SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2892520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 720
Możesz rozwinąć? Jestem trochę nowy w temacie.


Zmieniony przez - coin777 w dniu 7/31/2019 9:21:12 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczytaj , kilka stron wstecz , zobacz jak i co chłopaki chwalą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 720
Z tego co czytałem to chwalą firme androchem, ale w chinach dosłownie kosztuje 25x mniej niz na allego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tanio nie znaczy dobrze . To się rzadko sprawdza . A nie wiadomo czy wogole coś dostaniesz . Do tego sobie dolicz badanie , które chcesz zrobić ......
A jeśli chodzi o zakupy w Pl , to moje zdanie jest takie , ze cena do jakości produktu , np andro , który wymieniłeś , nie jest aż tak kosmiczna . Z Chin chciałem kupić buty aYellow Cllab , bo tez chciałem zaoszczędzić , a przysłali mi trampki . Ale to tylko buty . Co innego jeśli chodzi o coś , co będziesz spożywał .....
Wiec lepiej trzymać się sprawdzonego produktu.
Zrobisz i tak co chcesz . Ale ja zawsze staram się radzić doświadczonych . I biorę to co jest sprawdzone .


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-07-31 21:44:41
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 294 Wiek 47 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16230
Jak koledzy piszą. Mk Andro z all to pewniak. Kupiłem tego duuuzo, badania Hgh robiłem i działa , mega działa . Po co kombinowac by kupić niepewny towar.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 720
Po co kombinować by kupić niepewny towar.

Chociażby ze względu na cenę. Myślę, że kupując towar w chinach i robiąc samemu badania będę miał pewniejszy towar niż jakiekolwiek tabletki na rynku, które równie dobrze mogły być też podrobione.
Dzięki za troskę i dzięki największe lodzianin1 za info o labie.

Gdyby ktoś był zainteresowany jakimś zbiorowym zamówieniem, albo info jak się sprawy potoczyły zapraszam na priv.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 294 Wiek 47 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16230
coin777
Po co kombinować by kupić niepewny towar.

Chociażby ze względu na cenę. Myślę, że kupując towar w chinach i robiąc samemu badania będę miał pewniejszy towar niż jakiekolwiek tabletki na rynku, które równie dobrze mogły być też podrobione.
Dzięki za troskę i dzięki największe lodzianin1 za info o labie.

Gdyby ktoś był zainteresowany jakimś zbiorowym zamówieniem, albo info jak się sprawy potoczyły zapraszam na priv.
. Kolego poszukaj moich wyników IGF-1 i Hgh po Andro z all i się zdziwiasz jak to dobrze działa. Andro z all to mega pewniak
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364901 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670411
W Chinach musisz mieć sprawdzonych dostawców bo możesz się zdziwić co ci przyjdzie
Ja też osobiście większość rzeczy używam andro od kilku lat

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21330
RogerFederer
Generacja_
tey
Wydaje mi się że to od tego s4 od FN bo jak pisałem już w czasie go brania, miałem wątpliwości czy nie jest w tym jakieś PH bo działo też w miarę podobnie do tego z magnusa ale nie było żółtego widzenia. Nie wiem, teraz mogę tylko snuć podejrzenia..
może być jakaś podsypka...bo łykam s4 i faktycznie jazdy z widzeniem są...tylko u mnie w nocy jak przy mocnym słońcu wejdę do ciemnego pomieszczenia albo wjadę do tunelu to przez moment niewiedzę nic...w nocy jest trochę jazdy z widzeniem na żółto ale temat do ogarnięcia jak widziałaś normalnie to chyba to nie było s4


Generacja, mocno uciążliwe? przy jakiej dawce pojawiają się te problemy? 50mg, 75mg? Dzięki.


Co to tego widzenia to coś jakbyś zaczol ciemne okulary w ciemnym pomieszczeniu ale tylko wtedy jak swieci ostro słońce i wjadę do tunelu... albo w pracy jak słońce mocno swieci na biała kartę i zachwile wejdę do ciemnego pomieszczenia to ok 30sec ciężko widać cokolwiek ale zachwile przechodzi... czy uciążliwe? Dla mnie nie do ogarnięcia temat przy dawce 50mg jak biorę 5dni on jest krótki okres półtrwania wiec jak odstawisz to 2dni
Odrazu napisze jak ktoś interesuje się s4 to anabolicznosc słaba według mnie to „kosmetyk” przy budowaniu masy, straciłem trochę mięśnia na redukcji a wiec polecam tylko dla osob z niskim bf
Efekty siłowe bardzo spore mimo ujemnego bilansu siła na + dziwie się ze nie jest wykorzystywany w sportach siłowych... jeśli ktoś niema problemu z utrata mięśnie na redu to dobrze się sprawdzi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli chodzi o sarmy to chyba nic na redukcji nie trzyma mięśnia jak RAD, progressem siłowym od S4 też nie odstaje ;D
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium