SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2904237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 110 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5637
Test panax dobry jak andro i Mk677 tak samo sprawdzone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39973
Co sądzicie o ghrp-6 jest porównywalne do mk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 768 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182542
Lepiej ghrp2 z cjc .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39973
Dlaczego? Może jakaś opinia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2879
Ma ktoś jakaś stronkę sprawdzona panaxa ? słyszałem ze ich wyroby dosyć pozytywnie i cenowo legancko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Panax bd lab , cenowo przystępny , warto z doświadczenia

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
WdzJlb
Co sądzicie o ghrp-6 jest porównywalne do mk?


Nie

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
jarek12343
Test panax dobry jak andro i Mk677 tak samo sprawdzone.


Kierował bym się tutaj cena

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170950
robertjudi
Arkus P
F1.08
Tom2017
8 miesięcy


I jak efekty? Sa jeszcze jakies profity z tego srodka przy tak dlugim stosowaniu?


Rok, nie wracam już strata czasu dla mnie, gh to gh i nic nam tego nie zastąpi,
można się łudzić ze mamy tani zamiennik ale długo ta nadzieja nie trwa


Dlatego większość stosuję Mk z myślą o poprawie apetytu, inne benefity schodzą na dlaszy plan.


Tak, tylko że codzienne jedzenie mk na długo tego apetytu nie poprawi, przynajmniej ani ja ani żaden że znajomych dłużej jak kilkanascie dni nie odczuwali wzmożonego ssania ale przy braniu 2on 2off już więcej można z tego pod względem apetytu wyciagnac
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Ja im dłużej brałem tym apetyt był większy, tak to odczuwałem, mimo tego, że żarcia było coraz więcej.

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium