SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2890911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
jak się czyta ten temat to można odnieść wrażenie że co niektórzy nic innego nie robią jak tylko lykaja "magiczne proszki" a zapominają o podstawach...
u mnie leci na redu tylko GW (i tesc w małej dawce) i ładnie wszystko leci w połączeniu z dopieta micha i treningiem..
naprawdę nie potrzeba lykac po 3-4 sarmy (Gw nim nie jest, tak wiem) żeby formę zrobić
a kardaryna jak najbardziej godna polecenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3348
A jak ze skutkami ubocznymi gw? W internecie duo informacji o tym, że przestali się w to bawić bo szczury dostawały raka. Z tym, że dawki w tych badaniach były absurdalnie wysokie + baaardzo długi czas stosowania.

W każdym razie zamowilem gw i rad
Mam tez joszke i t5.
Moge to wszystko łączyc?


Zmieniony przez - hwk66x2 w dniu 2019-08-25 22:55:13
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
Co poniektórych potrafi wysyfić po dłuższym stosowaniu gw, kwestia indywidualna.
Śmiało możesz łączyć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 100 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4260
6 kg jest możliwe ale tylko po hmb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1162
Lux1980
hwk66x2
Panowie jak to jest z tym gw? Mam końcówkę redukcji (4tyg max) i zamówiłem gw z rad i sie zastanawiam, bo jak ktoś tu pisze, że go podlało 6kg w 2 dni to ja pierd***, to jest realny problem, czy też coś u tego kolegi nie zagrało?


6 kg w dwa dni ? ????
Nie wież w takie bajki

To nie bajka. Po co miałbym pisać takie bzdury? Wszyscy chwalą Mk, a u mnie wyszły takie cuda i się zaniepokoiłem, dlatego o tym pisałem. Możliwe, że jest to reakcja z lekami, które aktualnie biorę. Na razie zostałem na dawce 30mg ed i stań się utrzymuje, do tego co wieczór puchnie lewa ręka i noga.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponował bym ci odłożyć mk , i zobaczyć co dalej będzie się działo
Ja czuje napuchnięte łokcie i dłonie . Ale to tylko po nocy , w dzień puszcza . Mk teraz biorę na noc
Gw 30 mg leci już długo i tu nie odczuwam jakiś tam skutków , tyle ze dużo leje .


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-08-26 06:51:23

Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-08-26 06:53:11
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Każdy łapie wodę po tym, złapałeś może trochę więcej. Sam miałem coś koło 4kg ale chyba w tydzień. Każdy reaguje trochę inaczej. Nie przejmował bym się tym za mocno. Najgorzej jak zaczniesz sobie wgrywał, to zaraz ciśnienie ci skoczy i głowa cię zacznie boleć i kto wie co jescze.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1162
Już się uspokajam. Wcześniej nie widziałem takich opinii. Woda zejdzie dopiero przy odstawieniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Nie wiem jescze nie odstawialem ale na pewno

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ryba266
Każdy łapie wodę po tym, złapałeś może trochę więcej. Sam miałem coś koło 4kg ale chyba w tydzień. Każdy reaguje trochę inaczej. Nie przejmował bym się tym za mocno. Najgorzej jak zaczniesz sobie wgrywał, to zaraz ciśnienie ci skoczy i głowa cię zacznie boleć i kto wie co jescze.


Co ty tak ryba wkręcasz wszystkim ze sobie coś wkręcają ????
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium