SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2911517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16541
TRTforte
17kamil175
rarytas1
17kamil175
rarytas1
niesamowite te Wasze opowieści. Jak wam mk morfo psuje to na warcaby się przerzućcie:)

W dupe sobie wsadź swoje prymitywne uszczypliwości i kto na co powinien się przerzucać :)

To daj konkretne info o możliwym oddziaływaniu mk na morfo dzieciaku.

Dzieciaku doedukuj się jaki wpływ ma podbity igf1 na produkcje czerwonych krwinek,wróć i przeproś.


Potwierdzam wpływ mk na morfo. Ciągnąć mk ponad rok czasu nie znając wpływu na morfo dobiłem do hematokrytu 60% po czym w szpitalu miałem cała serie upustów.
Tak działa podniesiony poziom igf na szpik zmuszając go do produkcji czerwonych. U jednych mniej u innych bardziej.
Od kiedy odstawiłem mk i został sam test mam zupełnie inne wyniki. Nawet ostatnio dodany tren nie robi mi póki co krzywdy.


Ponad rok to dużo więcej wszystko co dużo czy dlugo to szkodzi rozumiem. Ale mi chodzi o max 2 cykle w celu budowy masy mięśniowej lepszej jakości niż na sucho.

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22079
Zagur 32 czytaj te opinie z przymrużeniem oka. W większości Ci co tak im bardzo mk szkodzi nie lecą na niej solo bądź przystępują do stosowania z problemami zdrowotnymi. MK może nasilić problem z hematokrytem dołożonym do testosteronu bądź branym po odstawieniu testosteronu, ale żeby tak się stało przy mk branym w pojedynkę jest mało prawdopodobne. Jak się skusisz musisz przebadać się gruntownie przed zastosowaniem , po jednym miesiącu stosowania,i w trzecim miesiącu jeśli planujesz cykl 3 miesięczny.
Poza mk nie ma nic co działa i nie ingeruje w hormony.
Ja biorę 2 lata bo sobie na to mogę pozwolić , badania mam tip top ,progres zrobiłem okrutny
Jeśli masz wybór wchodzić w sterydy, sarmy bądź mk najzdrowszym, najbezpieczniejszy będzie mk.
Wiesz co teoretycznie negatywnego dzieje się u forumowiczów więc żaden problem badać krew kontrolnie i sprawdzać czy u ciebie to nie wystepuje .
Jeśli będziesz miał takie szczęście jak ja to poza mk nic do szczęścia ci nie będzie potrzebne bo w tym sporcie geny to 99 % i ich odpowiedź na dany środek
U siebie kolejne badania kontrolne planuje za pół roku czyli będę już 2,5 roku na mk i tak robie co każde 6 miesięcy. Jak się coś złego zacznie dziać zaalarmuję, ale się zdziwię jeśli tak się stanie.
Około 5 lat temu zszedłem z 10 letniego cyklu sterydowego, odblokowałem się i stałem się naturalem. Zszedłem nie z problemów zdrowotnych tylko znudzenia wiecznym wbijaniem i życiem tym syfem. Czemu to pisze - ano temu że teraz jest plan 10 lat na mk solo wiec o każdym skutku ubocznym fana mk się dowiecie :)


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2022-07-05 09:23:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 257
Co do "tabletek" vs kropli SARMow, to moge dodac, ze nie chodzi o forme przyjmowania czy bioavailability, tylko chodzi o to ze pressy pod pigulki danego rozmiaru sa bardzo drogie dla firm farmaceutycznych, zatem czesto jest fake gowno w srodku. A krople to plyn, plyn wlac do butelki to zaden koszt, wiec produkcja nie wymaga takiego wkladu w sprzet. I chyba to na tym sie zamyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 205 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1980
lodzianin1
krople coś zmieniają ?


Nie mam pojęcia, nie jestem ekspertem.
Firmy piszą ,że nie podrażnia żołądka, nie ora tak wątroby. Jakiś to chyba sens ma, skoro podobno część może się wchłonąć już w ustach.
Do wątroby pewnie i tak trafia, ale już nie do żołądka.

Ostatnio mnie całe flaki strasznie bolały, spuchły od RAD w tabsach, więc zdecydowałem ,że sprawdzę krople, może nie będzie tak źle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22079
Xnavx
Co do "tabletek" vs kropli SARMow, to moge dodac, ze nie chodzi o forme przyjmowania czy bioavailability, tylko chodzi o to ze pressy pod pigulki danego rozmiaru sa bardzo drogie dla firm farmaceutycznych, zatem czesto jest fake gowno w srodku. A krople to plyn, plyn wlac do butelki to zaden koszt, wiec produkcja nie wymaga takiego wkladu w sprzet. I chyba to na tym sie zamyka

Są też formy w kapsułkach które kosztują producenta grosze. Bralem rad, lgd i zero problemów i odzwierciedlenia negatywów w wynikach krwii.


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2022-07-05 10:29:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2230
Panowie was na LGD tak wszystko wk***ia? Dosłownie wszystko :DD; Zazwyczaj sie nie denerwowalem lece 2 tyg juz i masakra poirytowany chodze caly czas.



Zmieniony przez - jacekehe w dniu 2022-07-05 11:24:26

Zmieniony przez - jacekehe w dniu 2022-07-05 11:25:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159007
Mk nie siada wam po kondycji ? Bo u mnie tragedia

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39975
U mnie też siada i to bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22079
ziki2000
Mk nie siada wam po kondycji ? Bo u mnie tragedia

Początkowo siadało, po kilku miesiącach zerowy problem z tym związany więc przejściowo zabija kondycję, ale co się dziwić przy takim nawodnieniu i wzroście wagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2130
rarytas1
Zagur 32 czytaj te opinie z przymrużeniem oka. W większości Ci co tak im bardzo mk szkodzi nie lecą na niej solo bądź przystępują do stosowania z problemami zdrowotnymi. MK może nasilić problem z hematokrytem dołożonym do testosteronu bądź branym po odstawieniu testosteronu, ale żeby tak się stało przy mk branym w pojedynkę jest mało prawdopodobne. Jak się skusisz musisz przebadać się gruntownie przed zastosowaniem , po jednym miesiącu stosowania,i w trzecim miesiącu jeśli planujesz cykl 3 miesięczny.
Poza mk nie ma nic co działa i nie ingeruje w hormony.
Ja biorę 2 lata bo sobie na to mogę pozwolić , badania mam tip top ,progres zrobiłem okrutny
Jeśli masz wybór wchodzić w sterydy, sarmy bądź mk najzdrowszym, najbezpieczniejszy będzie mk.
Wiesz co teoretycznie negatywnego dzieje się u forumowiczów więc żaden problem badać krew kontrolnie i sprawdzać czy u ciebie to nie wystepuje .
Jeśli będziesz miał takie szczęście jak ja to poza mk nic do szczęścia ci nie będzie potrzebne bo w tym sporcie geny to 99 % i ich odpowiedź na dany środek
U siebie kolejne badania kontrolne planuje za pół roku czyli będę już 2,5 roku na mk i tak robie co każde 6 miesięcy. Jak się coś złego zacznie dziać zaalarmuję, ale się zdziwię jeśli tak się stanie.
Około 5 lat temu zszedłem z 10 letniego cyklu sterydowego, odblokowałem się i stałem się naturalem. Zszedłem nie z problemów zdrowotnych tylko znudzenia wiecznym wbijaniem i życiem tym syfem. Czemu to pisze - ano temu że teraz jest plan 10 lat na mk solo wiec o każdym skutku ubocznym fana mk się dowiecie :)



Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2022-07-05 09:23:28


Jakiej firmy bierzesz mk? Plan 10 letni to konkret -az tak polepsza życie/trening?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium