SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2874128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 187
Meldonium jakie dawki są zalecane na początek?
Ten środek bierze się solo?
Trzeba jakaś osłonę do tego brać?
Jaki minimalny i maksymalny czas trwania cyklu?

I mam pytanie jeszcze o salbutamol. Bo to też zostało mi polecone. Ale jako całkowity świeżak chciałbym uniknąć niepotrzebnych pomylek lub zrobienia sobie krzywdy.

I jeszcze prośba o poradę czy w przypadku zażywanie meldonium lub salbutamolu należy wykonać badania i jeśli obowizkowo to jakie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Meldonium 2kap ed

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
flatearth
Zemial
kuba932000
Cześć,
robię redukcję. Chce się czymś wspomóc.
Mam pytanie odnośnie gw + sr.
Czy powinienem wykonać przed tym jakieś badania? Jak tak to jakie?

Czy te środki są podrabiane? Na fb ciężko o rzetelne informacje, każdy próbuje tylko sprzedać.

Czy te środki rzeczywiście działają? Z tego co czytam opinie są mocno podzielone.

Mi zależy głównie na poprawieniu wytrzymałości /wydolności. Trening to crossfit. Nie klasyczną siłownia.


Meldonium sobie lepiej wrzuć oczywiście dieta hc musi być, po sr czy GW nie spodziewaj się cudów w tej kwestii. Ludzie piszą różne głupoty, że im tam 4 płuco rośnie, ale to placebo. Meldonium faktycznie działa

Gw to placebo w kwesti wydolnosci? Nie rozsmieszaj mnie
Chyba ze bierzesz 20mg i oczekujesz cudow to ok wtedy faktycznie moze sie wydawac ze to placebo


To niby jakie dawki GW ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 126 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 378
ziki2000
flatearth
Zemial
kuba932000
Cześć,
robię redukcję. Chce się czymś wspomóc.
Mam pytanie odnośnie gw + sr.
Czy powinienem wykonać przed tym jakieś badania? Jak tak to jakie?

Czy te środki są podrabiane? Na fb ciężko o rzetelne informacje, każdy próbuje tylko sprzedać.

Czy te środki rzeczywiście działają? Z tego co czytam opinie są mocno podzielone.

Mi zależy głównie na poprawieniu wytrzymałości /wydolności. Trening to crossfit. Nie klasyczną siłownia.


Meldonium sobie lepiej wrzuć oczywiście dieta hc musi być, po sr czy GW nie spodziewaj się cudów w tej kwestii. Ludzie piszą różne głupoty, że im tam 4 płuco rośnie, ale to placebo. Meldonium faktycznie działa

Gw to placebo w kwesti wydolnosci? Nie rozsmieszaj mnie
Chyba ze bierzesz 20mg i oczekujesz cudow to ok wtedy faktycznie moze sie wydawac ze to placebo


To niby jakie dawki GW ?

Od 50 w gore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
Od 100 najlepiej napisz od razu..

Przy 20mg już widać wyraźna poprawę wydolności i to na poziomie osób które biora udział w trhiatlonie , takie info od znajomych mam którzy startują..
Wiadomo ze wyższa dawka może dać lepszy efekt ale pisanie, 20mg to placebo to nie prawda poprostu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 126 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 378
wincol
Od 100 najlepiej napisz od razu..

Przy 20mg już widać wyraźna poprawę wydolności i to na poziomie osób które biora udział w trhiatlonie , takie info od znajomych mam którzy startują..
Wiadomo ze wyższa dawka może dać lepszy efekt ale pisanie, 20mg to placebo to nie prawda poprostu


Od tylu odczuwam najwyrazniej skok wytrzymalosci wiec daruj sobie swoje kretynskie uszczypliwosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
Kretyńskie to są właśnie takie teksty, że niby od 50mg w górę skoro dobrze juz czuc już przy dużo mniejszej dawce i od takich spokojnie można próbować a później samemu się oceni co ile komu potrzeba


Zmieniony przez - wincol w dniu 2022-06-19 18:42:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 893
kuba932000
Meldonium jakie dawki są zalecane na początek?
Ten środek bierze się solo?
Trzeba jakaś osłonę do tego brać?
Jaki minimalny i maksymalny czas trwania cyklu?

I mam pytanie jeszcze o salbutamol. Bo to też zostało mi polecone. Ale jako całkowity świeżak chciałbym uniknąć niepotrzebnych pomylek lub zrobienia sobie krzywdy.

I jeszcze prośba o poradę czy w przypadku zażywanie meldonium lub salbutamolu należy wykonać badania i jeśli obowizkowo to jakie?





Podbijam, chętnie dowiem się czegoś o Meldonium.

Aktualnie jestem po 8tyg redukcji. Planuje lada dzień dorzucić Joszke oraz GW. Myślę jak rozwiązać dawkowanie. Na moją wagę Joszka to jakieś 16mg. Chce zakupić na początek po jednym opakowaniu 60kaps X10mg.
Jak myślicie która opcja będzie najlepsza.
1. 20 mg Joszka+GW przez 4 tygodnie.
2. 10mg Joszka+GW przez 8.5 tygodnia.
3. 15 mg (Jednego dnia 20 mg , drugiego 10. Co uśredniając da mi 15mg) przez 6.5 tygodnia.

Składniam się ku trzeciej opcji, jest chyba najlepszą opcją po między czasem trwania, a dawką dzienną. No i pytanie co do Joszki, co polecacie ? Miałem już jedno podejście od Pro i myślę że był tam co najwyżej jakiś nie działający syf. GW wezmę z Meta Black, LGD od nich się sprawdziło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
Żeby nie pisać konkretnie, napiszę ogólnie, na chłopski rozum, w ten sposób znajdziesz swoje zastowanie lub nie. Zasada działania jest prosta, w skrócie zmiana wykorzystania substratów energetycznych w kierunku większego zużycia glukozy. Dzięki temu jesteśmy w stanie mniejszym kosztem tlenowym wyprodukować więcej ATP, co oznacza, że wykonamy więcej pracy mniejszym wysiłkiem. Więc to nie jest substancja po której wrzuceniu samo coś się robi tylko wrzucamy w konkretnym momencie przy odpowiedniej dostępności energii z węglowodanów i staramy się wykorzystać mniejsze odczuwanie zmęczenia, mniejszą zadyszkę by wykonać więcej pracy. Robisz cardio biegniesz szybciej, robisz trening to robisz krótsze przerwy, więcej powtórzeń, łączysz serie dodajesz serie. Meldo nie pasuje co prawda do GW, ale ja GW jem od 2 czy 3lat regularnie i nie robię przerw, jakoś nie przeszkadzało. Meldonium ma bardziej bezpośrednie działanie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 365
Cześć, chciałbym wrzucić coś na mase z sarmów, mam niedoczynność tarczycy na którą przyjmuje euthyrox 88 i nerwice lecze ją asertiniem czy nie będzie problemu jeżeli połącze to z jakimś sarmem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium