SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2882049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 490 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8715
ziki2000
lodzianin1
Co to za ziółka???


Solo ziółko
Kiedy dawałem i było spoko na popęd lepszy

To coś takiego jak sprzedają na targu w slumsach w Azji?
Zmielone prącie traszki, pięć łez krokodyla, pół metra nici pajęczyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10372
modlic
ziki2000
lodzianin1
Co to za ziółka???


Solo ziółko
Kiedy dawałem i było spoko na popęd lepszy

To coś takiego jak sprzedają na targu w slumsach w Azji?
Zmielone prącie traszki, pięć łez krokodyla, pół metra nici pajęczyny?


Tongat Ali możecie też znać pod innymi nazwami Eurycoma longifolia, long jack, żeń-szeń malezyjski. Jedna z nielicznych roślin, która rzeczywiście wpływa na libido i podniesienie obniżonego testosteronu w normach fizjologicznych oczywiście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3344
ja zawsze wrzucam w trakcie sarmów ;). Libido nie maleje - wręcz przeciwnie, ale czy na hormony działa to sprawa dyskusyjna. Teraz lecę chyba z 6ty tydzień lgd 21mg + osta 20 mg i libido w górze, ale podejrzewam, że taki mix w nienajmniejszych dawkach i tak ubił testa lekko. Sprawdzimy to po "cyklu" - mam badanka przed gdzie było całkowitego koło 750, zobaczymy jak po 8 tyg na tych sarmach + cały czas jechane trojan test z hammera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 306 dni Przeczytanych tematów 287
Kokobann
ja zawsze wrzucam w trakcie sarmów ;). Libido nie maleje - wręcz przeciwnie, ale czy na hormony działa to sprawa dyskusyjna. Teraz lecę chyba z 6ty tydzień lgd 21mg + osta 20 mg i libido w górze, ale podejrzewam, że taki mix w nienajmniejszych dawkach i tak ubił testa lekko. Sprawdzimy to po "cyklu" - mam badanka przed gdzie było całkowitego koło 750, zobaczymy jak po 8 tyg na tych sarmach + cały czas jechane trojan test z hammera





Jak samopoczucie po trojanie?
Przez jaki okres go dajesz, zauważyłeś zwiększenie agresji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1428
Co do zamknięcia andro to na jednej ze stron androchemu pojawiły się produkty hypersarm Mk 677 a poniżej mk677 andro niedostepny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 660 Napisanych postów 1085 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40018
Ile można tłumaczyć że te strony to nie są oficjalne strony andro każdy może taka stronę założyć z sklepem i dać logo andro no bo kto zabroni, przecież producent Cię nie pozwie
3

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 770 Napisanych postów 543 Wiek 43 lat Na forum 179 dni Przeczytanych tematów 5799
Tego nie pomalujesz
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94644 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Amelinium
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1428
Mk 677 jakie dawki lecicie kiedyś zawsze 30 mg pisało a teraz widzę mniejsze dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 33 Na forum 92 dni Przeczytanych tematów 1647
Ja lecę 30 mg i jestem zadowolony. Jest to chyba najbardziej optymalna dawka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium