SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2908854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mk bedziesz miał widoczne działanie, raczej nie na granicy placebo więc po tygodniu się zorientujesz. Ja bym nie oszczedzał i brał sprawdzone firmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
majkel47
Mk bedziesz miał widoczne działanie, raczej nie na granicy placebo więc po tygodniu się zorientujesz. Ja bym nie oszczedzał i brał sprawdzone firmy.

Mam odłożonych kilka opakowań mk z andro i niebawem będę testował ale z opini bliskich osob dawka 30 mg robi swoją robotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja leciałem 20mg i wystarczała taka dawka tylko to na offie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Amg27
majkel47
Mk bedziesz miał widoczne działanie, raczej nie na granicy placebo więc po tygodniu się zorientujesz. Ja bym nie oszczedzał i brał sprawdzone firmy.

Mam odłożonych kilka opakowań mk z andro i niebawem będę testował ale z opini bliskich osob dawka 30 mg robi swoją robotę

Robiłem badania tylko na 30 i 10 mg. Tyle mogę wywnioskować, że na pewno lepiej 30mg niż 20mg.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 30 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10142
Okej, a co powiecie o Anamorelin'ie? Nowy produkt, ponoć dużo mocniejszy od MK677 a działa w podobny sposób. Ktoś cokolwiek?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 322 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37884
Krzychu79
Amg27
majkel47
Mk bedziesz miał widoczne działanie, raczej nie na granicy placebo więc po tygodniu się zorientujesz. Ja bym nie oszczedzał i brał sprawdzone firmy.

Mam odłożonych kilka opakowań mk z andro i niebawem będę testował ale z opini bliskich osob dawka 30 mg robi swoją robotę

Robiłem badania tylko na 30 i 10 mg. Tyle mogę wywnioskować, że na pewno lepiej 30mg niż 20mg.

Ale to androchemu?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Andro ma w stężeniu 30 mg właśnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 30 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10142
Okej, info dla zainteresowanych o Anamorelinie:
"Czym jest Adlumiz?
Adlumiz jest lekiem zawierającym substancję czynną chlorowodorek anamoreliny. Lek miał być
dostępny w postaci tabletek 100 mg przeznaczonych do przyjmowania doustnego.
W jakim celu miał być stosowany produkt Adlumiz?
Adlumiz miał być stosowany w leczeniu jadłowstrętu (utraty apetytu), kacheksji (postaci wyniszczenia
mięśni ze znacznym obniżeniem masy ciała) i niezamierzonego spadku masy ciała u pacjentów z
rodzajem raka płuca zwanym niedrobnokomórkowym rakiem płuca.
Jak działa produkt Adlumiz?
Adlumiz przyłącza się do docelowego miejsca na komórkach zwanego receptorem greliny i aktywuje
go. Aktywacja tego receptora powoduje uwalnianie w organizmie substancji, które mają działać w
mózgu, zwiększając apetyt i zapobiegając obniżeniu masy ciała."

Natomiast jest odmowa dopuszczenia go do obrotu. Przy ponownej apelacji ponownie środek został odrzucony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ma to chyba niewiele wspólnego z tematem. Takich leków jest pyerdylion. Na przykład mirtazapina dla anorektyczek z depresją. Jak to ma się mieć do sarmow?

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 30 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10142
A co złego w Mirtazapine? Interesuje mnie ten temat. A w kwestii aktualnego tematu wydaje mi się, że warto rozmawiać skoro to pochodna Mk 677 lub jej substytut, natomiast jeśli temat nie warty uwagi wybaczcie za zasmiecanie ;)
Ale swoją drogą kilka firm wypuściło już ten produkt, np Outlaw A-25.


Zmieniony przez - Alex_Megane w dniu 2019-05-19 14:21:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium