SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH I T4 porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 367
1. WIEK: 28
2. WAGA: 83
3. WZROST: 178
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-talia: 77
5. STAŻ NA SIŁOWNI: wiele lat z przerwami
6. DIETA:
-białko: 2.5/kg
-węglowodany: 3-4/kg
-tłuszcz: reszta
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: długo sam testosteron, dwa razy po 9mc HGH,okazjonalnie NPP I spalacze typu clen t3.
8. TRENING: 3-4 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: masa jakościowa, kcal lekko na plus
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: testosteron ponad rok, później rok przerwy teraz test + HGH I T4
11. POZIOM BF%: 9%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudniecia
13. STAN ZDROWIA: OK
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: włosy stabilnie przechodzą z głowy na plecy
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 3000kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 8x100kg
-martwy ciąg: 8 x 160
-przysiad: 8x 110




Witam,

W sumie spedzilem prawie 2 lata biorąc testosteron (250-500 /tydz) + HGH w dawkach 3-8ui ed, dawki dzielone, całość rano I ostatecznie zostałem przy całości na wieczor (nie zamula podczas dnia).

Przechodząc przez masę i redukcję podczas cyklu widziałem, ze hormon działa, podczas redukcji dorzucalem t3, czasem clen(nie toleruje go zbyt dobrze) I efekty były... Jednak badając się regularnie zauwazylem, ze na hormonie zawsze mam T4 poniżej normy.

Na zalaczonych screenach badań widzimy wyniki podczas 4j HGH ED + testosteron 300mg/tydz.

Badanie zostało wykonane 3.5h od wbicia hormonu podskórnie.









Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 367
Przepraszam, za rozbicie tego na dwa posty, ale nie mogłem ustawić zdjęć badań.


W badaniach w tym poście wyniki są po 6.5j HGH dziennie + 200mcg T4 ED + 400mg test/tydz.

Badania zostały wykonane 10h po podaniu HGH podskórnie (wieczorem dnia poprzedniego) przez co hormon jest niski, ale IGF wygląda bardzo przyzwoicie.


Co możemy zaobserwować:
- Nieznaczna roznica T3
- TSH nisko = tarczyca zap*****la
- T4 w polowie normy czyli nieźle trafiłem z dawka 200mcg Ed.



Co zauważyłem podczas 3miesiecy po dodaniu T4(najpierw 100mcg później 200mcg ed)?

Zjazd z 14% do 9% BF przy utrzymaniu tych samych kalorii (dodając T4 nie spodziewalem się efektu jak na T3 i kontynuowalem lekki + kaloryczny).

Różnica jest tak duża, ze planuje dodawać T4 do każdego HGH.


W Internecie można znaleźć szczątkowe informacje o HGH + T4, najpopularniejsze opracowanie na ten temat to prawdopodobnie:

"Thyroid Hormone + Growth Hormone – If You Aren’t Using T4 with Your GH, You’re Not Doing It Right"

By: Anthony Roberts


Do znalezienia w Internecie.


Czy ktoś z was próbował dodawać T4 do HGH? Ja jestem szczerze zaskoczony efektami.










1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94439 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Juz spory kawal czasu ludzie podaja t4 do hgh ja osobiscie daje novo 100+20

A z tych twoich badan nic nie kumam ktore jest z kiedy


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2020-12-22 14:01:33
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 367
Badania z pierwszego posta są z sierpnia tego roku przy 4.5j HGH dziennie bez T4.

Badania z drugiego posta są z wczoraj przy 6.5j HGH dziennie i 200mcg T4.


Może być to mylące patrząc na pierwszy post (jest tam 0.1 różnicy w poziomie T4 - to dlatego że są tam dwa badania w odstępie tygodnia, do pierwszego nie dodalem T3)


Zmieniony przez - EroZz w dniu 2020-12-22 14:11:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94439 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
A wyniki zanim weszlo hgh masz do porownania?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 367
Badam się regularnie od lat, ale dopiero od niedawna w diagnostyce gdzie mam historię badań online.

Wcześniej wszystko w formie papierowej. Pamiętam jednak, ze tarczyca była w dobrej normie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19888
lodzianin1
Juz spory kawal czasu ludzie podaja t4 do hgh ja osobiscie daje novo 100+20

A z tych twoich badan nic nie kumam ktore jest z kiedy



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2020-12-22 14:01:33


Ile dajesz? Ja przy 2x5iu i 3x novothyral 100 tarczyce mam w widełkach. Bez gh miałem ponad normę sporo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94439 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Ja daje hgh 5 jm rano i 1 novo i mam gorne widelki teraz dorzucilem do 1 novo polowe tiro i mam ft3 troche nad

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19888
A na wystrzelonym FT3 nie masz problemów z nabiciem? Mi jakoś lepiej się redukuje jak mam FT3 w normie. Przy tarczycy w kosmosie płaski się robię strasznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1992
Ja mam niedoczynnosc i biorę letrox (t4) 50 pn-pt i 75 week. Do tego 4iu gh. Ale właśnie nie mogę coś poleciec wyniki mam w normie ale tsh 3.2. Czytając to podbije dawkę na 150 e0d. Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Panax pharm

Następny temat

Koniec cyklu i odblok

WHEY premium