SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2877000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 512 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3732
GW w dawce 20mgdziennie, jednorazowo czy dzielić na 2 razy ? Okres półtwania 16h więc pomyślałem że może lepiej na 2 razy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
ghost41
GW w dawce 20mgdziennie, jednorazowo czy dzielić na 2 razy ? Okres półtwania 16h więc pomyślałem że może lepiej na 2 razy ?


Niektórzy radzą brać 1x dziennie ze względu na okres półtrwania i to rano tylko .
Ja też weszłem teraz na Gw i zobacze jak to będzie kiedyś brałem chyba 2x dziennie i czuć było

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 53 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1011
A czy 20mg lgd to przegięcie? Z lgd to mój pierwszy kontakt ale 2 miesiące temu skończyłem cykl na ostarynie androchem. Bardzo sobie chwalę. Wyniki po cyklu w normie. Obecnie też, czekam jeszcze na poziom testosteronu i startuje lgd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 37 lat Na forum 356 dni Przeczytanych tematów 757
Pakerros
A czy 20mg lgd to przegięcie? Z lgd to mój pierwszy kontakt ale 2 miesiące temu skończyłem cykl na ostarynie androchem. Bardzo sobie chwalę. Wyniki po cyklu w normie. Obecnie też, czekam jeszcze na poziom testosteronu i startuje lgd
Jakie dawki tej osty i jak długo? badania testa po robiłes zaraz? jestem ciekawy czy duzo spadło .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 512 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3732
Michass90
ghost41
GW w dawce 20mgdziennie, jednorazowo czy dzielić na 2 razy ? Okres półtwania 16h więc pomyślałem że może lepiej na 2 razy ?


Niektórzy radzą brać 1x dziennie ze względu na okres półtrwania i to rano tylko .
Ja też weszłem teraz na Gw i zobacze jak to będzie kiedyś brałem chyba 2x dziennie i czuć było

W jaki sposób czułeś działanie ? GW to nie stymulant, nie "pompuje" mięśni, więc ciężko mi sobie wyobrazić jak odczuwałeś działanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 86 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 14162
Pewnie krostki mu wyskoczyły to poczuł działanie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
ghost41
Michass90
ghost41
GW w dawce 20mgdziennie, jednorazowo czy dzielić na 2 razy ? Okres półtwania 16h więc pomyślałem że może lepiej na 2 razy ?


Niektórzy radzą brać 1x dziennie ze względu na okres półtrwania i to rano tylko .
Ja też weszłem teraz na Gw i zobacze jak to będzie kiedyś brałem chyba 2x dziennie i czuć było

W jaki sposób czułeś działanie ? GW to nie stymulant, nie "pompuje" mięśni, więc ciężko mi sobie wyobrazić jak odczuwałeś działanie ?


Głównie wydolność mogłem więcej " robic " mniej sie męcząc itp . Ps nic nigdy mi nie wyskoczylo po sarmach saa czy czym kolwiek zadnego syfka nawet a wlosy gęste jak peruka

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13490
Dla niektórych będzie to wiadomość z dupy, ale u mnie dodanie 10mg GW (podczas brania mk677) poskutkowało zmniejszeniem średniego tętna podczas snu. Samo mk677 tę wartość mi podniosło dość znacznie, o kilka jednostek. W tym czasie dieta/trening bez zmian, jedynie dodanie GW było zmienną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Noopept dawka 50mg ed ktos bral ? jak odczucia ?? :>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
ziki2000
Noopept dawka 50mg ed ktos bral ? jak odczucia ?? :>


Przy 30mg z 250-300mg phenibut mega fajny focus na treningu. Solo brałem tak dawno, że już nie pamiętam dokładnie bo zawsze jakieś stymulanty szły ekstra ale skupienie jest przyjemne kwestia dawki dopasowana do każdego indywidualnie. 50mg to nawet solo powinieneś być zadowolony może plus 200-300mg kofeiny
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium