SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2865086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 105 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1738
BSR
marcinnnnp
No tak, dlatego mówię że może tam fetę dosypali

A tak serio GW też ma okres rozkręcania się?


Nie to aktywator komórkowy ppar delta od pierwszej tabletki aktywuje ten receptor. To nie kreatyna ani beta alanina żeby potrzebować czasu na wysycenie mięśni. Im słabsza kondycja wydolnościowa tym szybciej idzie wyczuć działanie poprawę tlenową im bardziej ktoś wytrenowany/zaawansowany tym ciężej wyczuć zwłaszcza, że GW poprawia wydolność o 6-10% a nie jak u myszy 30% I więcej. Ale sredriowytrenowany ma większy potencjał do budowania kondycji i 10% u takiego to więcej niż 10% u zawodowca



Zmieniony przez - BSR w dniu 2023-01-24 22:39:31



No to jednak była tam feta w takim razie, bo serio u mnie był god mode ;) umiem odróżnić god mode od innego, bo normalnie to wymiekalem po chwili biegu na bieżni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 105 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1738
BSR
marcinnnnp
No tak, dlatego mówię że może tam fetę dosypali

A tak serio GW też ma okres rozkręcania się?


Nie to aktywator komórkowy ppar delta od pierwszej tabletki aktywuje ten receptor. To nie kreatyna ani beta alanina żeby potrzebować czasu na wysycenie mięśni. Im słabsza kondycja wydolnościowa tym szybciej idzie wyczuć działanie poprawę tlenową im bardziej ktoś wytrenowany/zaawansowany tym ciężej wyczuć zwłaszcza, że GW poprawia wydolność o 6-10% a nie jak u myszy 30% I więcej. Ale sredriowytrenowany ma większy potencjał do budowania kondycji i 10% u takiego to więcej niż 10% u zawodowca



Zmieniony przez - BSR w dniu 2023-01-24 22:39:31



No to jednak była tam feta w takim razie, bo serio u mnie był god mode ;) umiem odróżnić god mode od innego, bo normalnie to wymiekalem po chwili biegu na bieżni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 726 Napisanych postów 1253 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10280
Może jakieś dobre geranium dostałeś i Cię wystrzeliło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 105 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1738
Psycho Dad
Chyba kumam, czemu niektórzy popcorn szamają jak w kinie gdy zaglądają tu do działu SARM


Ale ocb Ci? Nie zgadzasz się ze mną że był god mode u mnie czy że gw nie działa od razu czy ki ch**?


Zmieniony przez - marcinnnnp w dniu 2023-01-24 23:01:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3603 Napisanych postów 3076 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16221
Hmm piszecie ze dobre GW działa od 1 tab bynajmniej coś czuć mam GW z Ions i przy 2 tab dziennie nic nie czuje a biore już spokojnie 4tyg ..

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
A co chcesz czuć po GW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 726 Napisanych postów 1253 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10280
Michass90
Hmm piszecie ze dobre GW działa od 1 tab bynajmniej coś czuć mam GW z Ions i przy 2 tab dziennie nic nie czuje a biore już spokojnie 4tyg ..


Niektórzy źle podchodzą do słowa „działa”. To nie stymulant i nie będziesz nic czuł. Możesz mieć poprawę wydolności ale wcale nie musisz. To że coś aktywuje receptor to jedno a to ile masz tych receptorów i jak wrażliwe one są to jest kluczowe. Mk677 u niektórych w ogóle nie podobija głodu jednak GH i igf1 podnosi. Czy ktoś kto nie czuje że jest po tym głodny może powiedzieć że na niego nie działa? Tak ale tylko w kontekście odczuwanego głodu a nie że środek nie działa ogólnie bo swoje pozostałe funkcje spełnia. GW jednemu podniesie mocno wydolność drugiemu średnio a trzeciemu wcale, jednak wpływ na parametry metaboliczne LDL, HDL jest zauważalny jeśli zrobicie badania. Podobnie z sarmami, jeśli ktoś jest daleki od swojego limitu genetycznego tym większe przyrosty siły i masy zauważy natomiast ktoś bliski swojego limitu genetycznego powie że mocniejsza kreatyna. Ponownie kwestia wrażliwości receptorów dlatego jednego blokuje szybciej innego wolniej a trzeci w ogóle nie czuje supresji. Żaden środek nie da identycznych efektów u różnych osób nawet wcześniej omawiana przeze mnie reakcja na kofeinę.


Zmieniony przez - BSR w dniu 2023-01-25 12:27:50
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 105 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1738
No ja po mk677 nie odczuwałem tego legendarnego głodu, jak byłem niejadkiem tak nim nadal byłem. Aczkolwiek przy takich samych nawykach żywieniowych zalało mnie konkretnie , więc coś tam działało widać.
Jak już pisałem, kiedys poprawe wydolności odczuwałem po GW, teraz nie. Ale to było 5 lat temu, więc może już przez to że stary jestem




Zmieniony przez - marcinnnnp w dniu 2023-01-25 12:34:45

Zmieniony przez - marcinnnnp w dniu 2023-01-25 12:35:19

Zmieniony przez - marcinnnnp w dniu 2023-01-25 12:35:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 726 Napisanych postów 1253 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10280
marcinnnnp
No ja po mk677 nie odczuwałem tego legendarnego głodu, jak byłem niejadkiem tak nim nadal byłem. Aczkolwiek przy takich samych nawykach żywieniowych zalało mnie konkretnie , więc coś tam działało widać.


Jeśli Cię zalało konkretnie to musiałeś mieć naprawdę gó….nianą dietę. Ja głodu też nie odczuwałem po mk jednak sen petarda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 81 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 984
marcinnnnp
BSR
marcinnnnp
No tak, dlatego mówię że może tam fetę dosypali

A tak serio GW też ma okres rozkręcania się?


Nie to aktywator komórkowy ppar delta od pierwszej tabletki aktywuje ten receptor. To nie kreatyna ani beta alanina żeby potrzebować czasu na wysycenie mięśni. Im słabsza kondycja wydolnościowa tym szybciej idzie wyczuć działanie poprawę tlenową im bardziej ktoś wytrenowany/zaawansowany tym ciężej wyczuć zwłaszcza, że GW poprawia wydolność o 6-10% a nie jak u myszy 30% I więcej. Ale sredriowytrenowany ma większy potencjał do budowania kondycji i 10% u takiego to więcej niż 10% u zawodowca




Zmieniony przez - BSR w dniu 2023-01-24 22:39:31



No to jednak była tam feta w takim razie, bo serio u mnie był god mode ;) umiem odróżnić god mode od innego, bo normalnie to wymiekalem po chwili biegu na bieżni

Na geranium jest niezły god mode, że aż nie chce się treningu kończyć, jednak po 2 miesiącach przestało kopać i kolejne 2 miesiące byłem zombiakiem na treningu, dlatego dałem sobie spokój z gerą... Dla mnie gw lub apigenina działają optymalnie.

"Boją się ci, którzy nie mają odwagi by myśleć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium