SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2872400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42299
Ja na początku leciałem 20mg, teraz zszedłem na 10mg, właśnie, żeby trochę te lipidy trzymać w ryzach i przy okazji przerzuciłem się z rowerka na bieganie i całkiem nieźle idzie chociaż tutaj więcej niż to GW robi już chyba systematyka treningu + to, że jakiś tam próg sobie wypracowałem, ale startowałem po kontuzji nogi więc praktycznie zerową miałem wydolność na starcie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
pawel82
Niedługo będziecie bić rekordy na sam widok GW Jeszcze 10mg, taką dawką możesz sobie lipidy podreperować...wrzuć 30mg poczekaj z tydzień dwa wtedy zobaczysz co to jest poprawa wydolności...


To jak wytłumaczyć wzrost wydolności? Zwłaszcza, że nie jest to kosmetyczna równica. Plus dzis nie miałem dobrego dnia( brak snu etc). Uważam, że 30mg to za dużo. Jakie GW brałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34976 Napisanych postów 89896 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940540
Dali by Ci apap powiedzieli że to GW i też byś tak leciał...głowa, psycha, placebo potrafić zdziałać cuda...wystarczy sobie dobrze wkręcić...30mg za duża dawka..? to poczytaj jakie dawki lecą sportowcy typu kolaże itp...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2021-07-17 18:38:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
To w takim razie tylko czekać na realne działanie. Jakie dawki lecą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34976 Napisanych postów 89896 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940540
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
piorun65
pawel82
Niedługo będziecie bić rekordy na sam widok GW Jeszcze 10mg, taką dawką możesz sobie lipidy podreperować...wrzuć 30mg poczekaj z tydzień dwa wtedy zobaczysz co to jest poprawa wydolności...


To jak wytłumaczyć wzrost wydolności? Zwłaszcza, że nie jest to kosmetyczna równica. Plus dzis nie miałem dobrego dnia( brak snu etc). Uważam, że 30mg to za dużo. Jakie GW brałeś?


Bzdury chłopie piszesz i tyle!
Nie wprowadzaj w błąd !
Nie jest możliwe przy 10 mg.
Testowane było u wielu moich znajomych i u mnie !’
Od 30 mg wzwyż już dopiero czuć poprawę i to po tyg do 2
3

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Lux1980
piorun65
pawel82
Niedługo będziecie bić rekordy na sam widok GW Jeszcze 10mg, taką dawką możesz sobie lipidy podreperować...wrzuć 30mg poczekaj z tydzień dwa wtedy zobaczysz co to jest poprawa wydolności...


To jak wytłumaczyć wzrost wydolności? Zwłaszcza, że nie jest to kosmetyczna równica. Plus dzis nie miałem dobrego dnia( brak snu etc). Uważam, że 30mg to za dużo. Jakie GW brałeś?


Bzdury chłopie piszesz i tyle!
Nie wprowadzaj w błąd !
Nie jest możliwe przy 10 mg.
Testowane było u wielu moich znajomych i u mnie !’
Od 30 mg wzwyż już dopiero czuć poprawę i to po tyg do 2


W takim razie przepraszam za wprowadzanie w błąd, widocznie wyolbrzymiam swoje odczucia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29332 Napisanych postów 62810 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902058
Troszkę przesady na ostatnich stronach. To tak spektakularnie nie działa ale jak widać efekt placebo potrafi góry przenosić zresztą setki razy to udowodniono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
U mnie 20 mg już się dość fajnie sprawdza
Tylko ja lecę juz kilka miesięcy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
skejcik
Ja na początku leciałem 20mg, teraz zszedłem na 10mg, właśnie, żeby trochę te lipidy trzymać w ryzach i przy okazji przerzuciłem się z rowerka na bieganie i całkiem nieźle idzie chociaż tutaj więcej niż to GW robi już chyba systematyka treningu + to, że jakiś tam próg sobie wypracowałem, ale startowałem po kontuzji nogi więc praktycznie zerową miałem wydolność na starcie.


te 10 to mało ,dawaj 20

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium