SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2908877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 43 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2046
Stosował ktoś niepokalanek pospolity w trakcie cyklu na MK w celu zmniejszenia wydzielania prolaktyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 160 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5193
mishka48
Stosował ktoś niepokalanek pospolity w trakcie cyklu na MK w celu zmniejszenia wydzielania prolaktyny?

Na twoim miejscu nie przejmowal bym sie prolaktyna tylko cukrem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 43 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2046
Masz na myśli glukozę we krwi tak? Może berberyna na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 160 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5193
tak glukoze i kontrolowac co jakis czas, prolaktyna moze byc podwyzszona tylko na pocztku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
mishka48
Stosował ktoś niepokalanek pospolity w trakcie cyklu na MK w celu zmniejszenia wydzielania prolaktyny?


Niezbyt Ci to pomoże ale możesz próbować.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28714
Panowie pytanie
lecial z was ktoś lgd powyżej 5 miesięcy? Da radę bez jakiś problemów tyle polecieć czy jakieś problemy zaczynają się pojawiać? Pytam to tyle mam w planie cisnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Helionus
Panowie pytanie
lecial z was ktoś lgd powyżej 5 miesięcy? Da radę bez jakiś problemów tyle polecieć czy jakieś problemy zaczynają się pojawiać? Pytam to tyle mam w planie cisnąć.


Mi tylko shbg z jakiegoś powodu spadło i wywaliło próby wątrobowe prawie 2 x norma na 20mg tylko ja razem z rad jadłem też 20mg więc to nie za bardzo miarodajne bo dwa różne sarm.
Okres niecałe 4 miesiące pierwszy miesiąc po 10mg później 20mg do końca tego co miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Helionus
Panowie pytanie
lecial z was ktoś lgd powyżej 5 miesięcy? Da radę bez jakiś problemów tyle polecieć czy jakieś problemy zaczynają się pojawiać? Pytam to tyle mam w planie cisnąć.


Badaj się po prostu i będzie wiadomo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28714
Shgb akurat na Radzie czy LGD akurat mocno spada i to jest fakt, dlatego np. niegluopim pomysłem jest dodawanie do cyklu jakiegoś sarmu zamiast provironu np. czy sarmy w ogóle jak ma sie shgb wysoko na normalnej bombie.

Badania będą regularnie. Planuje do każdej co drugiej podbijanej dawki robić i później względem tego reagować.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39293
Helionus
Panowie pytanie
lecial z was ktoś lgd powyżej 5 miesięcy? Da radę bez jakiś problemów tyle polecieć czy jakieś problemy zaczynają się pojawiać? Pytam to tyle mam w planie cisnąć.


Zależy jakie masz LGD... jak nie będzie tyrać wątroby to można, choć wątpię abyś utrzymał tak długo progres na tym... na ile pamiętam jak LGD działa(brałem 2 lata temu)

POWERED BY ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium