SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2910187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 14
A jak z progesteronem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 26 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1073
ghost41
Ma ktoś doświadczenie lub opinie o firmie novosarm ? Mają mk677 w płynie...
Oraz anabolix labs ?



Zmieniony przez - ghost41 w dniu 2021-10-18 13:56:30


Zacząłem właśnie drugi tydzień brać Ligandrol od Novosarm (pierwszy tydzień był na równowadze, a teraz drugi jest na masie) - 10mg dziennie. Narazie ciężko mi cokolwiek powiedzieć, ponieważ trochę mi siła poszła w górę ale nie wiem czy to efekt nadwyżki kalorycznej czy LGD ... jakieś wnioski będę mógł wysunąć za kolejne 2 tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 512 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3732
DawWl
ghost41
Ma ktoś doświadczenie lub opinie o firmie novosarm ? Mają mk677 w płynie...
Oraz anabolix labs ?




Zmieniony przez - ghost41 w dniu 2021-10-18 13:56:30


Zacząłem właśnie drugi tydzień brać Ligandrol od Novosarm (pierwszy tydzień był na równowadze, a teraz drugi jest na masie) - 10mg dziennie. Narazie ciężko mi cokolwiek powiedzieć, ponieważ trochę mi siła poszła w górę ale nie wiem czy to efekt nadwyżki kalorycznej czy LGD ... jakieś wnioski będę mógł wysunąć za kolejne 2 tygodnie.

OK czekam na recenzję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 743 Napisanych postów 1283 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10458
WdzJlb
A jak działa na nerki, żołądek? Bo wiem że nie ma żadnego wpływu na trzustke i wątrobę.


Nie jest toksyczny dla wątroby, nie podrażnia śluzówki jelit i żołądka. Bardzo dobre tolerowanie związku prowadzi do wysokiej biodostępności i wchłanialności przez co niewielka cześć jest wydalana przy użyciu nerek z czego te wydalana cześć ich nie obciąża.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22079
pawel82
Wcale nie jest powiedziane że musisz mieć ssanie po Mk...nie u każdego występuje...
Dzielenie dawki nic nie da, najlepiej wrzucać całą na noc....

Problem z brakiem podwyższonego łaknienia może dotyczy tych którzy mieli pecha i trafili w wałek ? bo raczej nie powinno dochodzić do tak znaczących różnic w działaniu i sam wpływ na apetyt wynika z działania tego peptydu.
Ja mam apetyt x 3 więc jeśli na osobnika x zadziała słabiej, to i tak musi apetyt na + odczuć





Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2021-10-27 13:53:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941382
Mylisz się bo miałem pewniaka Mk z Andro, wrzucałem na noc i żadnego mega apetytu nie odczułem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22079
pawel82
Mylisz się bo miałem pewniaka Mk z Andro, wrzucałem na noc i żadnego mega apetytu nie odczułem...

Jak andro to faktycznie pewniak. Ja biorę rano po wstaniu więc w porze podania może być przyczyna
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941382
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
Też nie miałem żadnego kosmicznego ssania, trochę bardziej głód odczuwałem, to wszystko, także twój przypadek nie jest żadnym wyznacznikiem,

w porównaniu do ghrp 6 to nie ma w ogóle o czym gadać, strzał rano z ghrp kilka minut i aż drgawki, rozkojarzenie miałem, tak mnie ssało, z tym że to też trwało kilka dni i po problemie

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Przez greline takie odczucia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium