SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2873894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1673 Napisanych postów 3699 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39213
BSR
rarytas1
BSR sarm 2 miechy 3 miechy mk677. Mk mam pewne i bezpieczne
Lata wstecz zszedłem z cyklu sterydowego który cisnąłem ciągiem z 10 lat i żyje sarmy też przetrwam a jak nie napiszę przed zejściem żebyście tego nie robili



Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2022-02-17 16:12:46


Jeśli chciałbyś wyciągnąć pełny potencjał zdobywania masy mięśniowej na cyklu masowym to sugeruje połączyć lgd z mk677 zamiast dzielić a po skończonym kilkumiesięcznym cyklu zrobić przerwę od obydwu. Samo lgd fajnie samo mk tez ale razem to lepszy duet pod masówkę.

Zmieniony przez - BSR w dniu 2022-02-17 18:12:19


Tak robilem rok temu przez 3 tygodnie. Napompowalo mnie woda jak balon, gabaryty mocno w gore. Ale po odstawieniu wiekszosc uciekla. Jesli je laczyc to IMO w malych dawkach i dlugo.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Problem w sensie tego co chcesz mi przekazać BSR polega na tym że mk solo robi robotę w pełni i nic więcej nie potrzebujewiec po co mi lgd. Mój cel to WL i utrzymanie formy powyżej 200 kg. Na całkiem sucho zaczynają odzywać się stawy i czuję że zaczyna robić się niebezpiecznie powoli spada siła po miesiącu od odstawki ledwo ciskalem 190 kg i wiedziałem że zaraz spadnę do 180 kg bo a to łokieć a to bark. Ruszyłem znowu z mk i raptem po dwóch tygodniach znowu jestem na 200 kg bez problemów stawowych. Dla mnie mk swoim działaniem jest nad każdy steryd oralny bo po niczym tak szybko nie znikają mi problemy z bólem stawowo, mięśniowo, przyczepowym i nigdy nie miałem takiej regeneracji
Marzy mi się 200 kg na powtórzenia a do tego nie mogę wchodzić i schodzić a brać coś ciągowo bo robienie siły to powolne przyzwyczajanie. Mocne działanie równa się zakatowanie i kontuzje


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2022-02-17 22:05:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Mając 40 na karku to stawy już nie będą świeżutkie po co Ci te 200 kg na ławie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
flex1976
Mając 40 na karku to stawy już nie będą świeżutkie po co Ci te 200 kg na ławie?

Nigdy nie robiłem sylwetki zawsze tylko wyciskanie i takiego mam świra. Te 200 to ja ciskam już z 10 lat oczywiście okresowo dobijam i spadam z mocą miedzy 180 ,190 Każdy robi to co lubi ja lubię siłę.
Wiem że wiek już spory ale są ludzie przekraczający 60 lat I ciskający +200. Jeśli odpuszczę z ciężarem to uznam że straciłem 25 lat treningów. Jak zaczynałem za dzieciaka treningi marzyłem że kiedyś wycisnę 200 i ja je utrzymam niezależnie co będę musiał frykać. Nóg nigdy nie ćwiczyłem tylko górę więc barki klatka łapy grzbiet mam kosmicznie mocny za to nogi :):):)


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2022-02-17 22:40:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 12
Witam, mam 18lat,180cm wzrostu i 90kg wagi, chciałbym zredukować do zadowalającego wyglądu sylwetki, problemem jest lipomastia wiec muszę zejść do dość niskiego poziomu bf. Trenuje 3 razy w tygodniu plus cardio. Chciałbym zacząć przygodę z sarm, możecie zaproponować jakieś dobre specyfiki, najlepiej sprawdzonych firm? Zależy mi na widocznym działaniu i jak najmniejszej ilości skutków ubocznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Kosawk
Witam, mam 18lat,180cm wzrostu i 90kg wagi, chciałbym zredukować do zadowalającego wyglądu sylwetki, problemem jest lipomastia wiec muszę zejść do dość niskiego poziomu bf. Trenuje 3 razy w tygodniu plus cardio. Chciałbym zacząć przygodę z sarm, możecie zaproponować jakieś dobre specyfiki, najlepiej sprawdzonych firm? Zależy mi na widocznym działaniu i jak najmniejszej ilości skutków ubocznych.

Z tymi skutkami ubocznymi to nikt Ci nie da gwarancji bo wchodzisz w klimaty specyfików nie za bardzo przebadanych na zwierzętach a co dopiero na ludziach. Podejmujesz ryzyko zrobienia z siebie królika doświadczalnego skutki uboczne będą albo nie. Tu są ludzie nieświadomi albo tacy jak ja czyli jest ryzyko, jest zabawa i jakoś mi się uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5672
Kosawk
Witam, mam 18lat,180cm wzrostu i 90kg wag [...].
Kreatyna dobrze Ci zaszumi w głowie. No chyba że chcesz być hormonalnym kaleką....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Kosawk
Witam, mam 18lat,180cm wzrostu i 90kg wagi, chciałbym zredukować do zadowalającego wyglądu sylwetki, problemem jest lipomastia wiec muszę zejść do dość niskiego poziomu bf. Trenuje 3 razy w tygodniu plus cardio. Chciałbym zacząć przygodę z sarm, możecie zaproponować jakieś dobre specyfiki, najlepiej sprawdzonych firm? Zależy mi na widocznym działaniu i jak najmniejszej ilości skutków ubocznych.


Oblicz BMR, tnij kalorie i redukuj. Na cukierki przyjdzie czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1262 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10352
Rarytas napisałem Ci tak bo wcześniej wspomniałeś że chcesz jechać oba na zmianę więc faktem jest że połączenie jest silniejsze jednak jeśli chcesz tam cały czas mieć 200kg na sztandze i tak sobie rozplanowałeś żeby ciagle być na czymś i rotować to tak rób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
rarytas1
flex1976
Mając 40 na karku to stawy już nie będą świeżutkie po co Ci te 200 kg na ławie?

Nigdy nie robiłem sylwetki zawsze tylko wyciskanie i takiego mam świra. Te 200 to ja ciskam już z 10 lat oczywiście okresowo dobijam i spadam z mocą miedzy 180 ,190 Każdy robi to co lubi ja lubię siłę.
Wiem że wiek już spory ale są ludzie przekraczający 60 lat I ciskający +200. Jeśli odpuszczę z ciężarem to uznam że straciłem 25 lat treningów. Jak zaczynałem za dzieciaka treningi marzyłem że kiedyś wycisnę 200 i ja je utrzymam niezależnie co będę musiał frykać. Nóg nigdy nie ćwiczyłem tylko górę więc barki klatka łapy grzbiet mam kosmicznie mocny za to nogi :):):)



Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2022-02-17 22:40:52


Spoko . Każdy ma jakiegoś świra
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium