SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 126 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 378
Jednak jest cos na rzeczy bylem 4 miechy na mk i dostalem ostre zapalenie zoladka a juz pod koniec cos mi wlasnie trawienie siadalo wzdecia przelewania itp. Jak juz sie bawic na dluzsza mete to srodkami przebadanymi na ludziach a nie na szczurach ktore nawet tych testow w sumie rzeczy nie przeszly.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9
Chciałem podzielić się tutaj moimi doświadczeniami. Przyznaję, że ten wątek miał duży wpływ na to, że zdecydowałem się spróbować z sarmami, więc chcę się jakoś odwdzięczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 110 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5637
Do BSR to ty sie nie wypowiadaj jak nie masz pełnego rozeznania bo tak naprawde nie wiesz co jest w srodku danego srodka a piszesz jak bys wiedział.Ja tylko stwierdziłem jak na mnie działało i tyle. Chyba moge opisać jak dany środek na mnie działał?? Od tego chyba jest to forum nie??Podejrzewam tylko ze mogła być to ostaryna ale zauważylem ze androchem tutaj nie ma podróbek hee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 796
Siema, moja pierwsza styczność z gw i pierwsza reudkcja na high carb (200gw do samego końca redukcji) lecę w dawkach 30 mg ed i słyszałem kiedyś jakieś ploty ze gw super daje radę właśnie z takimi wysokimi węglami…. Może ktoś wytłumaczyć o co chodzi? Bo pozostałe rzeczy jak wytrzymałość wpływ na lipidy itp znam..zastanawia mnie fakt tych wysokich węgli..bo robiłem
Redu na niskich i ładnie Ok 7% było..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364416 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669069
ale w jakim celu ktoś miał by podmieniać ostę na bpc i na odwrót? skoro są to środki zblizone cenowo ? gdzie tutaj sens ? bpc brałem i nic nie odczuwałem ,osty nigdy tak wiec nie mam osobiscie porównania co do odczuc

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
jarek12343
Do BSR to ty sie nie wypowiadaj jak nie masz pełnego rozeznania bo tak naprawde nie wiesz co jest w srodku danego srodka a piszesz jak bys wiedział.Ja tylko stwierdziłem jak na mnie działało i tyle. Chyba moge opisać jak dany środek na mnie działał?? Od tego chyba jest to forum nie??Podejrzewam tylko ze mogła być to ostaryna ale zauważylem ze androchem tutaj nie ma podróbek hee

Na androchemie wielu startujących bazuje, dla mnie najlepszy lab a wbiłem większość ich asortymentu. Jaki by mieli zysk, sens wymiany bpc na ostę? Najprędzej bpc nie jest dla ciebie Na każdą substancję organizm może reagować nietypowo


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2022-08-05 20:33:36
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 110 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5637
Ludzie czy ja hejtuje androchem ?? Sam uzywam Mk 677 androchem i jestem zadowolony jak i z innych srodków tego labu.A co do ceny to wydaje mi sie ze Bpc z innych firm to koszt ok ł a androchem ok tyle co ostaryna dlayego takie porównanie oczywiscie mówie w tabsach.


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2022-08-06 07:33:01
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Nie, bo z IONS jest w podobnej cenie jak z Andro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364416 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669069
Nie podajemy tutaj cen

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10362
jarek12343
Do BSR to ty sie nie wypowiadaj jak nie masz pełnego rozeznania bo tak naprawde nie wiesz co jest w srodku danego srodka a piszesz jak bys wiedział.Ja tylko stwierdziłem jak na mnie działało i tyle. Chyba moge opisać jak dany środek na mnie działał?? Od tego chyba jest to forum nie??Podejrzewam tylko ze mogła być to ostaryna ale zauważylem ze androchem tutaj nie ma podróbek hee



Jarku ja się wypowiadam bo właśnie mam rozeznanie a Ty zacznij czytać wypowiedzi ze zrozumieniem a nie po łebkach. Jeszcze raz więc podkreślę nie napisałem że miałeś bpc ani nie napisałem że miałeś oste, wręcz napisałem że nie wiem co miałeś bo nie brałem nic z tego labu więc go nie bronię ani nie polecam. Napisałem jednak, że letarg po bpc jest możliwy. Nie jest to moje subiektywne odczucie poczytasz o tym na zagranicznych forach bodybuilding itp a nawet na naszej polskiej sarmpedi jest o tym informacja co wzięło się również z opinii osób stosujących u których ten problem po spożyciu wystąpił i na pewno nie jest to odsetek ludzi, którym podmienili bpc na oste. A co Ty miałeś w capsie nie mam pojęcia. Chciałem Cię tylko uświadomić, że jest możliwy letarg po bpc nie jest to zawsze jednak może wystąpić jak supresja po sarmach jedni ją mają inni nie i nie oznacza to że Ci co nie mieli supresji nie mieli prawdziwych sarmów tylko mąkę. Jak Rarytas Ci także napisał każdy reaguje osobniczo i na Ciebie tak mogło podziałać.





Zmieniony przez - BSR w dniu 2022-08-06 13:46:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium