SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2896266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
Każdy ma na myśli to samo, tylko jeden to akceptuje, a drugi nie.
MK677 zdecydowanie pomoże redukować tkankę tłuszczową jeśli uda nam się zachować reżim i jeść odpowiednio, ale jest to cholernie utrudnione ze względu na wzrost greliny spowodowany jego działaniem, co powoduje wilczy apetyt i niemal uniemożliwia zachowanie diety. Dodatkowo przez MK677 zbiera się więcej wody i glikogenu, więc masa ciała i obwody pozostają bez zmian mimo deficytu kalorycznego.
Tyle mądrości

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 105 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1738
No właśnie chodzi o to że ja nie jem dużo i dodatkowo zwiększyłem aktywność.
Moja "dieta" wygląda tak: po treningu(ćwiczę na czczo)
Szejk ze 130g płatków owsianych, 300g mleka, 60g wpc 80
Potem 100g ryżu i 250g kurczaka
A na kolację 4-5 jajek i z jakąś bułka czy czymś.
I nic więcej nie potrafię wcisnąć ;) dla mnie te 100g ryzu i kurczaka 250g to jest problem zjeść, w sensie objetosc i nic mk677 w tej sprawie nie zmienił. Mam mały żołądek i od wielu lat nie udało mi się go rozciągnąć:P chipsy odstawiłem i słodycze. Na siłkę chodzę dosyć długo.

I teraz zastanawiam się czy po prostu odstawić mk677 i brać tylko GW czy nie.


Zmieniony przez - marcinnnnp w dniu 2020-08-23 14:28:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28692
Nie mówię, że nie można jeść mk na redu, daje to też wiele plusów jak np retencja wody(środowisko anaboliczne) , lepsza regeneracja czy właśnie podbicie igf. Ale dla mnie po prostu więcej minusów niż plusów. Trzeba po prostu zrobić sobie rachunek za i przeciw, uwzględnić to jak ćwiczysz co jesz, co preferujesz, jak się będziesz czuć etc, co chcesz otrzymać z tego środka w zamian.
Bo jedząc dany suplement zmieniasz środowisko (swój organizm), tyko teraz sam musisz to zrobić tak żeby wyciągnąć z tego wszystkiego benefity, czyli pokierować tą całą machiną w odpowiednim kierunku.

Co do odstawienia całkiem to nie radziłbym, bo jakby nie było odstawisz środek, i tylko stracisz to co środek daje jednocześnie zatrzymując /cofając progres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 105 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1738
No to zrobię tak że dokończę to mk677 co mam czyli jeszcze ze 3 tygodnie a potem dokupie jeszcze na miesiąc GW (mam nadzieję że 12 tyg na GW nic mi nie zaszkodzi ).
Czyli ogólnie będzie tak: 2 miesiące na mk677 i 3 miechy na GW. Najbardziej zależy mi na pozbyciu się boczków i delikatnego brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Daj znacz czy po GW Ci syfy wyskauja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94921 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Na gw leca i po 12 miesięcy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 105 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1738
vitaminaC
Daj znacz czy po GW Ci syfy wyskauja

Nie wiecej niż normalnie na szczescie. Czyli prawie wcale. Jakies pojedyncze. Bałem się tych strasznych syfow z korzeniami :P o których ludzie pisali ale u mnie czegoś takiego nie zauważyłem.
Zreszta parę lat temu brałem GW i nie przypominam sobie żeby syfy jakoś bardzo wyskakiwały. Za to pamiętam bardzo duży wzrost wydolności. Od zera (wcześniej wcale nie biegałem) do sprintera i to praktycznie po paru dniach (GW brałem wtedy tylko miesiąc) i wcale nie przesadzam. Mogłem biegać i biegać. Nie to co teraz,że ledwo 6km z dwiema gorkami robię na rowerze zwłaszcza że biorę do tego towar z geranium w składzie (wxn slim extreme) (i za taki stan rzeczy obwiniam mk677 ). Podkreślam że brałem już kiedyś GW (samo GW)i efekt byl zdecydowanie inny
zreszta inne sarmy jak ostaryna i lgd też. Ostaryna mi wyleczyła łokieć tenisisty i bolacy bark. Na zablokowanie po ostarynie polecam long Jacka (tongkat Ali). Brałem tylko to po ostarynie i testo wrócił do normy.
Lgd brałem chyba tylko miesiąc (wtedy mało wiedziałem ile trzeba brać) i nie pamiętam jakie efekty ale chyba słabe skoro nie pamiętam


Zmieniony przez - marcinnnnp w dniu 2020-08-25 09:39:37

Zmieniony przez - marcinnnnp w dniu 2020-08-25 09:40:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2104
Panowie,

Ile max brać mk677 ? Lecę koniec drugiego miesiąca i się zastanawiam czy jeszcze o kolejny nie przedłużyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35091 Napisanych postów 89963 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941201
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94921 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
tomektp717
Panowie,

Ile max brać mk677 ? Lecę koniec drugiego miesiąca i się zastanawiam czy jeszcze o kolejny nie przedłużyć ?


Spokojnie kilka miesięcy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium