SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2912832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1477
Aż tak mogły dźwignąć wyniki? Rozumiem o kilka oczek ale aż tyle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 973 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
Ja miałem 3x norma
Spadek 2xnorma
I po tym jedzeniu na noc znowu wystrzeliło powyżej tych 2x norma
Nie wiem czy tak każdy ma:p

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 973 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
Podobno te aspt alat są strasznie zmienne
Ale pewnie ktoś mądry wypowie się jeszcze

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 567 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15986
No ja specjalistą to nie jestem ale to są jedynie parametry obciążenia wątroby a nie jakiś uszkodzeń i taki jednorazowy wynik to niewiele wyjaśnia. Musisz wyeliminować jakieś czynniki które mogły wpłynąć na wynik i zbadać ponownie i wtedy szukać przyczyny czy pogłębiać diagnostyke. Mówi się o tym że trening czy żarcie dzień przed badaniem może dać podwyższone próby ale ja np czy robiłem trening czy bylem parę dni po grubszym melanżu czy jadłem na wieczór przed badaniem w MC Donalds nigdy nie miałem aspat/alat ponad normę ale to pewno jak ze wszystkim sprawa indywidualna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 743 Napisanych postów 1283 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10460
Masownik1920
Aż tak mogły dźwignąć wyniki? Rozumiem o kilka oczek ale aż tyle?


Ser żółty topiony to jedna z najgorszych rzeczy dla naszego żołądka do strawienia. Często przykleja się do ściany żołądka zalegając i utrudniając trawienie. Widocznie przekłada się to również na ciężką pracę dla wątroby. Dobrze dzień przed badaniem zjeść ostatni posiłek do 17:00 i coś lekkostrawnego wówczas wyniki są dużo bardziej miarodajne. Ale podwyższone próby to znaczy że Wątroba ciężko pracuje a nie że z nią coś jest nie tak.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 973 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
Dokładnie dobrze też zrobić USG jak już mamy jakieś obawy

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 723
Cześć, kończę powoli cykl osta + Mk. Ostaryny 2 tyg mi zostały niecałe + Mk pociągnę jeszcze 4 tyg po. Badania robione były przed i w trakcie, jakichś dużych sidow nie odczułem, alat i aspat podwyższone, ale nie dużo. Poza tym morfologia mocz wszystko ok. Zrobię sobie jeszcze hormony z ciekawości, bo przed cyklem robiłem.

Na wspomaganie po cyklu mam tonkgat, maca, zma i jakiś zwykły tribulus. Wrzucić to już w ostatnim tygodniu osty czy jak skończę ? W jakich dawkach ? Takich jak na opakowaniu czy większych ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1069
Brał ktoś mk 677 z Savage Line Labs ? Jakieś opinie o tej firmie. Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 567 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15986
BSR
Masownik1920
Aż tak mogły dźwignąć wyniki? Rozumiem o kilka oczek ale aż tyle?


Ser żółty topiony to jedna z najgorszych rzeczy dla naszego żołądka do strawienia. Często przykleja się do ściany żołądka zalegając i utrudniając trawienie. Widocznie przekłada się to również na ciężką pracę dla wątroby. Dobrze dzień przed badaniem zjeść ostatni posiłek do 17:00 i coś lekkostrawnego wówczas wyniki są dużo bardziej miarodajne. Ale podwyższone próby to znaczy że Wątroba ciężko pracuje a nie że z nią coś jest nie tak.


Warto też jednak podejść do tematu racjonalnie bo zmiana nadto przyzwyczajeń przed badaniami również może dać wynik niemiarodajny. Nie bez powodu gospodarkę cukrową bada się po podaniu glukozy a nie po dwudniowym poście. W miarę rozsądku zrobić trening rano zamiast na wieczór albo odpuścić a na wieczór zjeść o normalnej porze to co się spożywa najczęściej. Uważam ze jak po 12godzinach próby masz 115 przy normie 44 to coś jest jednak nie tak. Szukać wtedy trzeba przyczyny, zmienić dietę.


Zmieniony przez - Patriotaa w dniu 2024-01-14 10:38:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3766 Napisanych postów 3206 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16987
Próbował ktoś sarm SR9009 albo SR9011 ? I może się wypowiedzieć? Który lepszy ?

Michass90

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

forma lato