SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2875436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 373 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45508
bedzie roznica jak dorzucisz kreatyne albo tescia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 205 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2260
tomektp717
Możecie doradzić czy do ostaryny solo warto dorzucić kreatynę albo teścia ?


Kreatyne to można caly rok brać, nawet powiedziałbym że trzeba, jeśli regularnie ćwiczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tomektp717
Możecie doradzić czy do ostaryny solo warto dorzucić kreatynę albo teścia ?


Kreatynę powinieneś suplementować normalnie całe życie, nie ma sensu tego cyklować żeby tracić nasycenie. Jest już tyle badań na to, że nie ma sensu szukać na sile innych rozwiązań. A co do testa to jak najbardziej bo ostaryna go zabija, ale ogólnie to też słaby anabolik żeby stosować ją solo, ja bym dał jakiś rad albo lgd, chyba że chodzi o stawy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2075
zborek95
tomektp717
Możecie doradzić czy do ostaryny solo warto dorzucić kreatynę albo teścia ?


Kreatynę powinieneś suplementować normalnie całe życie, nie ma sensu tego cyklować żeby tracić nasycenie. Jest już tyle badań na to, że nie ma sensu szukać na sile innych rozwiązań. A co do testa to jak najbardziej bo ostaryna go zabija, ale ogólnie to też słaby anabolik żeby stosować ją solo, ja bym dał jakiś rad albo lgd, chyba że chodzi o stawy.


Ok dzieki za opinie.
To moja pierwsza styczność z czymś poza standardowymi suplami, dlatego chciałem zobaczyć jak będę na to reagował i jak będą kształtowały się wyniki na koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2439
Leci obecnie 20mg GW, 25mg MK677, 20mg ostaryny i 10mg LGD. Jest sens na koniec cyklu dorzucić do 20mg LGD? Ktoś próbował takie dawki? I tak już jestem zablokowany (w badaniach test poniżej normy).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DonVico
Leci obecnie 20mg GW, 25mg MK677, 20mg ostaryny i 10mg LGD. Jest sens na koniec cyklu dorzucić do 20mg LGD? Ktoś próbował takie dawki? I tak już jestem zablokowany (w badaniach test poniżej normy).


Tak, LGD dopiero według mnie robi swoją robotę właśnie na takiej dawce, podbijaj jak najszybciej, a potem odblok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1086
od kogo sprawdzone LGD? najlepiej kaps 5 mg, dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 205 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2260
Wxn i pro nutrition. Wxn ma chyba po 7 mg, a pro chyba po 4 mg z tego co pamiętam. Wxn taniej wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pro ma LGD Xtreme również, 10 mg w tabsie, wtedy 2 tabsy robią swoją robotę ;d
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2808
Czy po zaprzestaniu brania mk cukier wrocil wam do normy? Berberyny uzywam 500mg dziennie ale dopiero od dwoch dni. Wczoraj rano pokazalo mi wynik 100 na czczo, dzis rano 99. Sa powody do obaw?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium