SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2874996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
J/w, plus dodatkowa lodówka
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94425 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Krzychu79
GHRP6 do kompletu.


Ghrp6 idealne 10-15 min po strzale wir w zoladku
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1069 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19183
Krzychu79
GHRP6 do kompletu.


Dzięki, będę musiał się zapoznać z tematem bo zaczyna się ciężki temat, a chciałbym jeszcze z 5kg na siebie wrzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Do tego przed posiłkami możesz dać krople żołądkowe i kreon.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 805
Witam ponawiam pytanie na temat dat ważności na sarmach ponieważ 2 partie zamówiłem i raz przychodzą z wybitymi datami, a raz nie, czy to ma jakieś znaczenie i czy można mówić o jakiejś lipie gdy nie ma daty? Czy ktoś zamawiał mk z wxn i dostał bez daty a mimo to wszystko działało jak trza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Nie rozumiem po co sie brać za wxn skoro taniej i pewniej wychodzi sprawdzone andro na które nikt nie narzeka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 805
Tak poczytalem ze andro dobre ale akurat nie było a ze się spieszyło to brałem drugą opcję z opinii tez przewaga zadowolonych he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pawlos1983
Witam ponawiam pytanie na temat dat ważności na sarmach ponieważ 2 partie zamówiłem i raz przychodzą z wybitymi datami, a raz nie, czy to ma jakieś znaczenie i czy można mówić o jakiejś lipie gdy nie ma daty? Czy ktoś zamawiał mk z wxn i dostał bez daty a mimo to wszystko działało jak trza?



Mialem kilka supli z wxn i nigdy nie było daty. I wszystko działa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94425 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Pawlos1983
Witam ponawiam pytanie na temat dat ważności na sarmach ponieważ 2 partie zamówiłem i raz przychodzą z wybitymi datami, a raz nie, czy to ma jakieś znaczenie i czy można mówić o jakiejś lipie gdy nie ma daty? Czy ktoś zamawiał mk z wxn i dostał bez daty a mimo to wszystko działało jak trza?


Śmiało bierz
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Ruszylem z mk, leci z andro. W sumie wrzucam poznym popoludniem. Rano szot z cjc + ghrp6. Odczucia pojawiaja sie szybko. W moim przypadku bledem jest to, ze jestem na redukcji. Ssanie jest strasznie mocne, co prawda ruszylo od drugiego dnia ale moge pochlaniac bardzo duzo. Czuje jakby szybciej sie trawilo i jakby mi odblokowalo apetyt mimo ze leci wino oral i bylem przyblokowany z jedzeniem. Ogolnie uboczne odczuwalne: puchna mi dlonie, tzn palce, pulsujace takie odczucie, podobnie jak przy hgh mialem, ale mozliwe ze to tez retencja zaczyna podlatywac i przez wieksza ilosc wegli (3-4 dni jestem na tym), zamulenie straszne miglbym spac i lezec w lozku, saanie na redu zbyteczne mi w sumie ale dla mnie pozytyw bo zaraz masa, spoko pompa, twardy sen, a leci tren wiec sie przydaje takie spanie. Ogolnie mile zaskoczenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium