SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2873936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
krajsik
Generacja_
Biostomek12345
Generacja_
krajsik
Czy clomex od wxn jest skuteczny na odblok? Co lepsze wxn czy Dark Labs, czy to bez znaczenia?


Zablokował Cię lek odblokowuj się lekiem jest taka zasada...ale możesz próbować to od wxn...bez znaczenia co dark czy wxn


Ten clomex raczej nie wiele da na odblok. Arimistane coś tam obniża estrogen, ale takimi specyfikami to można sobie jeszcze bardziej namieszać. Clomid bierz jak cię zablokowało, a nie głupoty


No tak a znasz sytuacje autora? Myśle ze nie...może zjadł 40tab metki i spanikował ze ma blok to mi ten cały clomex pomoże w jakimś stopniu...może leciał na grubej bombie 2lata To mu nawet sam clom nie pomoże...chce pomocy to niech napisze oco chodzi...no ale wiadomo lek za lek...zioła i inne go***nie pomogą jak mocne leki Cię zablokowały


Nie zablokowało mnie, to tak na przyszłość chce wiedzieć.


To tu odpowiedz jest jednoznaczna zablokowały Cię leki to bierz lek (clomid,hcg) a te wszystkie sumple „odbloki” możesz w kiblu spuścić i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 110 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5637
Clomex to sa cukierki wogóle nie działa.Tylko clomid jest w stanie podnieśc tescia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 71 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9386
Może mi ktoś powiedzieć jak jest z tą retencją wody na Mk?
Czy utrzymuje się cały czasy ,a może po jakimś czasie przechodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 110 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5637
Retencja jest tylko w mięsniach. Caly czas mięsnie sa nabite glikogenem.Fajne uczucie tak jak bys byl caly czas po treningu.Nabicie znika jesli odstawisz Mk nawet juz po 2 dniach.Mam tu na mysli MK 677 nie ostaryne mam nadzieje ze myslimy o tym samym bo nie sprecyzowałes.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 71 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9386
Tak, chodziło mi o Mk677.
Czy aby jednak przypadkiem sylwetka nie staje się jednak trochę rozmyta ,bo takie mam wrażenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 110 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5637
Po mk nie łapie sie wody podskórnej jak np przy wyzszej dawce testosteronu.Zalezy tez jaki masz poziom tłuszczu i moze wydaje ci sie ze jestes bardziej ulany.Dla mnie Mk jest to bardzo fajny srodek, miesnie staja sie bardziej widoczne i sylwetka staje sie pełniejsza.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 71 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9386
To chyba normalne ,że nie łapie się wody jak po teściu, raczej nie o taką retencję mi chodziło , ale ok.
Poza tym fatu nie mam dużo.


Zmieniony przez - Elmer1988 w dniu 2020-07-04 07:10:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 182 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5861
Hej :) Panowie, Z jakiej firmy brac Epistane? I jak Wasze odczucia vo do tego srodka? Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Squibb / Exportmed.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 61 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2448
Panowie, ja mam takie zapytanie odnośnie sarmów, chodzi mi najbardziej o poprawę cery, jaki sarm się najlepiej sprawdzi? Oczywiście reszta korzyści sarma będzie też na duży +

Uważaj na głos w Twojej głowie, który mówi, że nie dasz rady...
KŁAMIE SKU*WYSYN

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium