SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2877083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 57 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5993
Tak tak interesuje mnie osta.na stawy.
Ogólnie trochę je zaniedbałem ,barki klikają,kolana,nadgarstki,oglólnie był problem już od paru lat ale jakoś się to olewało.
Obecnie wdrozyłem jakiś mix na stawy od sawansona i wit.c
I chciałbym spróbować tej ostatyny, powiecmy na te 8 tygodni dodatkowo.
Jaka dawka 10mg czy 20 żeby to miało jakiś sens.
Waga 97 parę lat intensywnego dzwigania;)
A może Mk. Na które i tak miałem wchodzić po nowym roku.?


Zmieniony przez - Rafal88i w dniu 2023-12-12 09:04:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1644
BSR
mkowalsky94
Witam! Przymierzam się do pierwszego cyklu na masę z sarmami w tle. Do tej pory leciałem redukcję (prawie 4 miesiące), brane GW oraz MK od Andro (wiem, że to nie są sarmy ale są w tym dziale) - bardzo sobie chwalę, z dopięta michą bardzo fajne efekty. Kondycja bardzo dobra, nie spadła mi siła mimo że schudłem około 5 kg (mam wrażenie że spadł sam fat, w pasie prawie minus 10 cm, brak spadków w bicepsie i klatce). Zamierzam zrobić przed cyklem pakiet badań oraz skontrolować wszystko po cyklu ( czy testosteron wraca do normy po supresji). Zastanawiam się tylko nad wyborem środka na ten pierwszy cykl masowy. Czy 30 mg dziennie Ostaryny to dobry wybór (przez 3 miesiace)? Masę zamierzam przeprowadzić na delikatnym plusie kalorycznym, nie interesują mnie cuda, chcę zbudować przez ten czas kilka kg czystej masy mięśniowej, bez większego zalewania się tłuszczem. W tle cały czas poleci jeszcze MK oraz GW.


Przez trzy miesiące zbudujesz kilkadziesiąt może kilkaset gram czystych nowych włókien mięśniowych. Do kilograma się nawet nie zbliżysz. Na pewno delikatny surplus to dobre rozwiązanie żeby budować czysty mięsień i nie zalewać się zbędnym fatem.


Ok, dziękuję za wyjaśnienie. A jako pierwszy kontakt z sarmami w cyklu na masę jaki środek byś polecał? Zacząć właśnie od wspomnianej Ostaryny? Czy może RAD lub LGD?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
mkowalsky94
BSR
mkowalsky94
Witam! Przymierzam się do pierwszego cyklu na masę z sarmami w tle. Do tej pory leciałem redukcję (prawie 4 miesiące), brane GW oraz MK od Andro (wiem, że to nie są sarmy ale są w tym dziale) - bardzo sobie chwalę, z dopięta michą bardzo fajne efekty. Kondycja bardzo dobra, nie spadła mi siła mimo że schudłem około 5 kg (mam wrażenie że spadł sam fat, w pasie prawie minus 10 cm, brak spadków w bicepsie i klatce). Zamierzam zrobić przed cyklem pakiet badań oraz skontrolować wszystko po cyklu ( czy testosteron wraca do normy po supresji). Zastanawiam się tylko nad wyborem środka na ten pierwszy cykl masowy. Czy 30 mg dziennie Ostaryny to dobry wybór (przez 3 miesiace)? Masę zamierzam przeprowadzić na delikatnym plusie kalorycznym, nie interesują mnie cuda, chcę zbudować przez ten czas kilka kg czystej masy mięśniowej, bez większego zalewania się tłuszczem. W tle cały czas poleci jeszcze MK oraz GW.


Przez trzy miesiące zbudujesz kilkadziesiąt może kilkaset gram czystych nowych włókien mięśniowych. Do kilograma się nawet nie zbliżysz. Na pewno delikatny surplus to dobre rozwiązanie żeby budować czysty mięsień i nie zalewać się zbędnym fatem.


Ok, dziękuję za wyjaśnienie. A jako pierwszy kontakt z sarmami w cyklu na masę jaki środek byś polecał? Zacząć właśnie od wspomnianej Ostaryny? Czy może RAD lub LGD?


Zawsze na pierwszy raz od najsłabszego czyli ostaryny i sprawdzić jak reagujesz później mocniejsi bracia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1644
BSR
mkowalsky94
BSR
mkowalsky94
Witam! Przymierzam się do pierwszego cyklu na masę z sarmami w tle. Do tej pory leciałem redukcję (prawie 4 miesiące), brane GW oraz MK od Andro (wiem, że to nie są sarmy ale są w tym dziale) - bardzo sobie chwalę, z dopięta michą bardzo fajne efekty. Kondycja bardzo dobra, nie spadła mi siła mimo że schudłem około 5 kg (mam wrażenie że spadł sam fat, w pasie prawie minus 10 cm, brak spadków w bicepsie i klatce). Zamierzam zrobić przed cyklem pakiet badań oraz skontrolować wszystko po cyklu ( czy testosteron wraca do normy po supresji). Zastanawiam się tylko nad wyborem środka na ten pierwszy cykl masowy. Czy 30 mg dziennie Ostaryny to dobry wybór (przez 3 miesiace)? Masę zamierzam przeprowadzić na delikatnym plusie kalorycznym, nie interesują mnie cuda, chcę zbudować przez ten czas kilka kg czystej masy mięśniowej, bez większego zalewania się tłuszczem. W tle cały czas poleci jeszcze MK oraz GW.


Przez trzy miesiące zbudujesz kilkadziesiąt może kilkaset gram czystych nowych włókien mięśniowych. Do kilograma się nawet nie zbliżysz. Na pewno delikatny surplus to dobre rozwiązanie żeby budować czysty mięsień i nie zalewać się zbędnym fatem.


Ok, dziękuję za wyjaśnienie. A jako pierwszy kontakt z sarmami w cyklu na masę jaki środek byś polecał? Zacząć właśnie od wspomnianej Ostaryny? Czy może RAD lub LGD?


Zawsze na pierwszy raz od najsłabszego czyli ostaryny i sprawdzić jak reagujesz później mocniejsi bracia


Ok, bardzo dziękuję. Chciałbym się jeszcze poradzić co do dawki. Przeczytałem spory kawałek forum i często poleca się od 10 do 20mg w przypadku redukcji lub "prozdrowotnie" na stawy. Czy w przypadku masy 30 mg na dobę będzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
ziki2000
a kolagen dla koni ? czytałem ze duzo osób bierze i poleca ,pewnie chodzi ze dawka na cuksa jest wieksza i widze na allegro mozna kupic :D

Kurczę jakoś te preparaty dla koni do mnie nie przemawiają i bałbym się ich stosować. Olimp flex w dawce z opakowania na bank konkretnie leczy stawy, poza ostą i mk nic w tym celu nie stosowałem więc się nie wypowiem. Dodatkowo mk i osta robiły robotę ale mój stan nie był tak rewelacyjny jak na głupiej odżywce więc pewnie miałem braki budulca
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
mkowalsky94
BSR
mkowalsky94
BSR
mkowalsky94
Witam! Przymierzam się do pierwszego cyklu na masę z sarmami w tle. Do tej pory leciałem redukcję (prawie 4 miesiące), brane GW oraz MK od Andro (wiem, że to nie są sarmy ale są w tym dziale) - bardzo sobie chwalę, z dopięta michą bardzo fajne efekty. Kondycja bardzo dobra, nie spadła mi siła mimo że schudłem około 5 kg (mam wrażenie że spadł sam fat, w pasie prawie minus 10 cm, brak spadków w bicepsie i klatce). Zamierzam zrobić przed cyklem pakiet badań oraz skontrolować wszystko po cyklu ( czy testosteron wraca do normy po supresji). Zastanawiam się tylko nad wyborem środka na ten pierwszy cykl masowy. Czy 30 mg dziennie Ostaryny to dobry wybór (przez 3 miesiace)? Masę zamierzam przeprowadzić na delikatnym plusie kalorycznym, nie interesują mnie cuda, chcę zbudować przez ten czas kilka kg czystej masy mięśniowej, bez większego zalewania się tłuszczem. W tle cały czas poleci jeszcze MK oraz GW.


Przez trzy miesiące zbudujesz kilkadziesiąt może kilkaset gram czystych nowych włókien mięśniowych. Do kilograma się nawet nie zbliżysz. Na pewno delikatny surplus to dobre rozwiązanie żeby budować czysty mięsień i nie zalewać się zbędnym fatem.


Ok, dziękuję za wyjaśnienie. A jako pierwszy kontakt z sarmami w cyklu na masę jaki środek byś polecał? Zacząć właśnie od wspomnianej Ostaryny? Czy może RAD lub LGD?


Zawsze na pierwszy raz od najsłabszego czyli ostaryny i sprawdzić jak reagujesz później mocniejsi bracia


Ok, bardzo dziękuję. Chciałbym się jeszcze poradzić co do dawki. Przeczytałem spory kawałek forum i często poleca się od 10 do 20mg w przypadku redukcji lub "prozdrowotnie" na stawy. Czy w przypadku masy 30 mg na dobę będzie ok?

Będzie ok, nawet jak i dasz 40 mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
rarytas1
Rafal88i
Ostaryna pro-zdrowotnie na stawy w jakiej dawce i ile czasu, dla chłopa 97kg? Żeby nie było dużego bloka ...

Jeśli chodzi Ci tylko o stawy ostaryna bez sensu. Kombinowałem lata z ostą, Mk bo ciągle ze stawami problem, owszem pomagało, ale tylko na chwilę. Tonący brzytwy się chwyta więc zacząłem dzień w dzień stosować kolagen. Efekt na kolagenie po 6 miesiącach taki że stawowo czuje się już najlepiej w swoim życiu i wychodzi na to że kolagen będę brał już całe życie. Biorę olimp flex tam jest dużo składników ale raczej działa sam kolagen.
Zawsze powyżej 170 kg w WL czułem że mogę się porwać obecnie na 190 kg lajtowo idzie i czuję mega rezerwę. Nigdy wcześniej nie brałem odżywek na stawy bo nie wierzyłem że działają, obecnie pojawiają się badania że jest inaczej i kolagen wydaje się koniecznością jeżeli ktoś myśli o długoterminowym pakowaniu



Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2023-12-12 05:40:18

Rarytas ile dziennie sypiesz na porcję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
rarytas1
Rafal88i
Ostaryna pro-zdrowotnie na stawy w jakiej dawce i ile czasu, dla chłopa 97kg? Żeby nie było dużego bloka ...

Jeśli chodzi Ci tylko o stawy ostaryna bez sensu. Kombinowałem lata z ostą, Mk bo ciągle ze stawami problem, owszem pomagało, ale tylko na chwilę. Tonący brzytwy się chwyta więc zacząłem dzień w dzień stosować kolagen. Efekt na kolagenie po 6 miesiącach taki że stawowo czuje się już najlepiej w swoim życiu i wychodzi na to że kolagen będę brał już całe życie. Biorę olimp flex tam jest dużo składników ale raczej działa sam kolagen.
Zawsze powyżej 170 kg w WL czułem że mogę się porwać obecnie na 190 kg lajtowo idzie i czuję mega rezerwę. Nigdy wcześniej nie brałem odżywek na stawy bo nie wierzyłem że działają, obecnie pojawiają się badania że jest inaczej i kolagen wydaje się koniecznością jeżeli ktoś myśli o długoterminowym pakowaniu



Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2023-12-12 05:40:18

Rarytas ile dziennie sypiesz na porcję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
modlic
rarytas1
Rafal88i
Ostaryna pro-zdrowotnie na stawy w jakiej dawce i ile czasu, dla chłopa 97kg? Żeby nie było dużego bloka ...

Jeśli chodzi Ci tylko o stawy ostaryna bez sensu. Kombinowałem lata z ostą, Mk bo ciągle ze stawami problem, owszem pomagało, ale tylko na chwilę. Tonący brzytwy się chwyta więc zacząłem dzień w dzień stosować kolagen. Efekt na kolagenie po 6 miesiącach taki że stawowo czuje się już najlepiej w swoim życiu i wychodzi na to że kolagen będę brał już całe życie. Biorę olimp flex tam jest dużo składników ale raczej działa sam kolagen.
Zawsze powyżej 170 kg w WL czułem że mogę się porwać obecnie na 190 kg lajtowo idzie i czuję mega rezerwę. Nigdy wcześniej nie brałem odżywek na stawy bo nie wierzyłem że działają, obecnie pojawiają się badania że jest inaczej i kolagen wydaje się koniecznością jeżeli ktoś myśli o długoterminowym pakowaniu




Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2023-12-12 05:40:18

Rarytas ile dziennie sypiesz na porcję?

Biorę olimp flex xplode , wychodzi mi pół kg miesięcznie, zjadłem sześć puszek i będę już tak sobie stosował raczej dożywotnio bo idę ponownie mocno z ciężarami
W jednej porcji jest 15 gram w tym:
- kolagen typ I 10 gram
- kolagen typ II 250 MG
-MSM 750 MG
-glukozamina 2kci 795 mg
-chondroityna 285 MG
-boswellia serrata 160 MG
-Kwas hialuronowy 20 MG
Napisałem cały skład, osobiście nie wierze żeby w tym suplemencie cokolwiek działało poza kolagenem ale skoro działa nie będę ryzykował i nie zmienię na inną firmę. Zacząłem to brać z zerową wiarą że zadziała bo się naczytalem że te kolageny i inne to placebo i marketing a teraz tak myślę że głupi byłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 680
Cześć, dziś robiłem próby wątrobowe po 5 tyg osty i mk z androchemu. od 2 tyg osty leci 30mg a od tego tygodnia 30mg mk.

przed braniem mialem ast 27(norma 11-34) , alt 22 (0 - 45) , bilirubine 1,37 (0,2-1,2) ggtp 55,2 (0 -55)

po 5 tyg mam : ast 47, alt 58, bilirubine 0,57 ggtp 22,7. Więc chyba nie najgorzej Osłonkowo jest nac, sylimaryna i lecytyna.

Mniej więcej w połowie stycznia mam badania okresowe i zastanawiam się ile jeszcze mogę brać oste, żeby AST i ALT wróciły do normy. Jak z 2 tyg przed badaniami odstawie to starczy ?


Zmieniony przez - Bertas w dniu 2023-12-12 21:58:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium