SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1407
Czy jest ktoś kto szamał zwykła cardarine i wersję 2.0 (GW-0742)? Chciałbym poznać opinię czy tej nowej faktycznie wystarczy brać 2x mniejszą dawkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
MK-677+ cardarine do tego B6 z berberyna i powinno być wszystko ok z cukrem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
Bladesss
Czy jest ktoś kto szamał zwykła cardarine i wersję 2.0 (GW-0742)? Chciałbym poznać opinię czy tej nowej faktycznie wystarczy brać 2x mniejszą dawkę


Nie jest w ogóle prawdą, że trzeba brać dwa razy mniejszą dawkę ten kto tak napisał pisze bzdury. Dawka pozostaje ta samo. Skuteczność w podnoszeniu wydolności ma 501516 większą w badaniach i w prywatnych odczuciach 4 znajomych też uważa, że lepiej czuli pierwsze GW nie wspomnę o forumowiczach tutaj, którzy też byli tego zdania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 407
Bardzo jedzie rad 140 po wydolności ? Odczuł ktoś z was taki skutek uboczny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
A jak wątroba po rad140?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1407
BSR
Bladesss
Czy jest ktoś kto szamał zwykła cardarine i wersję 2.0 (GW-0742)? Chciałbym poznać opinię czy tej nowej faktycznie wystarczy brać 2x mniejszą dawkę


Nie jest w ogóle prawdą, że trzeba brać dwa razy mniejszą dawkę ten kto tak napisał pisze bzdury. Dawka pozostaje ta samo. Skuteczność w podnoszeniu wydolności ma 501516 większą w badaniach i w prywatnych odczuciach 4 znajomych też uważa, że lepiej czuli pierwsze GW nie wspomnę o forumowiczach tutaj, którzy też byli tego zdania.


No niby tak piszą, niemal wszędzie a mógłbyś napisać swoją opinie co bardziej warto, co byś polecił porównując oba gw? I jakie dawki brałeś? Odzczules jakiś pozytywny wplyw na stawy/ścięgna po którymś?


Zmieniony przez - Bladesss w dniu 2023-05-30 20:07:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
Stawy ścięgna po GW? Wątpliwa sprawa ja biorę starą wersję ta "nowa ' mnie nie przekonuje i myślę że jak szybko się pojawiła tak szybko zniknie
A na stawy/ścięgna już szybciej osta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1407
lodzianin1
Stawy ścięgna po GW? Wątpliwa sprawa ja biorę starą wersję ta "nowa ' mnie nie przekonuje i myślę że jak szybko się pojawiła tak szybko zniknie
A na stawy/ścięgna już szybciej osta


Ta nowa wersja ma jakoś ze 19lat, to tak niezbyt szybko:P generalnie oste miałem już niemal kupioną ale wpadły mi w oczy opinie, że powoduje senność/zmulenie.. a że ja na codzień i tak jakoś wybitnie nie tryskam energią to odpuściłem. W przypadku GW i ścięgien pytam po prostu o opinię bo natrafiłem na takie info w wielu miejscach również. Generalnie gdyby nie fakt, że natrafiłem o info o powodowaniu przerostu serca przez nowe GW juz dawno miałbym je kupione. A tak jeszcze szperam i nie wiem co kupić:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Bladesss
lodzianin1
Stawy ścięgna po GW? Wątpliwa sprawa ja biorę starą wersję ta "nowa ' mnie nie przekonuje i myślę że jak szybko się pojawiła tak szybko zniknie
A na stawy/ścięgna już szybciej osta


Ta nowa wersja ma jakoś ze 19lat, to tak niezbyt szybko:P generalnie oste miałem już niemal kupioną ale wpadły mi w oczy opinie, że powoduje senność/zmulenie.. a że ja na codzień i tak jakoś wybitnie nie tryskam energią to odpuściłem. W przypadku GW i ścięgien pytam po prostu o opinię bo natrafiłem na takie info w wielu miejscach również. Generalnie gdyby nie fakt, że natrafiłem o info o powodowaniu przerostu serca przez nowe GW juz dawno miałbym je kupione. A tak jeszcze szperam i nie wiem co kupić:)

Zamuleniem na ostarynie się nie przejmuj, ten skutek może cię nie dotyczyć. Najlepiej pierwszy miesiąc stosować 10 mg i analizować czy coś się złego dzieje. Ja zaczynałem od 10 mg i co miesiąc podbijam o kolejne 10 mg. Obecnie jestem w czwartym miesiącu na 40 mg dziennie, efekty poezja, aparat ruchowy nie do zajeżdżenia, wzrost obciążeń treningowych + 20 % aż nie chce się kończyć. Nic mi tak nie poprawia regeneracji stawow, ścięgien, wiązadeł jak ostaryna. Dziwi mnie ten efekt bo lgd i rad z tymi problemami kompletnie sobie nie radzą? Wie ktoś dlaczego działanie jest aż tak różne


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2023-05-30 22:07:33
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 419 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9235
rarytas1, jakiego labu bierzesz tę oste?
lecisz z podkładem czy bez?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium