SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2895233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
pawel82
Andro ma Gw i Mk...mieli jeszcze Yk ale nie wiem czy to jeszcze lata w ich ofercie...


Lata Yk z andro , jedno z najlepszych Yk 11.
2

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2102
BSR
tomektp717
LGD pierwszy


4mg pierwszy tydzień, 6mg kolejny, 3 i 4tydzień 8mg i do końca planowanego cyklu 10mg. Nie idź na więcej na pierwszy cykl niż 10 w zupełności wystarczy a i później w kolejnych max 14mg powyżej tego nie notuje się już znaczących benefitów. 14mg dla lgd jest takim „sweet spot” jak 30 dla MK677


Dzieki ! Jaka firmę przerabiałes odnośnie lgd ? Jakieś bloki po złapałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 739 Napisanych postów 1273 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10414
Pro nutrition, Hammer labz, bio-gen innovations, hades hegemony, TWP, to są pewniaki. Ja żadnych bloków na sarmach nie łapie. Nie stosuje żadnych pct nie mam spadków libido. Jeśli jakieś występują to tak marginalne, że tego nie odczuwam. Ale każdy jest inny i lgd może niektórych blokować jednak nie jest to całkowity blok jak przy saa a jedynie supresja, która po odstawieniu lgd w 2-3 tyg sama wraca do normy bez potrzeby użycia środków z grupy serm. Dla przykładu jednych blokuje ostaryna a lgd nie, gdzie lgd jest od 4 do 7 razy silniejszy od osty. Także nikt nie powie Ci czy wyłapujesz bloka, zależy od Twojego profilu hormonów w chwili rozpoczęcia, wrażliwości androgennej receptorów oraz tego jaką zdolność/szybkość ma Twój organizm do przywracania homeostazy. Generalnie jest bezpieczny dlatego też na start poleciłem mniejsze dawki żebyś zobaczył jak się czujesz i kontrolował wzrost dawki.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28692
Ja lgd leciałem piramida od 2 do 20 mg ed. Powiem tak dla mnie zabawą zaczęła się przy ok 14 mg, gdzie ciśnienie poleciało up. Siła szła słabo, ale ja jestem nieproporcjonalnie słaby do tego jal wyglądam ( każdy mi to mówi, z reszta szkielet mam bardzo drobny, dla porównania nadgarstek obwód nie miałem więcej niż 15, 5cm na redu ok 14,5, więc nie mam predyspozycji). Ale nabicie konkret w połączeniu z mk było. Blok zauważalny, test leżał, ale lh, fsh dolna norma, czyli przysadka nie zablokowana i widać było, że organizm walczył.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 739 Napisanych postów 1273 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10414
To potwierdza to co napisałem 14mg to powinien być Max z którego czerpiemy już maksymalne benefity jednak nie dla osoby na pierwszy cykl.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2102
BSR
To potwierdza to co napisałem 14mg to powinien być Max z którego czerpiemy już maksymalne benefity jednak nie dla osoby na pierwszy cykl.


Co warto wrzucić przed ? Prolaktyna, estradiol , igf , alat,aspt ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 121
Cześć, widziałem kilka tematów o GW w tym poście, rozumiem że andro znaczy Androchem, znalazłem na stronie UK za 30 Funtów także całkiem niezła cena, pisaliście że 10mg to dawka kosmetyczna, czy na pierwszy raz tez zaczynać już od 20mg czy parę dni polecieć na 10mg i potem zwiększyć? Co połączyć ( ale już z supli ) do Cardaryny , głównie zależy mi na kondycji bo chce pograć w Niemczech w piłę w 4 lidze Bayernu Leverkusen, ale ćwiczę też sporo na własnym obciążeniu Street Workout. Z góry dzięki za odp, pozdr !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3299
Leć 20 od razu, 10 prawie nie czuć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 739 Napisanych postów 1273 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10414
tomektp717
BSR
To potwierdza to co napisałem 14mg to powinien być Max z którego czerpiemy już maksymalne benefity jednak nie dla osoby na pierwszy cykl.


Co warto wrzucić przed ? Prolaktyna, estradiol , igf , alat,aspt ??


Ja nic nie wrzucam zaczynam cykl i tyle kończę cykl to samo. Za każdym razem. A Ty rób jak uważasz. To nie saa. Jeśli ktoś jest zdrowy ogólnie i nic Ci nie dolega co chcesz badać. Nawet jak doznasz supresji odstawisz wróci do normy samo. Chyba że wiesz że masz jakieś problemy zdrowotne z wątrobą, sercem niewydolnością nerek i tym podobne wtedy konsultuj z lekarzem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 121
Tomszaczek93
Leć 20 od razu, 10 prawie nie czuć.

Ok dzięki za info, a Pro Nutrition bo widzę że jest na Allegro, są stacki z Ostaryną , może coś takiego lepiej pierd**** od razu? Czy Androchem sam Cardaryna?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium