SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2877050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 26
Spotkał się ktoś z brakiem podanej dawki w tabletce na etykiecie w RAD 140 od Alphaform labs? Brak również adresu firmy (na innych zdjęciach widziałem że takowy widnieje). Dodatkowo przyszedł do mnie przeterminowany. Zamówienie z sme. Legit?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Arczi leczysz nerwicę plus stany lękowe i depresję więc omijaj szerokim łukiem mk i sarmy, te wynalazki mogą pogorszyć stan chorobowy na wiele sposobów. Faszerowanie się nimi nie jest dla osób z problemami natury psychicznej
Termogeniki i przedtreningówki to suplementy sarmy i mk to ciężki doping a stosowanie tego rodzaju dopingu to ryzyk fizyk. Jeśli coś Ci dolega ponosisz ogromne ryzyko nasilenia choroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 839
Arczi
Dzejho
Żaden lek nie zastąpi Ci siłowni, za to siłownia może Ci zastąpić wiele leków !!!
Bierz Mk, trzymaj profilaktykę, zrób badania i ciśnij dalej !!!!!


Na siłownię chodzę od jakby to zliczyć 11 lat z rokiem przerwy kiedy to choroba mnie rozłożyła i zawsze byłem i jestem niesamowicie aktywny. Okres najgorszy czyli ten nieszczęsny rok 2018/2019 cholernie mnie zmienił, lecz chorobę ( jej najgorszy pierwszy etap) również pokonałem dzięki swojemu samozaparciu na wychodzenie, czyli rower i ćwiczenia, pomimo, że czasem łatwiej było się poddać, lecz tak jak wspominałem na teraz, czyli 4 lata to ćwiczenia i nie straciłem zapału, a wręcz przeciwnie, to ja motywuję innych do wyjść, lecz nie ukrywam, że te demony chorobowe czasem wychodzą razem ze mną.

Rozumiem co masz na myśli i wiem, że siłownia jest najlepszym lekiem na stres na negatywne emocje wyniesione z pracy ( praca biurowa, to mam ich sporo ^^ ) Ale dzięki za te słowa - są jeszcze bardziej motywujące : )

Arczi,
Bierz spokojnie tylko wykonuj badania. U mnie wenlafaksyna + mirtazapina od ~2 lat. Przetestowane Rad, LGD, MK, ostaryna - 0 problemów, wyniki badań śpiewające
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1069
Gdzie kupić Mk 677 pewnej firmy np. ions , panax , androchen lub innej (prócz Allegro) z wysyłką za granicę i z płatnością kartą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
A co z ofertami z allegro jest nie tak?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1069
Brak konta i z tego co wiem sarny zakazane w Polsce i brak płatności kartą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Psycho Dad
A co z ofertami z allegro jest nie tak?

Też nie rozumiem tego toku rozumowania, jak dla mnie to najbezpieczniejsza droga zakupu. Ktoś nie wyśle tego co trzeba składasz reklamację, zwracają kasę , wystawiasz opinię itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
można płacić chyba kartą na allegro no i kupować bez konta.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1069
Dzięki, zerkne i zobaczę ile przesylka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1069
Ale gdyby ktoś miał jakiś link do sklepu z ions , panax lub innego pewnego to poproszę. Co do sklepu to wolę dlatego że np. w tym co ja kupuję jest pewny zawsze przychodzi , płatność kartą, upusty , zamówienie powyżej 400zl dostawa gratis za granicę z tym że nie mają tych firm a chciałem spróbować bo na tym forum mocno je chwalą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium