SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2894215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Gw jak najbardziej do redu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 529 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8644
Szeryfo83
GW + Rad140 jest nawet stack firmy Pro Nutrition który oba te środki zawiera.


Brałeś ten stack? Ewentualnie czy możesz coś powiedzieć o rad140?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3288
Panowie dwa pytania
Czy GW mogę wrzucac bezpośrednio po śniadaniu?
Czy w dzień gdzie planuje pic alko lepiej nie brać GW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja brałem po śniadaniu - działało !!
Niektórzy biorą na czczo - tez działa .
Gw nie ma wpływu na wątrobę , wiec kilka kielonków nie zaszkodzi .
Wiadomo ze wszystko z umiarem
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3288
Też mi się wydaje że działa chociaż dopiero 7 dzień. Najbardziej przy kardio czuć, gdzie wcześniej w 30min na stacjonarnym robiłem 200kcal a teraz prawie 300 ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 739 Napisanych postów 1273 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10414
Lux1980
Ja brałem po śniadaniu - działało !!
Niektórzy biorą na czczo - tez działa .
Gw nie ma wpływu na wątrobę , wiec kilka kielonków nie zaszkodzi .
Wiadomo ze wszystko z umiarem

Gw ponoć lepiej na czczo 20 min przed śniadaniem, jest hydrofilne więc rozpuszcza i wchłania się z wodą. Śniadanie nie zanurza wchłaniania, ale np taka jajecznica tłuszcz spowolni wchłanianie. I gw ma wpływ na wątrobę ale pozytywny. Dokładnie ma wpływ na 4 narządy: wątrobę, serce, nerki i mózg. Mało znane fakty ale gw wynaleziono do leczenia chorób naczyniowych i zespołów metabolicznych dopiero później zauważono wpływ na spalanie tłuszczu przez aktywacje proliferatorów peroksysomów.
Serce - zwiększa pojemność wyrzutów serca i usprawnia prace naczyń włosowatych. Czyli zmniejsza ryzyko chorób cywilizacyjnych, choroby wieńcowej serca, miażdżyca itp.
- wątroba wpływa na jej sprawniejszą regenerację i przez zwiększone spalanie tłuszczy a zmniejszone glukozy daje jej „odpocząć” aktywuje receptory glut4 i zwiększa wrażliwość insulinową więc łatwiej upycha glukozę do mięśni na glikogen, trzustka też tutaj ma „lżej”
- nerki sprawniejsza filtracja i obrót makroskładników, plus usprawnienie ich pracy
Mózg - wpływ na funkcje kognitywne jednak jest on znikomy i nie może się równać do używania racetamów lub nootropików, więc mimo, że występuje ma on najmniejsze znaczenie w porównaniu do pozostałych opisanych wartości na które ma silny wpływ.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 739 Napisanych postów 1273 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10414
Tomszaczek93
Panowie dwa pytania
Czy GW mogę wrzucac bezpośrednio po śniadaniu?
Czy w dzień gdzie planuje pic alko lepiej nie brać GW?


Jak jesteś na tego typu produktach przerzuć się na napój bezalkoholowy :) ogólnie wiadomo że alkohol obniża kondycję nawet o 30% zależy jak dużo jak często a gw podnosi wydolność jedno i drugie się kłóci. Wszystko dla ludzi ale zawsze uważałem że jak się wchodzi na takie coś to zakłada się że przez te 4-8tyg alkohol używki out
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3288
Pije raz na miesiąc max, tutaj akurat urodziny szwagra to ciężko odmówić :D mam zle doświadczenie z braniem czegokolwiek na pusty żołądek odkąd spalacz podrażnił mi blone śluzową żołądka na tyle że byłem wyoutowany na 2 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 739 Napisanych postów 1273 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10414
Tomszaczek93
Pije raz na miesiąc max, tutaj akurat urodziny szwagra to ciężko odmówić :D mam zle doświadczenie z braniem czegokolwiek na pusty żołądek odkąd spalacz podrażnił mi blone śluzową żołądka na tyle że byłem wyoutowany na 2 tyg


Olej urodziny szwagra to jego urodziny nie Twoje, forma ważniejsza a co do spalacza, to pewnie duża dawka kofy, dmaa lub joszki na czczo podrażniła natomiast gw nie podrażni Ci żołądka to nie stymulant.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3288
To jakieś g**** było bez joszki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium