SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2873444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 529 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8644
O ile się nie mylę jestem w 3/4 tyg brania. Jeżeli chodzi o syfy to nic takiego się nie pojawiło o co się obawiałem. Tym bardziej, ze mi zawsze lubiły wychodzić na twarzy, a od dłuższego czasu to i na klatce zaczęły się wykluwać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 529 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8644
Tomszaczek93
kamper
Zostało mi około półtora miesiąca brania gw, jestem podczas redukcji. Jak skończę będę chciał nabić się trochę suchą masą. Co polecacie? Samo lgd wystarczy czy dodać coś do tego?

Zadowolony jesteś z GW nie wywaliło ci syfow żadnych ?


Zadowolony jestem. Biorę 20mg dziennie. Kondycja się trochę poprawiła, nogi mnie już nie bolą jak biegam :D 1,5kg zjechałem, no i obwód pasa znacznie mniejszy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1673 Napisanych postów 3699 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39211
kamper
Zostało mi około półtora miesiąca brania gw, jestem podczas redukcji. Jak skończę będę chciał nabić się trochę suchą masą. Co polecacie? Samo lgd wystarczy czy dodać coś do tego?


LGD na sucho? Wody ciągnie. IMO prędzej RAD..a najlepiej S23

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1261 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10349
F1.08
To LGD to MASAKRA! Nie ogarniam tego! Albo mam przesypane albo jestem wyjątkowo wrażliwy na to ...

Drugi tydzień dobiega końca. Nabicie super, siła idzie. Ale ciśnienie i napady agresji.. koszmar! Sam siebie nie poznaję. Ja nie wiem jak jest na trenie, ale dobrze, że nigdy nie próbowałem skoro na LGD mam takie cyrki. Cały dzień na wkur**e chodzę. Kłócę się, rzucam przedmiotami, wybucham. Paranoja. Dopiero pod wieczór mi przechodzi i jest mi głupio z powodu swego zachowania. Mam ochotę na**** ludzi na ulicy bo mnie wszystko w****wia.

Jaka firma i dawka lgd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42299
Jakie zdanie odnośnie ostaryny względem odbudowy tkanek/kości ?
Naderwałem sobie prosty uda + okazało się, że mam dziurę w stawie biodrowym.. Myślicie, że warto wrzucić ostaryne, żeby przyśpieszyć odbudowę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30052
GymSherpa
wertowalem nascie stron wstecz, ale akurat pytanie nie padlo, wiec i nie odnalazlem odp na swoje pytanie, ktore zapewne pojawialo sie tu milion razy. odwalilo mi w glowie i chce dorzucic sarmy do saa. tak o wyrobic swoje zdanie czy to w ogole cokolwiek warte. no i pytam w jaka firme aktualnie celowac? prosilbym o kilka opcji. przede wszystkim myslalem o rad140, moze i lgd, sam nie wiem.


bierz mk 677 to sie zdziwisz jak to dobrze kopie, sam podchodzilem sceptycznie do wynalazkow i sie zdziwilem, wlasnie to odpalile pare dni temu i juz czuje nabicie miesniowe\


przyjacielu F.108
brales moze sr9009 Stenabolic?

poprawia to w jakis sposob samopoczucie, koncentracje?


Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2021-01-23 21:19:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 529 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8644
Jakby się sprawdziło połączenie mk+lgd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1261 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10349
kamper
Tomszaczek93
kamper
Zostało mi około półtora miesiąca brania gw, jestem podczas redukcji. Jak skończę będę chciał nabić się trochę suchą masą. Co polecacie? Samo lgd wystarczy czy dodać coś do tego?

Zadowolony jesteś z GW nie wywaliło ci syfow żadnych ?


Zadowolony jestem. Biorę 20mg dziennie. Kondycja się trochę poprawiła, nogi mnie już nie bolą jak biegam :D 1,5kg zjechałem, no i obwód pasa znacznie mniejszy :)

Z jakiej firmy masz? I jak Dawkujesz? Kiedy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42299
Ja brałem MK 677 i jak nie mam problemu pod koniec redukcji zejść poniżej 2000 kalorii tak przy mk jadłem prawie 4000, a i tak chodziłem taki głodny, że mógłbym trawnik obgryzać
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 529 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8644
BSR
kamper
Tomszaczek93
kamper
Zostało mi około półtora miesiąca brania gw, jestem podczas redukcji. Jak skończę będę chciał nabić się trochę suchą masą. Co polecacie? Samo lgd wystarczy czy dodać coś do tego?

Zadowolony jesteś z GW nie wywaliło ci syfow żadnych ?


Zadowolony jestem. Biorę 20mg dziennie. Kondycja się trochę poprawiła, nogi mnie już nie bolą jak biegam :D 1,5kg zjechałem, no i obwód pasa znacznie mniejszy :)

Z jakiej firmy masz? I jak Dawkujesz? Kiedy ?


Androchem, 20mg dziennie, na czczo lub po śniadaniu bo zdaza mi się zapomnieć ^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium