SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2877086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 53 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1011
Właśnie odebrałem lgd androchem. Jutro startuje. O jakiej porze dnia najlepiej brać lgd? Przy ostarynie mówili mi że nie ma żadnego znaczenia byle brać co 24h a lgd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Tak samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
ziki2000
Michass90
Psycho Dad
MDK92
Jakieś problemy z widzeniem po S4 macie? Ja dojechałem do 100mg i wyżyłowało mnie konkretnie


Jestem na 75mg i zero problemów. Za to bardzo dobry humor po tym mi dopisuje, nie wiedziałem, że ma taki wpływ na nastrój
Dopiero jak kilka razy moja coś głupiego palnęła i zacząłem się śmiać i nie potrafiłem przestać, to doczytałem w necie o takowym działaniu.


Mowisz ze S4 ma takie działanie ?


A nie boicie się tego że zmienia kolor oczu na żółtawy :P


Heh ja miałem na myśli ten lepszy nastrój czy humor co pisałeś a nie widzenie na żółto

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
Psycho Dad
modlic

Weź odpuść te s4 i ma wino lepiej zamień.


A ty coś zjedz, bo p******isz głodne kawałki.

To ty a ja?
nie opłaca się bo widzisz jaką ilość do brać co by efekty były do poniesionych kosztów.
Surowiec drogi.
To tak jak brać 800,900 primy do gh. I co, biorę gh. Tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
modlic
Psycho Dad
modlic

Weź odpuść te s4 i ma wino lepiej zamień.


A ty coś zjedz, bo p******isz głodne kawałki.

To ty a ja?
nie opłaca się bo widzisz jaką ilość do brać co by efekty były do poniesionych kosztów.
Surowiec drogi.
To tak jak brać 800,900 primy do gh. I co, biorę gh. Tyle.


Ale że niby jaki surowiec drogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Co dobrać, jaką ilość? Ja wiem ile i co dobrać, o mnie się nie martw. O koszt surowca też. Poza tym po uj mi wciskasz metylowaną siedemntaskę, jak nie wiesz czy nie mam problemów z żołądkiem i wątrobą Jak będę chciał sobie pojechać po flakach, to się do ciebie odezwę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 18 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 683
Rad 140 bierzemy naczczo rano, po posiłku czy bez znaczenia?
Jakieś osłony polecacie czy nie ma potrzeby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
grzechocn
Rad 140 bierzemy naczczo rano, po posiłku czy bez znaczenia?
Jakieś osłony polecacie czy nie ma potrzeby?


Na czczo będzie Ok. Jeśli masz pewny składnik to jest łagodny dla wątroby. Jednak każdy metabolizuje związek inaczej i ma to uzasadnienie w cytochromie 450 w wątrobie który odpowiada za metabolizm substancji. Stąd u osób u których pracuje mniej wydajnie wątroba musi wykonać więcej pracy by zaabsorbować, rozdystrybuować, ulec przeminą biomechanicznym i wydalaniu. Z reguły osoby ze zdrową funkcjonującą wątroba nieobciążoną alkoholem lekami itp nie podnosi wartości aspat alat a czy masz dobrze funkcjonującą wątrobę tego nie wiem



Zmieniony przez - BSR w dniu 2023-06-22 22:05:14

Zmieniony przez - BSR w dniu 2023-06-22 22:05:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Psycho Dad - Jakbys mogl to stresc dzialanie s4 po tym pierwszym miesiacu brania ( zakladam ze to pierwszym miesiac).

Nieco czytalem opinie uzytkownikow i ponoc pare osob osleplo permanentnie ..ale ile w tym prawdy to nie wiem. Jedna osoba przypisuje Sobie zacme po stosowaniu s4 ..z tego co pamietam stosowal s4 6razy i mial zabieg na obie galki jakis pare miesiecy po ost stosowaniu a w rodzinie nie bylo nikogo z takowymi problemami. Moze to rzucac nowe swiatlo na ten srodek ..badz nie koniecznie.Loteria przy tak slabo zbadanym srodku.
Jak ktos ma jakies konkrete info to napiszcie tutaj.

Nikt nie wie w jaki sposob s4 odzialowuje na receptory w galce ocznej.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
Infamous
Psycho Dad - Jakbys mogl to stresc dzialanie s4 po tym pierwszym miesiacu brania ( zakladam ze to pierwszym miesiac).

Nieco czytalem opinie uzytkownikow i ponoc pare osob osleplo permanentnie ..ale ile w tym prawdy to nie wiem. Jedna osoba przypisuje Sobie zacme po stosowaniu s4 ..z tego co pamietam stosowal s4 6razy i mial zabieg na obie galki jakis pare miesiecy po ost stosowaniu a w rodzinie nie bylo nikogo z takowymi problemami. Moze to rzucac nowe swiatlo na ten srodek ..badz nie koniecznie.Loteria przy tak slabo zbadanym srodku.
Jak ktos ma jakies konkrete info to napiszcie tutaj.

Nikt nie wie w jaki sposob s4 odzialowuje na receptory w galce ocznej.


Nie używaj słowa „nikt nadaremno” :). Receptory retiny i ar znajdują się w oku i łącza się z S4 albo poprawnie pisząc S4 łączy się z nimi tworząc żółtawe a u niektórych zielonkawe zabarwienia coś jak filtr sephia. Nie jest to uszkodzenie ani trwałe ani tymczasowe. Utrudnia widzenie w nocy więc ktoś kto pracuje w takim trybie nie może używać. Zabarwienie dzienne jest dla wielu znośne. Występuje w większości po przekroczeniu 75mg na dobę u niektórych zwiększenie. 50 do 75 powoduje już takie objawy. Należy wówczas cofnąć się do dawki która nie wywoływała takich efektów poprzedzonych dwoma całkowitymi dniami przerwy. Przy zwiększaniu dawki należy pozostać na niej przez 10-14 dni przed kolejnym zwiększeniem
Zanim efekt się nie skumuluje dopiero po tym czasie i braku efektów ubocznych bezpiecznie jest zwiększyć dawkę. Najlepiej sprawdza się 50-75 i wielu udaje się zakończyć 6-8tyg cykl bez efektu zaburzeń widzenia.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium