SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2892694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biostomek12345
majkel47
U mnie zbliza sie miesiąc na zestawie mk 30mg plus lgd 7mg i progres cały czas odczuwalny. Masa do przodu. Nabicie. Apetyt. Brak spadku libido.

Łączylem mk z rad i mk z gw. Z lgd najlepsze połączenie



Myślałem te o Mk z Lgd dalej lecieć lub zamienić Lgd na Rad, ale nie wiem czy cena Mk się pokrywa z działaniem, bo dawkowanie Mk jak patrzyłem to wychodzi najdrożej


Najlepsze mk z androchemu masz na Allegro w dobrej cenie w dawkach 30 mg (1 tabs dziennie), nie wychodzi tak źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35087 Napisanych postów 89961 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941161
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1069 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19183
U mnie leci 5 tydzień mk i lgd.
Mk caly czas 30mg i tak będę ciągnął minimum pół roku
Lgd od tego tygodnia zwiększyłem do 14mg,za tydzień koniec, potem badania, odblok jeśli potrzeba i ruszam z radem.
Na ten moment libido ok, bebechy ok, nabicie cały czas jest, sila do przodu, pas w miejscu, ale widać że trochę bardziej woda podlany, łapka 1.5cm do przodu. Sen cały czas super, nie budzę się w nocy, apetyt ogarnięty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Biostomek12345
majkel47
U mnie zbliza sie miesiąc na zestawie mk 30mg plus lgd 7mg i progres cały czas odczuwalny. Masa do przodu. Nabicie. Apetyt. Brak spadku libido.

Łączylem mk z rad i mk z gw. Z lgd najlepsze połączenie



Myślałem te o Mk z Lgd dalej lecieć lub zamienić Lgd na Rad, ale nie wiem czy cena Mk się pokrywa z działaniem, bo dawkowanie Mk jak patrzyłem to wychodzi najdrożej

Dobre S4 czy rad wychodzi jeszcze drożej , a jak chcesz tani sport bez wkładu to musisz zmienić na bierki
Suplementacja kosztuje a profilaktyka czasami jeszcze więcej


Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2019-07-11 08:41:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1069 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19183
Amg27
Biostomek12345
majkel47
U mnie zbliza sie miesiąc na zestawie mk 30mg plus lgd 7mg i progres cały czas odczuwalny. Masa do przodu. Nabicie. Apetyt. Brak spadku libido.

Łączylem mk z rad i mk z gw. Z lgd najlepsze połączenie



Myślałem te o Mk z Lgd dalej lecieć lub zamienić Lgd na Rad, ale nie wiem czy cena Mk się pokrywa z działaniem, bo dawkowanie Mk jak patrzyłem to wychodzi najdrożej

Dobre S4 czy rad wychodzi jeszcze drożej , a jak chcesz tani sport bez wkładu to musisz zmienić na bierki
Suplementacja kosztuje a profilaktyka czasami jeszcze więcej



Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2019-07-11 08:41:50

Bez kitu, jeśli chce się zadbać o wszystko to profilaktyka stanowi większość wydatków, no i co chwilę cos się kończy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Najczęściej piniondze
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 205 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2260
Amg27
Biostomek12345
majkel47
U mnie zbliza sie miesiąc na zestawie mk 30mg plus lgd 7mg i progres cały czas odczuwalny. Masa do przodu. Nabicie. Apetyt. Brak spadku libido.

Łączylem mk z rad i mk z gw. Z lgd najlepsze połączenie




Myślałem te o Mk z Lgd dalej lecieć lub zamienić Lgd na Rad, ale nie wiem czy cena Mk się pokrywa z działaniem, bo dawkowanie Mk jak patrzyłem to wychodzi najdrożej

Dobre S4 czy rad wychodzi jeszcze drożej , a jak chcesz tani sport bez wkładu to musisz zmienić na bierki
Suplementacja kosztuje a profilaktyka czasami jeszcze więcej




Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2019-07-11 08:41:50
Nie chodzi, że bez wkładu, nie uważam tak, ale że tanio jak najbardziej jak się da. Siłownia jest dla mnie, a nie ja dla siłowni. Spoko sprawa, ale nie najważniejsza, wolę pakować kasę w dom, samochód, wakacje itp. Więc jasne, że będę patrzył na siłownię jak najtaniej wydać, co nie znaczy, że na ch**owe rzeczy, albo że bez wkładu żadnego. Rad też cenowo wychodzi podobnie z Pro choćby ale Rad to koło 8 tygodni dalej i potem przerwa, a Mk raczej jest sens brać już dłużej koło pół roku lubdluzej i jeszcze z czymś to połączyć właśnie, więc to już stały wydatek

Zmieniony przez - Biostomek12345 w dniu 2019-07-11 10:13:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94908 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
W krótki cykl jest mało efektywny
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Samo mk to niewielki wydatek a przy samym mk profilaktyka jest minimalna. Badania przed po trzeba. Odbloku nie trzeba, oslonek tez.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli ktos leci bez saa to na pol rocznym cyklu samego mk juz mozna zbudowac :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium