SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2908220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2112
Dzieki, jutro chce zrobić kontrolne badania, dorzucić coś obok glukozy i igf ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28714
Tsh ft3, ft4, ogolnie tarczycowe, bo jednak mk to mimetyk greliny to działa na igf podobnie jak hgh także może niedoczynność powodować, na pewno nie tak bardzo jak hormon, ale wpływ ma.

No i obowiązkowo prolaktyne zbadaj.

Możesz dorzucić np morfologie, grosze a dużo może z niej wyjść nieprawidłowości.
A igf badałeś przed?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2112
Właśnie o igf zapomiałem przed startem. Pytanie czy zrobić za miesiąc jak skończę czy teraz tez w trakcie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28714
To nie ma sensu w ogóle według mnie , bo jak to porównasz do tego ile miałeś przed? Bo mk nie da wyrzutu igf ponad skalę ( to nie hormon), w najlepszym przypadku górna norma będzie. Ja miałem wzrost z tego co pamietam ok. 20-25%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 182 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5861
witam. Stosował ktos z Was Hammer Labz X-tren?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Helionus
To nie ma sensu w ogóle według mnie , bo jak to porównasz do tego ile miałeś przed? Bo mk nie da wyrzutu igf ponad skalę ( to nie hormon), w najlepszym przypadku górna norma będzie. Ja miałem wzrost z tego co pamietam ok. 20-25%


I tak dobry wynik.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 105 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1738
Helionus
Tsh ft3, ft4, ogolnie tarczycowe, bo jednak mk to mimetyk greliny to działa na igf podobnie jak hgh także może niedoczynność powodować, na pewno nie tak bardzo jak hormon, ale wpływ ma.

No i obowiązkowo prolaktyne zbadaj.

Możesz dorzucić np morfologie, grosze a dużo może z niej wyjść nieprawidłowości.
A igf badałeś przed?

Może warto dorzucić forskoline skoro tarczyca dostaje? Piszą w necie że forskolina polecana jest w niedoczynność :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28714
Hmm a daje to efekty warte supplementscji? Jadłeś może, bo z tego co na szybko sobie pogooglowalem, to ponoc zioło cud
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28714
Ale dzięki za nakierowanie, teraz właśnie za tydzień czy dwa przymierzam się na badania i jak tarczyca wyjdzie znów średnio na mk to będę musiał jakoś próbować zaradzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 77 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4343
Mały offtop. Brałem GW z Dark Labs i jak dla mnie placebo, co prawda skońcyzłem 2 opakowania 2 miesiace temu. Wracam do GW z SA albo Androchemu (tego nie probowalem, mam 2 opakowania, zaczynam jutro). Oczywiście dawka była 20mg. Sprobowalbym GW 2.0, ale nie moge znalezc dobrego zrodla.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium