SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2903161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 742 Napisanych postów 1281 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10444
ziki2000
Sr9009 jak Wasze opinie co do spalania bo brałem pare razy i jakos z tym spalaniem słabiutko było


Też nie zauważyłem jakiś spektakularnych efektów solo ani lepszej wydolności. Co zauważyłem to że po grubych cheatach nawalonych solą woda szybciej schodziła. Jednak wydolność lepsza na GW. Dlatego uważam że warto je łączyć aniżeli lecieć SR solo bo GW będzie wyciągać tłuszczu do krwioobiegu a SR pomoże wprowadzić go do mitochondri bo to by go spaliły. Dodatkowo zawieszka ilość tych komórek mitochondrialnych więc bardziej efektywnie metabolizujemy energię. Większa ilość mitochondriów powiązana jest mocno z długowiecznością więc dla zdrowia można brać solo w sporcie łączył bym z GW a gdybym musiał na redukcji wybrać tylko jeden wybrał bym GW.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Jest sens dawac 10mg GW dziennie ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 726
Panowie..
Leci s4 75mg dziennie, 25mg ostaryny mam zamiar dorzucić mk lub rada co lepiej przy ostrej masie mi wyjdzie? Narazie musze zostać przy jednym (mk lub rad) i nie wiem co pierw kupić? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 742 Napisanych postów 1281 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10444
ziki2000
Jest sens dawac 10mg GW dziennie ?



W celu poprawy lipidów tak jeśli celem
Jest wydolność spalanie 20-25mg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 742 Napisanych postów 1281 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10444
Czemus420
Panowie..
Leci s4 75mg dziennie, 25mg ostaryny mam zamiar dorzucić mk lub rada co lepiej przy ostrej masie mi wyjdzie? Narazie musze zostać przy jednym (mk lub rad) i nie wiem co pierw kupić? ;)


S4 jest najslabszy pod tym katem jeśli chcesz ostrej masy wyrąb s4 zamień na lgd i mk677.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 726
BSR
Czemus420
Panowie..
Leci s4 75mg dziennie, 25mg ostaryny mam zamiar dorzucić mk lub rada co lepiej przy ostrej masie mi wyjdzie? Narazie musze zostać przy jednym (mk lub rad) i nie wiem co pierw kupić? ;)


S4 jest najslabszy pod tym katem jeśli chcesz ostrej masy wyrąb s4 zamień na lgd i mk677.



Akurat mam w szafce stary zapas s4 na 8 tygodni, ostaryny to samo.. więc zastanawiam sie teraz co pierw wrzucić lgd/mk/rada? Jak mi wpadnie wolny środek dorzuce kolejny środek z tego co poleciłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Czemus420
Panowie..
Leci s4 75mg dziennie, 25mg ostaryny mam zamiar dorzucić mk lub rada co lepiej przy ostrej masie mi wyjdzie? Narazie musze zostać przy jednym (mk lub rad) i nie wiem co pierw kupić? ;)


Przy 75mg S4 na żółto świat obserwujesz? Jedziesz 5 dni on, 2 dni off?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 726
Psycho Dad
Czemus420
Panowie..
Leci s4 75mg dziennie, 25mg ostaryny mam zamiar dorzucić mk lub rada co lepiej przy ostrej masie mi wyjdzie? Narazie musze zostać przy jednym (mk lub rad) i nie wiem co pierw kupić? ;)


Przy 75mg S4 na żółto świat obserwujesz? Jedziesz 5 dni on, 2 dni off?


Dopiero od 6 dni stosuje s4.. szczerze nie mam z tym problemu chociaż wychodząc z pracy (górnik) jak wyjeżdzam na powierzchnie i widze jasny kontrast wszystkiego to mnie troszke ślepi przez chwile, i w sytuacjach domowych to samo.. inaczej sobie to wyobrażałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Raczej to nie ma związku...

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11
Polećcie jakieś sprawdzone GW
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium