuje pierwsze kapsy mk jak zaczynam. Biore pierwsza dawke mk i po chwili czuje doslownie jak mnie nabija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakoś w tamtym roku wrzucałem wyniki badań i opis combo
co leciałem , mk z ghrp . Igf i gh było ładnie wywalone.
Zauważyłem tez ze najlepiej brać 3-4 miesiące , później pauzę z miesiąc , i znowu bomba , wtedy czuć działanie środka . Tzn
można poczuć działanie.
Pierwsze spotkanie z mk to na mostku , wiec miałem większy
progres na mk niż na bombie. 10 kg na plus na mostku .
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium