SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2877012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1061
30 -40 ml płynów... Ja napisałem o samej wodzie jaka wypijam do tego trzeba by doliczyć resztę , soki , herbaty itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
roczek
30 -40 ml płynów... Ja napisałem o samej wodzie jaka wypijam do tego trzeba by doliczyć resztę , soki , herbaty itp

Teoretyką dot. ilości płynów się nie sugeruj bo to na bank nie powód twoich problemów, problemem jest reakcja na środek która użycie środka wyklucza.


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2024-02-10 20:42:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
roczek
30 -40 ml płynów... Ja napisałem o samej wodzie jaka wypijam do tego trzeba by doliczyć resztę , soki , herbaty itp


Herbata powyżej pół litra to chyba się nie wlicza bo daje efekt odwrotny a nie nawodnienie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 110 dni Przeczytanych tematów 1383
Lecę mk+gw+sr pod bieganie wydolnosc na duży plus i mk wzrost siły i dużo lepsza regeneracja ale wielkie wow te sarmy nie dają tak szczerze.Chyba nawet gw i sr na początku lepiej działały takie mam wrazenie.Co na lekka sennosc na LGD ktura nie przeszkadza ale czuć parę godzin pomaga ? Bo na noc jednak wydluza czas snu i też tego nie chce.Prosze o odpowiedź.


Zmieniony przez - Bartosz1983 w dniu 2024-02-10 22:40:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
ziki2000
roczek
30 -40 ml płynów... Ja napisałem o samej wodzie jaka wypijam do tego trzeba by doliczyć resztę , soki , herbaty itp


Herbata powyżej pół litra to chyba się nie wlicza bo daje efekt odwrotny a nie nawodnienie

Ziki to już są stare teorie, ostatnio oglądałem na któryś naukowym kanale o kawie, herbacie które teoretycznie nie nawadniają a po dogłębnych badaniach okazało się że nawadniają równie dobrze co woda . Rozumiem liczenie płynów przy przygotowaniach do zawodów, na grubej bombie, trenie itd ale na naturalu z domieszką ostaryny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 110 dni Przeczytanych tematów 1383
Co na lekka sennosc na LGD ktura nie przeszkadza ale czuć parę godzin pomaga ? Bo na noc jednak wydluza czas snu i też tego nie chce.Prosze o odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5680
Bartosz1983
Co na lekka sennosc na LGD ktura nie przeszkadza ale czuć parę godzin pomaga ? Bo na noc jednak wydluza czas snu i też tego nie chce.Prosze o odpowiedź.



Napisz jeszcze raz o co ci chodzi, tylko tym razem po "Polsku".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5733
rarytas1
ziki2000
roczek
30 -40 ml płynów... Ja napisałem o samej wodzie jaka wypijam do tego trzeba by doliczyć resztę , soki , herbaty itp


Herbata powyżej pół litra to chyba się nie wlicza bo daje efekt odwrotny a nie nawodnienie

Ziki to już są stare teorie, ostatnio oglądałem na któryś naukowym kanale o kawie, herbacie które teoretycznie nie nawadniają a po dogłębnych badaniach okazało się że nawadniają równie dobrze co woda . Rozumiem liczenie płynów przy przygotowaniach do zawodów, na grubej bombie, trenie itd ale na naturalu z domieszką ostaryny


Może mu chodziło o to, że herbata i kawa działają moczopędnie. Więc co z tego, że wlejesz, jak zaraz wylejesz.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Nie działają moczopednie. Jest masa nowych badna które ta teorie obalaja. Działanie moczopedne nie występuje u osób które regularnie spoczywają kawe/kofeinę. Do znalezienia w kilka sekund. To mit powielany od lat.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5733
Czyli działa moczopędnie, ale nie na wszystkich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium