SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
Michass90
Psycho Dad
Ja bym dał 20, bo przy 10mg nic mnie nie klepało.




Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2023-06-28 16:48:53


Co do Rad140 to odrazu 20mg czy zacząć od 10mg ? Jeśli 20mg to rano i wieczorem?


Raz dziennie dawkujemy rad bardzo długi okres półtrwania. Wiec rano wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
Krosmil
A czy po ostarynie jest możliwe łysienie albo po rad 140, pewnie zależy od dawek i predyspozycji genetycznych?

Jakie dawki najlepiej stosować na redukcji

Ostaryna 20mg?
S4 50mg?
Rad 140 10 mg?

Czy takie dawki będą adekwatne do wagi 80kg

GW to 20mg?
SR 911 10mg 2x dziennie?




Wszystko zależy od predyspozycji DHT do mieszków włosowych więc jak nie jest Ci dane wyłysiec lub jest dane na bardzo stare lata to sarm ze względu na selektywność tego nie zmieni. Jeśli komuś jest dane to i tak do tego dojdzie z sarmem i bez. Jeśli chodzi o to że jednym gęstnieją włosy po ostarynie innym cienieją to jest to uzależnione od wyjściowego poziomu testosteronu i tego jak wrażliwe są mieszki włosów na DHT. Jednym na cyklu czegokolwiek organizm nie kieruje ich do włosów na głowie przez małą wrażliwość receptorów w tych miejscach i wychodzą z cyklu z bujną czupryną podczas gdy osoby z bardzo wrażliwymi receptorami na mieszkach po małych dawkach teścia wychodzą łysi. U każdego jest to indywidualne i nikt na zapas tego nie powie. Ale za łysienie 81% odpowiadają geny a tylko 19% czynniki środowiskowe. Jest to przekazywane przez ojca Twojej matki w chromosomie X. Czyli jeśli Twój dziadek od strony mamy miał na starość włosy to masz 70% szans że Ty również będziesz je miał i na odwrót. Drugie 30% jest od ojca. Więc jeśli Twój tata miał bujną czuprynę nie znaczy że Ty będziesz miał i jeśli tata jest łysy nie znaczy że Ty też będziesz bo głównie trzeba patrzeć na rodzine od strony matki gdzie ten gen jest dominujący i przekazywany. Wracając do tematu czy włosy zgęstnieją czy zrobią się cieńsze jest to proces odwracalny i po cyklu wraca do swojej objętości. Jeśli ktoś mówi że zaczął łysieć podczas cyklu na rad to wierz mi rad nie jest winowajcą i gościu zaczął by łysieć i tak i tak a cykl na radzie zbiegł się tylko w czasie w którym ktoś utożsamia to ze środkiem. Tak samo jak stary mit że od mono kreatyny się łapie wodę wymyślony w czasach gdzie kreatynę brało się tylko na masie i jakiej masie? Zwykle świniomasie pełnej mącznych makaronów, pieczywa, przetworzonej żywności i po tygodniu dwóch „ale mnie zalało od tej kreatyny” podczas gdy na redukcji żadne 5-10g mono nie utrudnia redukcji a wręcz przeciwnie i waskularyzacja również jest na wysokim poziomie.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 304 dni Przeczytanych tematów 287
Dziękuję BSR za tak wyczerpującą odpowiedź, naprawdę masz dużą wiedze.

A gdybyś Ty chciał przeprowadzić pierwszą redukcje na sarmach co byś zaproponował i w jakich dawkach?

Mam za sobą już 2 redukcje ale tylko na kreatynie i powiem że dużo mięsa schodziło przy 2300kcl.
Np. Jak miałem 39,5cm w łapie to zostawało 36,5cm przy zbiciu 14kg wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 304 dni Przeczytanych tematów 287
Aktualnie zapodałem sobie laxo ale w końcówce masy i powiem że nawet fajna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 318 dni Na forum 317 dni Przeczytanych tematów 1782
Krosmil
Dziękuję BSR za tak wyczerpującą odpowiedź, naprawdę masz dużą wiedze.

A gdybyś Ty chciał przeprowadzić pierwszą redukcje na sarmach co byś zaproponował i w jakich dawkach?

Mam za sobą już 2 redukcje ale tylko na kreatynie i powiem że dużo mięsa schodziło przy 2300kcl.
Np. Jak miałem 39,5cm w łapie to zostawało 36,5cm przy zbiciu 14kg wagi.


Wiem, że pytanie nie do mnie, ale ja obecnie lecę redukcję na samej oście (20mg/ed) ale wcześniej nie miałem kontaktu z Sarmami ani z SAA i chciałem coś bezpiecznego zapodać na początek i zobaczyć jakie efekty. Na razie za wiele nie powiem, bo dopiero zaczynam trzeci tydzień, ale dam znać po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 304 dni Przeczytanych tematów 287
Ok, dzięki parnikowiec za informację daj znać bo sam się zastanawiam nad Ostaryną i SR 911.
Ja tak samo nie stosowałem Saa ani Sarmow wcześniej a już prawie 40lat na karku i koło 6lat stażu nie wspomne wcześniejszą przygode z siłownia ale to już bez diety i parę miesięcy ćwiczeń i przerwa.
A jak długo planujesz pociągnąć ostarynie w dawce 20mg?
Daj znać jakie efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 318 dni Na forum 317 dni Przeczytanych tematów 1782
Pierwszy tydzień leciałem 10mg/ed, od drugiego lecę 20mg/ed i planuję w sumie 10 tygodni tak polecieć. Z tym, że ja praktycznie się nie ważę (czasami jak rodziców odwiedzam jedynie, ale to raz na miesiąc-półtora), więc moim głównym wyznacznikiem jest lustro (no i później pomiary też zrobię, ale na razie za wcześnie imo).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
parnikowiec
Pierwszy tydzień leciałem 10mg/ed, od drugiego lecę 20mg/ed i planuję w sumie 10 tygodni tak polecieć. Z tym, że ja praktycznie się nie ważę (czasami jak rodziców odwiedzam jedynie, ale to raz na miesiąc-półtora), więc moim głównym wyznacznikiem jest lustro (no i później pomiary też zrobię, ale na razie za wcześnie imo).


Mam to samo co do ważenia się to albo jak u rodziców jestem ( bo wage mają w sumie moją ale nie brałem jej ) albo jak czasem jestem w gab.zabiegowym a tak to , to jedynie lustro a waga nie jest i nigdy nie byla wyznacznikiem

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
Krosmil
Dziękuję BSR za tak wyczerpującą odpowiedź, naprawdę masz dużą wiedze.

A gdybyś Ty chciał przeprowadzić pierwszą redukcje na sarmach co byś zaproponował i w jakich dawkach?

Mam za sobą już 2 redukcje ale tylko na kreatynie i powiem że dużo mięsa schodziło przy 2300kcl.
Np. Jak miałem 39,5cm w łapie to zostawało 36,5cm przy zbiciu 14kg wagi.


Jeśli pierwszą wybrałabym ostarynę w dawce 20mg Max i jest to ilość wystaczającą do ochrony mięśni.
Jeśli na poprzednich redukcjach schodziło za dużo w obwodach to znaczy że w diecie mogło być za mało białka, bodziec stymulujący mięśnie był zbyt słaby lub rzadki w częstotliwość, zbyt duży deficyt względem zapotrzebowania. Przy dobrze przeprowadzonej redukcji stosując same EAA i kreatynę obwody nie były mocno naruszone po nawet 6-7 miesiącach redukcji. Przy nieumiejętnej leciały wszędzie duże centymetry które później Człowiek się męczył aby w okresie masowy odzyskać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 304 dni Przeczytanych tematów 287
Wydaje mi się że ostaryna będzie najlepszym wyborem na pierwszą przygode z sarmami tak jak piszesz 20mg będzie optymalną dawką.
Ja akurat 3 miesieczną mam redukcje, plan treningowy i diete wykupioną u trenera przez internet tylko że oni działają na większą skale na całą Polskę.
Praktycznie obwodowo podobnie jest co na wcześniejszej masie, może zatluszczenie troche mniejsze a już jestem na końcówce masy prawie ponad 2 lata.
Tak jak piszesz BSR obwody lecą na redukcji i później na masie praktycznie od początku na nowo trzeba się męczyć a obwodowo podobnie na koniec masy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium