SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2874240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 294 Wiek 47 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16225
Epi soli czy z podkładem z tescia jedziesz ? Jak libido i stawy ? Robiłeś badania? Ciśnienie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
epi rad i sr wszystko z browna jade , wszystko jest ok wyniki badan beda niebawem bo dzis bylem robic.
na marginesie ze wzgledu na hipogonadyzm raz w miesiacu idzie 100mg testosteronu

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Jak już mam to zjem tą oste pewnie za dwa trzy tyg będzie można coś powiedzieć. Dawka 30 mg ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
rescuediver
epi rad i sr wszystko z browna jade , wszystko jest ok wyniki badan beda niebawem bo dzis bylem robic.
na marginesie ze wzgledu na hipogonadyzm raz w miesiacu idzie 100mg testosteronu

Lekarz zlecił Tobie takie dawkowanie tego testa tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
tak dokladnie endokrynolog za dwa tyg mam wizyte kontrola i zobaczymy czy bede musial stosowac dalej czy nie

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 77 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4343
Do mnie dotarlo GW. 3 dni stosowania, dzis 1 trening. Ogolnie podchodze zawsze do wrazen uzytkownikow z przymrużeniem oka, bo kazdy organizm jest inny. Ogolnie w ostatnich 2 tygodniach mialem niezle domsy, jak to na redu. GW + PW robi robote na treningu do tego stopnia, ze odstawie PW i zostaje samo GW. Jedyne czego oczekiwalem od GW to to, zebym mogl robic krotsze przerwy i jechac dalej bez uczucia zmeczenia. Dokladnie to otrzymalem i jestem zadowolony. 20mg ed. Po 4 tyg dam znac czy caly czas zostaje ten efekt. Na redu fat nie patrze bo diete mam dopieta, wiec nie bede umial stwierdzic czy dalo to kilka % czy nie. Pozdrawiam.


Zmieniony przez - ckm65 w dniu 2019-05-16 12:12:58
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1158
Chłopy, planuje mały recomp sylwetki, myślałem o GW, ale chciałbym do tego coś dodać i zastanawiam się co do tego: EPI, S4, Rad czy coś innego? Jakieś pomysły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4864
Panowie, GW jakiej firmy? Pro nutrition czy wxn?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Oby dwie firmy trzymają poziom wiec obojętnie czy pro czy wxn ja leciałem wxn i jestem zadowolony

Antos na recomp bym wziol rad/s4 +GW chodź osobiście s4 bo niepodlewa woda wiec efekty mogą byc takie jakie oczekujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 373 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45508
pro masz 10 mg tabs. wxn masz 8 oba sa dobre
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium