SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2875906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 714
Witam wszystkich, jestem nowy na grupie i mam pytanie.Co myślicie o sarmach w proszku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
WoodyWoodPecker
Próbował ktoś szamać rad w dawce 30 mg ?

Niewydajne mi się bo 20mg już jest konkretnie ale wypróbuj i daj znać chodź myśle ze zamulenie może nie pozwolić na taka dawke
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No cóż, jakiś tydzień temu zakończyłem stosowanie mk-677 od Focused Nutrition, jadłem po 30mg, nie czułem żadnego działania, tylko syfy na plecach ;D Od razu na drugi dzień wleciało mk-677 z androchemu, syfy znikają z dnia na dzień, lepsza regeneracja, apetyt i pompa, także Focused Nutrition nie można uznawać za sprawdzony legitny lab bo na pewno nie miałem tam mk, chyba mąkę ;D
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
zborek95
No cóż, jakiś tydzień temu zakończyłem stosowanie mk-677 od Focused Nutrition, jadłem po 30mg, nie czułem żadnego działania, tylko syfy na plecach ;D Od razu na drugi dzień wleciało mk-677 z androchemu, syfy znikają z dnia na dzień, lepsza regeneracja, apetyt i pompa, także Focused Nutrition nie można uznawać za sprawdzony legitny lab bo na pewno nie miałem tam mk, chyba mąkę ;D


A jak długo jadłeś te mk z focused?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tey
zborek95
No cóż, jakiś tydzień temu zakończyłem stosowanie mk-677 od Focused Nutrition, jadłem po 30mg, nie czułem żadnego działania, tylko syfy na plecach ;D Od razu na drugi dzień wleciało mk-677 z androchemu, syfy znikają z dnia na dzień, lepsza regeneracja, apetyt i pompa, także Focused Nutrition nie można uznawać za sprawdzony legitny lab bo na pewno nie miałem tam mk, chyba mąkę ;D


A jak długo jadłeś te mk z focused?


Cała pucha 90 kaps, do tego razem kupiłem wtedy YK-11 również Focused, absolutnie brak żadnego działania obu środków, najgorzej wydane pieniądze w zyciu xd


Zmieniony przez - zborek95 w dniu 2019-06-20 15:31:17
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
zborek95
tey
zborek95
No cóż, jakiś tydzień temu zakończyłem stosowanie mk-677 od Focused Nutrition, jadłem po 30mg, nie czułem żadnego działania, tylko syfy na plecach ;D Od razu na drugi dzień wleciało mk-677 z androchemu, syfy znikają z dnia na dzień, lepsza regeneracja, apetyt i pompa, także Focused Nutrition nie można uznawać za sprawdzony legitny lab bo na pewno nie miałem tam mk, chyba mąkę ;D


A jak długo jadłeś te mk z focused?


Cała pucha 90 kaps, do tego razem kupiłem wtedy YK-11 również Focused, absolutnie brak żadnego działania obu środków, najgorzej wydane pieniądze w zyciu xd



Zmieniony przez - zborek95 w dniu 2019-06-20 15:31:17


Cała pucha tzn. jak długo to jadłeś..?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakieś 5 tygodni, pierwszy tydzień 20mg, potem już 30 do końca
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
No to krótko brałeś ziomek. S4 do mnie idzie tej firmy.. ciekawe czy też będę później narzekał

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1069 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19183
tey
No to krótko brałeś ziomek. S4 do mnie idzie tej firmy.. ciekawe czy też będę później narzekał


Wystarczająco długo żeby ocenić czy wałek czy nie. Ja lecę mk z Androchem i po kilku dniach jestem w stanie powiedzieć, że siedzi to co ma siedzieć.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Nie wiem..mi ziomek który to jadł mówił że min 3 m-ce się leci mk ale może masz rację.. przetestuje te s4 od nich i będę miał swoje zdanie na temat tej firmy

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium