SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2868426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mk z ghrp 6
Cały sprzęt z andro



Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2021-02-16 22:37:19

Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2021-02-16 22:37:58
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28642
Co do zbijania prolaktyny. Ja bym z tym uważał bardzo tzn. nie zbij za bardzo bo nie lecisz niczego co by super ci ja wybijało (mk podnosi , ale to nie az tak duże, choć 2x w twoim przypadku to już trochę) dlatego jak zglebujesz ostro ją to później zanim odbije to lipę będziesz miał. Więc zaczynałbym od możliwie najmniejszej dawki, kontrolował badaniami, wrzucić więcej caba zawsze można a podbic prolaktyne samym mk jest zdecydowanie ciężej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39932
No mi mk też podnisola prolke prawie 2x zbilem cabem po miesiącu zrobiłem badania i prolka była 15 norma do 12.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Helionus
Co do zbijania prolaktyny. Ja bym z tym uważał bardzo tzn. nie zbij za bardzo bo nie lecisz niczego co by super ci ja wybijało (mk podnosi , ale to nie az tak duże, choć 2x w twoim przypadku to już trochę) dlatego jak zglebujesz ostro ją to później zanim odbije to lipę będziesz miał. Więc zaczynałbym od możliwie najmniejszej dawki, kontrolował badaniami, wrzucić więcej caba zawsze można a podbic prolaktyne samym mk jest zdecydowanie ciężej.


Co to znaczy ze będzie miał lipę ?
Ubileś już kiedyś prolke ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28642
Do zera nie, ale miałem na granicy dolnej normy, może i funkcjonuje się lepiej, bo zamula mniejsza. Ale wyzerowana prolaktyna działa neurodegeneracyjnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 748
Ja ta prolke mam podbitą 2x prawdopodobnie dlatego że w październiku skończyłem cykl na mecie 200tabs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Góra/dół też źle, optymalne poziomy horm trzeba sobie wypracować i pod siebie takich zakresów trzymać się.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 75 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 741
Kótka relacja z cyklu LGD-433 WXN.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Helionus
Do zera nie, ale miałem na granicy dolnej normy, może i funkcjonuje się lepiej, bo zamula mniejsza. Ale wyzerowana prolaktyna działa neurodegeneracyjnie


Ja celowo ubilem do 0,06. I nic nie poczułem . A odbić , to szybko odbiła !
Ale wiadomo , ze lepiej żeby była na swoim miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 75 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 741
Kótka relacja z cyklu LGD-433.





Właśnie skończyłem 60 dni +14mg dziennie.
Zaczynam +21mg dziennie.
Badań nie zrobiłem, bo strach wiedzieć jak jest źle.
Zrobię na koniec cyklu.

Koniec relacji.


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium