SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2874851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 294 Wiek 47 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16225
Brał 2x GW z Brawn, żadnych syfów itp. Siła na siłce szła łądnie. S4 Brawn brałem 75mg 5 dni i 2 dni off. Nic na oczy nie padło i to co piszą o żółtym widzenieu nie występowało. Na EPI z Brawn ciśnienie pod 200/110 miałem, maskara… Stawy siałdy biorąc Animls.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
hmmm dziwne z tym cisnieniem bo ja nic nie odczulem .... po ile kapsow pakowales epi

swoja droga to jak jeszcze pracowalem na karecie to kiedys wstrzyknolem do energetyka 0.5 amp. adrenaliny to mialem 210/110 cisnienie


Zmieniony przez - rescuediver w dniu 2019-04-13 14:36:00

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 294 Wiek 47 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16225
Nie jest to przyjemne uczucie Brałem jakoś 30/40/50/50/40/30. Rodzinny coś mi na to przypisał, ale w sumie to kupiłem tabsy z czosnkiem i coś tam pomogły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
aha no to ja nie mam narazie porownania bo takiej dawki nie stosuje (jeszcze)

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 208 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3787
A czy ktoś był już po cyklu na RAD? Jak to wygląda, efekty zostają czy wszystko wraca z przed cyklu?

SenOd~BkO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
acidm
Generacja_
Krzychu79
Epi to PH, które cały czas mnie kusi. Lat temu naście jak jadłem to byłem zszokowany dzialaniem. Teraz może jak człowiek przywykl do innych zabawek to już efektu wow by nie było.


Mam to samo ciagle mnie kusi żeby epi zapodać solo ,nigdy niebralem a wszyscy chwala


To popatrz na forum ile jest wątków z problemami po epi.


No właśnie później czytam takie opinie i rezygnuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
senod
A czy ktoś był już po cyklu na RAD? Jak to wygląda, efekty zostają czy wszystko wraca z przed cyklu?

To czy zostaje czy nie zależy od Twojej diety i retencji niektórzy maja tendencje niektórzy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 77 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1235
rad 10mg dziennie od pro, senny jakiś, lepsze nabicie miesnia, sny. w Poniedziałek minie 1tydz i podbijam do 20mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Ja jadłem rada od brawna. Żadnej rewelacji nie było ale to co zyskałem nic nie spadło po odstawieniu

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Poczekaj bo rad się jeszcze dobrze nie wkręcił u mnie leci tydzień i libido o dziwo up,oraz nabicie na + i senność przeszła
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium