SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2873998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 294 Wiek 47 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16225
Jadę 3 tys S4 o nic takiego nie zauważyłem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 205 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2260
majkel47
Ma ktos jakies wyniki po lgd? Ile leci test w dol? Dalbym sobie mk i lgd po wakacje :)


Znalazłem w wyszukiwarce jakieś wyniki badań też jest tam o teście ile leci w dół, ale nie wiem czy wiarygodne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 205 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2260
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Tom2017
Jadę 3 tys S4 o nic takiego nie zauważyłem


OK w takim razie gdzie indziej będę szukał przyczyny. A tak swoją drogą jakiej firmy jesz s4 i czy widzisz jakieś efekty? No i jaka dawkę bierzesz. Ja od początku 75mg


Zmieniony przez - tey w dniu 2019-05-12 15:25:37

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 294 Wiek 47 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16225
S4 DNA ANABOLICS. Pierwsze 2 tyg po 50 mg ten co minął 3 tydzień wszedłem na 75 mg i tu się zdziwiłem bo brałem wcześniej BRAWN S4 po 75 mg i było ok a teraz od czwartku wieczora pojawiło się problem z widzeniem. Robię zawsze weekend off i od jutra pojadę po 50 mg. Efekty, na redukcji waga szła w dół ostatnio przy takiej samej diecie poszło trochę w górę, pompa i nabicie mięśni
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Ok. Dzięki za info. Ja biorę od 6 dni dopiero s4 i na treningach siła,pompa jest tylko nie wiem czy od tej andaryny czy kreatyny którą zacząłem brać jakiś czas temu a może od mesomorpha starego co dorzucam też od nie dawna przed treningiem..

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 294 Wiek 47 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16225
Brałem 2 lata temu LGD przez 2 miesiące, co osiągnąłem na nim to konkretny blok... Mam wyniki badań test norma 9.9 - 27.8 wynik wyszedł 3,9 ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 294 Wiek 47 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16225
Bezpiecznie brać S4 5 dni i 2 dni off. Siła idze i dla tego S4 mi pasuje. Ja biorę razem z GW. Dla mnie te dwa suple robią robotę osobno jak i razem.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
No tak też czytałem że tak jak piszesz zalecane jest 5dni on 2 off albo 1on 1off

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tom2017
S4 DNA ANABOLICS. Pierwsze 2 tyg po 50 mg ten co minął 3 tydzień wszedłem na 75 mg i tu się zdziwiłem bo brałem wcześniej BRAWN S4 po 75 mg i było ok a teraz od czwartku wieczora pojawiło się problem z widzeniem. Robię zawsze weekend off i od jutra pojadę po 50 mg. Efekty, na redukcji waga szła w dół ostatnio przy takiej samej diecie poszło trochę w górę, pompa i nabicie mięśni


Dlatego Brawn ma słabą opinie bo pewnie to nie było pełnoprawne S4 ;d Pro Nutrition 75 mg też występowało u mnie to zoltowidzenie ale dopiero przy piątku, wiec akurat dwa dni off sobota niedziela i dalej cisnalem 75 mg. Aktualnie już nawet przy ostatnim dniu się nie pojawia, chyba tolerancja wzrosła
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium