SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1980
Sarmy z rana popijane samą kawą na czczo, zły pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Zły, bo może mieć wpływ na przyswajanie, nie wspominam o rozstroju żołądka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1980
To na pusty żołądek dawać i kawka dopiero po 30 minutach czy jak to widzisz i stosujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 81 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 984
Najlepiej nie pić kawy w ogóle na pusty żołądek.
1

"Boją się ci, którzy nie mają odwagi by myśleć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Zielu1
To na pusty żołądek dawać i kawka dopiero po 30 minutach czy jak to widzisz i stosujesz.


Biorę SARMy na czczo, po około 20-30 minutach jem, potem piję kawę dopiero (oczywiście jeśli mam ochotę).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
senod
Panowie, produkty TWP w tym RAD, opinie?


Jak ktoś również zna markę i czekał na TWP to mk677, lgd, rad, ostaryna i GW z ostaryną 2w1 już dostępne ale tylko kilka sztuk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1420
Panowie przy stosowaniu Mk 677 częste oddawanie moczu jest normą? Czy nabawiłem się przypadkiem zapalenia pęcherza bo leciałem rad dodałem od 3dni Mk i czuję od wczoraj nacisk na pęcherz uczucie że chce mi się sikać i tak często oddaje mocz bez pieczenia czysty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Najlepiej zrobić badanie moczu ogólne i będzie wszystko jasne
Ja miałem tak ze raz pieklo raz nie a mocz ciemny i po paru miechach zrobiłem dopiero badanie na posiew i wyszło bakteria coli

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Ktoś sprawdzał jak lipidy przy 10mg GW dziennie ? Starczy ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Myślę trzymaj się sprawdzonego dawkowania 20 mg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium