SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2867325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113949
Kilka tygodni lecę GW 25mg dziennie i żadnej zamuly nie mam a wręcz przeciwnie.(Nic z SAA nie leci w tle)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 110 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5637
Arkus po YK 11 zaj**iste jest to ze nie masz wogole zamulenia działa podobnie czyli siła nabicie cheć do treningów takze polecam.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 529 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8644
Panowie ostaryna mocno blokuję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39925
BSR
WdzJlb
Ja znowu zacząłem mk po miesiącu przerwy czwarty dzień i już mega nabicie, kocham ten środek.

Ile czasu leciałeś zanim zrobiłeś te miesięczną przerwę


Ja 4 miesiące leciałem, musiałem zejść bo mnie jakoś dziwnie wysypało na plecach ale ten miesiąc to był dla mnie bardzo słaby ciągle mi się spać chciało terwz znowu łykam mk i odrazu inne samopoczucie i 10x lepsza regeneracja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28639
Rad w mojej opinii jest zaj**isty, robi jak ma. Tylko nie wiem czy to z powodu ujemnego bilansu, ale podk***iony chodzę ciągle na nim, drugi raz to zauważam. Jak coś zrobie to zamiast się cieszyć z roboty, to wk***iam się, że lepiej nie zrobiłem. Dobre bo pozwala na zap*****lanie, ale otoczenie cierpi na tym niestety. Takie moje odczucia, więc nie bierzcie tego jako coś co każdego dotyka.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2075
BSR
Pro nutrition, Hammer labz, bio-gen innovations, hades hegemony, TWP, to są pewniaki. Ja żadnych bloków na sarmach nie łapie. Nie stosuje żadnych pct nie mam spadków libido. Jeśli jakieś występują to tak marginalne, że tego nie odczuwam. Ale każdy jest inny i lgd może niektórych blokować jednak nie jest to całkowity blok jak przy saa a jedynie supresja, która po odstawieniu lgd w 2-3 tyg sama wraca do normy bez potrzeby użycia środków z grupy serm. Dla przykładu jednych blokuje ostaryna a lgd nie, gdzie lgd jest od 4 do 7 razy silniejszy od osty. Także nikt nie powie Ci czy wyłapujesz bloka, zależy od Twojego profilu hormonów w chwili rozpoczęcia, wrażliwości androgennej receptorów oraz tego jaką zdolność/szybkość ma Twój organizm do przywracania homeostazy. Generalnie jest bezpieczny dlatego też na start poleciłem mniejsze dawki żebyś zobaczył jak się czujesz i kontrolował wzrost dawki.


Jasne, dziurki za szersza opinie. Jak długo proponujesz stosować mk + lgd ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 727 Napisanych postów 1256 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10294
Na mk jestem pierwszy raz i lecę już ponad 4 miesiące. Za 2 tyg kończę robie miesięczną przerwę bo nie czuje już działania rześkości regeneracji. Po miesiącu przerwy wskoczę znowu. Natomiast lgd zależy który to cykl z lgd lub samymi sarmami ogólnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 3697 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39193
Helionus
Rad w mojej opinii jest zaj**isty, robi jak ma. Tylko nie wiem czy to z powodu ujemnego bilansu, ale podk***iony chodzę ciągle na nim, drugi raz to zauważam. Jak coś zrobie to zamiast się cieszyć z roboty, to wk***iam się, że lepiej nie zrobiłem. Dobre bo pozwala na zap*****lanie, ale otoczenie cierpi na tym niestety. Takie moje odczucia, więc nie bierzcie tego jako coś co każdego dotyka.


Sprawdz czy cisnienie ci wywala. Rad ostry jest. Agresja u mnie tez rosnie ale u mnie ma to raczej zwiazek ze wzrostem cisnienia
1

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2075
BSR
Na mk jestem pierwszy raz i lecę już ponad 4 miesiące. Za 2 tyg kończę robie miesięczną przerwę bo nie czuje już działania rześkości regeneracji. Po miesiącu przerwy wskoczę znowu. Natomiast lgd zależy który to cykl z lgd lub samymi sarmami ogólnie.


Mk677 bralem dwa razy po 3 miesiące. Teraz miałem 6 miesięcy przerwy i chce ruszyć ponownie z mk + lgd i teraz pytanie jak to połączyć. Myslalem nad pierwszym miesiącem solo mk i po miesiącu dorzucić lgd na dwa miesiące , czyli cały cykl 3 miesiące , jak uważasz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 798 Napisanych postów 300 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2501
Panowie co polecicie po zejściu z SAA, na podtrzymanie i ubicie idealnie pasuje Mk677 ale czy sprawdzi się na redukcji która jest w nie dalekich planach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium