SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2893106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 24 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3064
Co polecacie na masę na pierwszy kontakt z sarmami dodam ze zawsze mam problem z wysokim estro na cyklu, myśle lgd czy może ostaryna?

jeśli chodzi o masę, numerem jeden jest LGD... ja stosowałem dawkę tylko 5mg dziennie przez 8 tygodni (to był mój pierwszy raz) i masa poszła mi niesamowicie... czego nie mogę powiedzieć o ostarynie... na ostarynie poszła mi rzeźba i siła... natomiast z masą już było zdecydowanie gorzej mimo że połączyłem ją z monohydratem kreatyny...
o estro nie masz się co bać... ja mam skłonności do ginekomastii - po ostarynie suty miałem powiększone, natomiast po LGD takie coś nie wystąpiło
LGD jednak bardziej blokuje niż ostaryna, więc z podbitym estro a niskim teściem będziesz miał problem po cyklu... ja po zakończeniu LGD zastosowałem ARIMISTANE





Zmieniony przez - zenmaster w dniu 2018-05-07 11:20:04

Zmieniony przez - zenmaster w dniu 2018-05-07 11:22:53

Zmieniony przez - zenmaster w dniu 2018-05-07 11:24:41
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 60 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2025
Jest sens ciągnąć Ostaryne 8 tyg w dawce 10mg dziennie? Jadł ktoś od Guru z BF?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
10 mg to takie minimalne minimum
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 24 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3064
właśnie kończę 8-mio tygodniowy cykl na RAD 140 Pro Nutrition w dawce 10mg / dziennie
według szkolnej skali ocen od 1 do 6, uzyskane efekty ocenił bym na "4"
ogólnie jestem trochę rozczarowany, ale wynika to z faktu, że jak się okazało, dawka 10mg dziennie była zdecydowanie za mała jak na moje 110kg wagi...
celowo brałem tylko 10mg dziennie bo była to moja pierwsza przygoda z RAD-em a wcześniej naczytałem się sporo opinii że bardzo zwiększa agresję... z racji tego że z natury jestem agresywny, nie chciałem tej agresji jeszcze zwiększać bo przeszkadzała by mi w życiu rodzinnym (mam skłonności do przenoszenia nerwów na domowników, więc chciałem tego uniknąć)
no i jak się okazało 10mg wogóle nie wpłynęło na moją agresję, wręcz przeciwnie, żona zauważyła że zrobiłem się bardziej "wytonowany"
przy tej dawce nie miałem też bólów głowy o których użytkownicy RAD-u często wspominają (tylko pierwszego dnia miałem lekkie ćmienie)
nie odczułem zwiększenia apetytu, ale bardzo odczułem zapotrzebowanie na wodę - cały czas chce się pić
mimo zwiększonej ilości wody, odczuwałem skurcze, więc w tle musiał lecieć magnez w dużych dawkach
o dziwo - RAD okazał się pierwszym sarm'em po którym nie "czułem" wątroby (w przeciwieństwie do LGD czy ostaryny)
nie byłem ospały jak po ostarynie, nie miałem nadciśnienia jak po LGD...
jedyne skutki uboczne jakie zauważyłem to "wysuszenie" stawów - bardzo mi zaczęły "strzelać" i boleć
jeśli chodzi o przyrosty siły to tu RAD zdziałał najwięcej - jednak siła zaczęła iść dopiero w trzecim tygodniu stosowania... tak naprawdę przez pierwsze dwa tygodnie nie działo się nic... już się bałem że kupiłem jakiegoś "fejka"
jeśli chodzi o aspekty wizualne to sylwetka nabrała na jakości, przed cyklem byłem ulany, po cyklu mięśnie nabrały twardości, wyrazistości
niestety nie poszła mi na tym wogóle masa - to jest środek zdecydowanie na rzeźbę i siłę

jak bym miał ocenić skuteczność sarm'ów które do tej pory na sobie testowałem, to jak na razie wygrywa LGD, natomiast RAD uplasował bym na tej samej pozycji co Ostarynę (na 10mg RAD-u uzyskałem dokładnie te same wyniki co na 20mg Ostaryny)
RAD jednak zdecydowanie zajmuje pierwsze miejsce jeśli chodzi o sarm który daje najmniej skutków ubocznych i bardzo dobre samopoczucie poza siłownią
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ciezko zebys zbudowal jakies mieso skoro zaczynasz cykl masowy ulany
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 60 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2025
zenmaster
właśnie kończę 8-mio tygodniowy cykl na RAD 140 Pro Nutrition w dawce 10mg / dziennie
według szkolnej skali ocen od 1 do 6, uzyskane efekty ocenił bym na "4"
ogólnie jestem trochę rozczarowany, ale wynika to z faktu, że jak się okazało, dawka 10mg dziennie była zdecydowanie za mała jak na moje 110kg wagi...
celowo brałem tylko 10mg dziennie bo była to moja pierwsza przygoda z RAD-em a wcześniej naczytałem się sporo opinii że bardzo zwiększa agresję... z racji tego że z natury jestem agresywny, nie chciałem tej agresji jeszcze zwiększać bo przeszkadzała by mi w życiu rodzinnym (mam skłonności do przenoszenia nerwów na domowników, więc chciałem tego uniknąć)
no i jak się okazało 10mg wogóle nie wpłynęło na moją agresję, wręcz przeciwnie, żona zauważyła że zrobiłem się bardziej "wytonowany"
przy tej dawce nie miałem też bólów głowy o których użytkownicy RAD-u często wspominają (tylko pierwszego dnia miałem lekkie ćmienie)
nie odczułem zwiększenia apetytu, ale bardzo odczułem zapotrzebowanie na wodę - cały czas chce się pić
mimo zwiększonej ilości wody, odczuwałem skurcze, więc w tle musiał lecieć magnez w dużych dawkach
o dziwo - RAD okazał się pierwszym sarm'em po którym nie "czułem" wątroby (w przeciwieństwie do LGD czy ostaryny)
nie byłem ospały jak po ostarynie, nie miałem nadciśnienia jak po LGD...
jedyne skutki uboczne jakie zauważyłem to "wysuszenie" stawów - bardzo mi zaczęły "strzelać" i boleć
jeśli chodzi o przyrosty siły to tu RAD zdziałał najwięcej - jednak siła zaczęła iść dopiero w trzecim tygodniu stosowania... tak naprawdę przez pierwsze dwa tygodnie nie działo się nic... już się bałem że kupiłem jakiegoś "fejka"
jeśli chodzi o aspekty wizualne to sylwetka nabrała na jakości, przed cyklem byłem ulany, po cyklu mięśnie nabrały twardości, wyrazistości
niestety nie poszła mi na tym wogóle masa - to jest środek zdecydowanie na rzeźbę i siłę

jak bym miał ocenić skuteczność sarm'ów które do tej pory na sobie testowałem, to jak na razie wygrywa LGD, natomiast RAD uplasował bym na tej samej pozycji co Ostarynę (na 10mg RAD-u uzyskałem dokładnie te same wyniki co na 20mg Ostaryny)
RAD jednak zdecydowanie zajmuje pierwsze miejsce jeśli chodzi o sarm który daje najmniej skutków ubocznych i bardzo dobre samopoczucie poza siłownią


Dales mi teraz do myślenia, bo jeśli działa podobnie, a mniej skutków ubocznych... wage mam ponad 100kg przy 2m i myślałem, że można byłoby brać 15mg dziennie, tylko że te stawy... a chciałem podreperowac łokieć, wiec teraz myślę, czy Ostaryne, czy może Rad z Ostaryna... obecnie jade na tluszczowce i poszło już w dol pare kg, dzisiaj odebrałem pake z T5 i będę ciął dalej, tylko myślę, co dorzucić...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1517
jest sens brać wino z lgd jednocześnie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 24 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3064
ja bym nie ryzykował takiego połączenia ze względu na fakt że wino samo w sobie mocno podnosi ciśnienie i LGD również... ja na samym LGD miałem 160/100 w spoczynku...
poza tym jakoś nie widzę sensu łączenia LGD które mocno ciągnie wodę, z winstrolem który działa dokładnie na odwrót
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
daemniz
jest sens brać wino z lgd jednocześnie?


Łączyć to mozna wszystko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
https://www.lbs.co.il/data/attachment-files/2018/01/40220_10.1001jama.2017.17069.pdf
Ciekawe "dochodzenie" sprzed kilku miesięcy. Kupiono 44 produkty z SARMami przez internet, ale tylko 23 z nich je zawierały (18 w takiej ilości jak na etykiecie). 17 zawierało inne niedozwolone substancje.


Zmieniony przez - xorton w dniu 5/21/2018 8:13:46 PM
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium