SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2877011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364465 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669198
Varow
Witam, z tego co czytałem tu na forum to wiele osób poleca jako sklep androchem, natknąłem się na ich dwie strony, która jest Chciałbym zakupić ostarynę. Staż na siłce mam 6-7 lat i chciałbym ją brać na rekompozycję w dawce 10 mg. Do tej pory standardowe suple brałem. Wiem, że dawka nie powala, ale nie chciałbym by mnie zablokowała, a 10 mg powinno wystarczyć by wspomóc treningi i miche.




Zmieniony przez - Varow w dniu 2024-02-05 13:04:11

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2024-02-05 14:34:52


Nie podajemy adresów stronek ,to nie są oficjalne sklepy AC bo takowych nie posiadają a co co tam przyślą to nie mam pojęcia nic tam nigdy nie zamawialem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 113 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20578
czesc, czy do 50 mg ghk-cu starczy 10 ml wody bakteriostatycznej?

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5733
1-2ml starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 68 Wiek 4 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 756
Uważacie, że w tych tańszych sklepach jak mgn itp.. mogą wsadzać jak sąsiednio ołów, rtęć itp? Wydaje wam się, że jest to produkcja zagraniczna czy coś na miejscu? Troche czytam i zastanawiam się czy jest coś w tym czy zwykła paranoja uhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Jakieś opinie o SLU-PP-332 ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28671
roczek
Helionus
prz1993
No mi nic tak nie podbiło jak lgd, nawet ment.


Tak samo, 20 mg lgd i bywały dni po 160 ciśnienia na 95.

Teraz na kilkunastu razy więcej towaru mam ok 135 na 75, ale 40 me telmisartanu ed. Także z sarmami warto się zaopatrzyć w coś lekkiego na nadciśnienie.


Co można użyć ? Ja zacząłem cykl z ciśnieniem 150 na 90 biorę 3 dzień 10 mg . A jak Twoje efekty po 20 mg , brałeś to solo ?



Leki na na nadciśnienie telmi, nebi, nic mocniejszego nie trzeba, jak dla mnie przynajmniej. Razem z mk 677 połączyłem. Efekty jak na sarm i minetyk greliny były okej. Choć w porównaniu z normalnym cyklem to mogę stwierdzić, że co najmniej średnie, a supresja i problemy z hormonami nie warte, dlatego od razu po zabawie z sarmami zacząłem testa, bo bajzel był.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Wiadomo że sarmy nie mają podjazdu do starego dobrego testa , ale są super sprawą jeśli ktoś chce zrobić formę na chwilę np wakacje bez przesadnego inwestowania kasy i ingerowania w hormony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 33 Na forum 89 dni Przeczytanych tematów 1634
Panowie niedługo kończę 2 miesiąc cyklu na Ostarynie (mój pierwszy cykl na sarmach). Zastanawiam się czy ciągnąć jeszcze jeden miesiąc czy robić przerwę. Odżyłem trochę po początkowej supresji testosteronu (byłem nieco ospały przez pierwszy miesiąc), jednakże efekty nie są chyba takich jakich oczekiwałem (mimo trzymania michy i regularnych treningów). Nie spodziewałem się niczego nadzwyczajnego, jednakże efekt porównałbym do stosowania ciut mocniejszej kreatyny. Zastanawiam się czy warto dalej tłumić testosteron, skoro efekty są jakie są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364465 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669198
na oscie solo nie ma co oczekiwać fajerwerkow

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5733
pyrson123
Panowie niedługo kończę 2 miesiąc cyklu na Ostarynie (mój pierwszy cykl na sarmach). Zastanawiam się czy ciągnąć jeszcze jeden miesiąc czy robić przerwę. Odżyłem trochę po początkowej supresji testosteronu (byłem nieco ospały przez pierwszy miesiąc), jednakże efekty nie są chyba takich jakich oczekiwałem (mimo trzymania michy i regularnych treningów). Nie spodziewałem się niczego nadzwyczajnego, jednakże efekt porównałbym do stosowania ciut mocniejszej kreatyny. Zastanawiam się czy warto dalej tłumić testosteron, skoro efekty są jakie są.


Jakbyś przejrzał kilka stron z tego działu, to byś się doczytał, że działanie osty właśnie jest porównywane do kreatyny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium