SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 672
ziki2000
Ja daje zawsze po 2tab a więc 500mg ed


Jak mam oste+ Mk , osłonkowo kupiłem nac, lecytyne i sylimaryne to dokładać do tego coś jeszcze ? Badania porobiłem wszystkie, ogólnie w normach wszystko tylko bilirubina w górnej granicy 1,23 (norma 0,2 -1,2) ale nie wiem czy to nie była kwestia jedzenia dzień wcześniej . Za 2 tyg powtórzę badania żeby sprawdzić co się dzieje


Zmieniony przez - Bertas w dniu 2023-11-08 14:21:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5733
Nic więcej już bym nie dokładał.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Bertas
ziki2000
Ja daje zawsze po 2tab a więc 500mg ed


Jak mam oste+ Mk , osłonkowo kupiłem nac, lecytyne i sylimaryne to dokładać do tego coś jeszcze ? Badania porobiłem wszystkie, ogólnie w normach wszystko tylko bilirubina w górnej granicy 1,23 (norma 0,2 -1,2) ale nie wiem czy to nie była kwestia jedzenia dzień wcześniej . Za 2 tyg powtórzę badania żeby sprawdzić co się dzieje



Zmieniony przez - Bertas w dniu 2023-11-08 14:21:49


Od jedzenia to może alt asp wzrosnąć ale bilirubina w górnej granicy to lepiej sprawdź za pare tygodni
Ja na oxie 100mg ed miałem niższy wynik
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1407
Panowie, ma ktoś jakiś namiar gdzie kupić kardarynę Panaxa? Może być na PW.. mam wrażenie, że coś Allegro walczy z sarmami bo dużo ofert wcięło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 164 Wiek 39 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2854
Androchem coś z alle zniknął ?
Mk potrzebuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 91 Na forum 212 dni Przeczytanych tematów 2087
Dzejho
Androchem coś z alle zniknął ?
Mk potrzebuje


Tak, alle zakazało sprzedaży sarmów itp, zamów z androsklep pe el
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 113 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20578
Pytanko, czy na kilku miesięczne gojące sie jeszcze blizny pomoże coś ghk cu lub inny peptyd? Czy strata kasy?

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
bpc157, tb500, epithalon - taki miks mozesz sobie zapodac, a jak ma byc to jeden peptyd to zgodnie z kolejnością, jaka wymieniłem :)

Oczywiście taki peptyd bedzie pomocny, chocby przy modelowaniu blizny, ale tez pytanie co to za blizna jej okolice, czy jest odpowiendio wspomagana rowniez fizjoterapia. Jezlei jest to gleboka blizna pooperacyjna to warto zadba co jej mobilizacje. Wartro tez rozwazyc suche igłowanie w tym kierunku, co pozwala przemodelowac blizne by byla bardziej funkcjonalna. ...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 113 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20578
Blizny potrądzikowe, głównie barki kawałek pleców. Chyba tutaj niepotrzebna jakaś mobilizacja ?

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
No tutaj to jest zupełnie inna historia wiesz co tutaj można wypróbować ghk cu w kremie. Aczkolwiek powiem ci szczerze że testowałem przez miesiąc krem oparty właśnie na ghk kcu głównie stosowałem na przebarwienia skórne i nie widziałem jakiejś znaczącej różnicy. Podejrzewam że jeżeli blizna jest głęboka i i zmieniona dość mocno kolorystycznie to tutaj przede wszystkim trzeba będzie zadziałać już dobrym laserem kosmetologia. Same peptydy w tym zakresie niestety słabo się sprawdzają. Sam będę szedł na laser
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium