SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2894872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
pro nutrition nie z allegro tylko z normlanej strony z suplami , sam wyglad kapsulek wzbudzal watpiwosci. Zobaczymy jak bedzie z tym metablack
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
ziki2000
Faridrox
Bral ktos ostatnio LGD od META BLACK? Po ostatniej wpadce z pro nutrition wole dopytac


A jaka była wpadka pro nutrition ? Bo miałem kupić ich LGD


Wczesniej pisalem ze wyj**ka , zero dzialania, zero wplywu na testa . Mialem wieksze efekty na mono niz 10mg pro i nadywzce kaloryczej. Paro osob tez pisalo o ich innych produktach.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8357
Panowie mk677 najlepiej na noc czy rano ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39971
Jak masz problemy z apetytem to rano a jak nie to na noc.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3712 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39274
Lewuss
Panowie mk677 najlepiej na noc czy rano ?


Jak cie zamula to faktycznie lepiej na noc brac. Sprawdzone

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 726
Właśnie co do mk.. biore codziennie o 22:30 25mg.. o 4 wstaje mega zaj.. wyspany i wszystko jest git.. ale do 9 rano jestem taki nieprzytomny gdy siedze w jednym miejscu,że usypia mi sie lekko... przypuszczam,że za szybko wstaje od pory wzięcia mk i jakoś muł jest dalej... porady? Potem jak zaczne robić coś to znacznie lepiej, pracuje od 6 do 12 więc połowe szychty mam z głowy ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Sprawdzałeś jak tam cukier ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 726
lodzianin1
Sprawdzałeś jak tam cukier ?


Nie zerkałem, ale wykluczam bo zazwyczaj bez sarmów nawet zawsze podczas pracy na kopalni musiałem puszke słodkiego napoju sobie dziabnąć i było ok.. teraz nawet po coca coli zamuł.. ale jak zaczynam pracować to mija to.. mk dopiero 3 dzień dziś bede brał wiec może kwestia przyzwyczajenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 726
Czemus420
lodzianin1
Sprawdzałeś jak tam cukier ?


Nie zerkałem, ale wykluczam bo zazwyczaj bez sarmów nawet zawsze podczas pracy na kopalni musiałem puszke słodkiego napoju sobie dziabnąć i było ok.. teraz nawet po coca coli zamuł.. ale jak zaczynam pracować to mija to.. mk dopiero 3 dzień dziś bede brał wiec może kwestia przyzwyczajenia. Ogólnie dziwna sprawa bo odkad biore mk takie coś mam..


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39971
Może prolaktyna poszła troszkę do góry, ja tak miałem jak mk z rana jadłem przestawiłem się na wieczór to jedyne co mnie budziło to głód
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium