SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2892643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
zborek95
Androchem to tylko mk i gw, reszta od pro nutrition ;D i taka prawda, jest coś dobre i nie można się o nic doczepić


Ja im wysłałem 3 razy badania z opisem dawkowania clomexu z informacja, że na pewno nie siedzi tam co powinno to nic nie odpisali xd
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14840
Zauważyłem że mało kto relacjonuje cykle z sarmami ciężko o fakty od bioracych oprócz opisów firm dlaczego? Mam wrazenie ze wiekszosć traktuje je jak suple każdy bierze ale to nie saa. Czy az tak sa przebadane i pewne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 56 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2198
Pytanie do tych co brali S4. Powtórzylibyscie cykl czy nie warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
WoodyWoodPecker
Pytanie do tych co brali S4. Powtórzylibyscie cykl czy nie warto?

Nie warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2317
Podjada ktos tu S23 bez podkładu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
WoodyWoodPecker
Pytanie do tych co brali S4. Powtórzylibyscie cykl czy nie warto?


Warto.
1

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WoodyWoodPecker
Pytanie do tych co brali S4. Powtórzylibyscie cykl czy nie warto?


Tylko jeśli dorzuciłbym anaboliczny rad na trzymanie mięśnia, bo S4 redukowało mi wszystko łącznie z mięśniami, malałem w oczach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2033
Jest w trakcie cyklu na mk. Mam w planach dorzucic rad lub lgd. Co polecacie? Jakie dawki? Co na odblok? Cel masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4864
Ja nie zauważyłem, żebym malał w oczach na S4, a przynajmniej żebym odczuł jakąś różnicę w tym zakresie, ale może to kwestia indywidualna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
na s4 zrzucilem 5kg a z łapki spadło 0.5cm więc tragedii nie ma..


Zmieniony przez - tey w dniu 2019-08-29 15:48:25

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium