SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2893606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Szukam opinii na temat sarmów z virtutis.

P.s. czy jest sens brac bpc157 w tabsach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
VP bym omijał, są tańsze i pewniejsze laby. BPC to zależy w jakim celu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
IONS? PBC 157 w celach leczniczych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
IONS jak najbardziej. Ale w celu leczenia czego? Wtedy ci odpowiem czy warto łykać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Generalnie leczenie stawów, zapalenie kaletki maziowej wyrostka lokciowego i ogólnie poprawa ich funkcjonowania. Po prawie 30 latach na siłowni swoje przeżyły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
No to chyba lepiej będzie BPC iniekcyjnie podany w okolice urazu. W tabsach polecam na wszelkie objawy ze strony układu trawiennego, na nadżerki śluzówki żołądka czy jelit.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 249 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2085
Psycho Dad
No to chyba lepiej będzie BPC iniekcyjnie podany w okolice urazu. W tabsach polecam na wszelkie objawy ze strony układu trawiennego, na nadżerki śluzówki żołądka czy jelit.


Jakie dawki tabs w opisanych wyzej sytuacjach polecasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10246
Sprawdzał ktoś kiedyś poziom shbg po ostarynie? Robiłem badania przed cyklem (wczoraj wskoczyłem na ON) i shbg wyszło poniżej normy (8,5 a norma 17 - 77), testosteron też ale to akurat normalne, prolka troche ponad widełki, ale juz dostinex poszedł. Tsh, ft4 i ft3 sa prawidłowe.
Pierwszy raz mam taki poziom shbg...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 81 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 984
koszmasz
Cześć, mam 19 lat i zrobiłem swój pierwszy minicykl sarmami przez 40 dni, (kardaryna + ostaryna 20mg), oczywiście jako, że jestem nie za mądry to w połowie zastosowałem aromasin na wyczucie, po zakończonym cyklu udałem się na badania wyniki były dość dziwne ponieważ wszystko było tak jak być powinno oprócz estradiolu który był na poziomie >5,00, oraz testosteronu który był na poziomie 2,74, lh i fsh w normie. Toteż pomyślałem, że stworzę temat w którym zapytam się co robić, dwie osoby powiedziały mi że jak mam lh i fsh w normie to nie muszę robić odblokuj, jako, że za mądry nie jestem to ich posłuchałem, na dzisiejszych badaniach wyszło mi 3,35 testa i 9,00 estradiolu (po 3 tygodniach od zakończenia cyklu), pytanie co mam teraz zrobić? Odblok? A może wziąć znowu i po zrobić odblok? Nie wiem co robić i proszę o pomoc (tak wiem, że tak się dzieje jak amator bierze się za doping).


Szkoda w tak młodym wieku brać się za środki, gdzie sporo można zrobić na własnym teściu i kreatynie. Sam zaczynałem chrupać metanabol w wieku 15 lat(głupota spowodowana brakiem wiedzy), a mając 18 leciały już prolka i deca(wiadomo, trzeba było być w szkole największym ), ale były to lata 2000/2003 gdzie dostęp do wiedzy był praktycznie żaden(o IA mało kto słyszał, ale panowało przekonanie że gino jest tylko od omki więc luz ). W tym wieku nie wykorzystałem nawet w połowie potencjału tych środków... bezsensu. Wiadomo że każdy chce mieć formę na już, jednak trzeba wziać pod uwagę, że budowanie sylwetki to long run, a nie sprint. Jak na Twoim miejscu siegnął bym jeśli już to po mk677 + gw + kreatyna.

"Boją się ci, którzy nie mają odwagi by myśleć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
sroxxx
Psycho Dad
No to chyba lepiej będzie BPC iniekcyjnie podany w okolice urazu. W tabsach polecam na wszelkie objawy ze strony układu trawiennego, na nadżerki śluzówki żołądka czy jelit.


Jakie dawki tabs w opisanych wyzej sytuacjach polecasz ?


200-400mcg z rana na czczo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium