SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2894198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 400
Ile bierzesz tej berberyny i mk i o jakich porach:D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W tym roku po ok 6-7 latach treningu zaczalem zabawę z dopingiem (sarmy, saa nie tykałem jeszcze). MK i GW można suplementowac cały czas, najlepszy zestaw na redukcje według mnie to S4 + RAD. S4 to był mój pierwszy kontakt z sarm, wycina jak zły, nawet kiedy już spanikowałem że maleje w oczach i wszyscy na siłce mi to mówili, że robie się mniejszy (oczywiście nikt nie wiedział co leci ;D) i było na kalorycznym 0 to dalej waga leciała w dół, aczkolwiek nie trzyma mięśnia, spadki razem z fatem i dlatego tutaj pojawia się RAD, chyba najbardziej anaboliczny sarm który trzyma mięsień na redukcji mega, dlatego według mnie połączenie tych dwóch środków na redu da mega efekt, ale tego spróbuje za rok bo w tym testowałem je niestety osobno, a redukcji już nie planuję, kończę druga puszkę LGD i na ten rok koniec z sarmami, czyli samo mk+gw będzie lecieć ;D


Zmieniony przez - zborek95 w dniu 2019-08-19 17:06:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rambonietwojasprawabambo
Ile bierzesz tej berberyny i mk i o jakich porach:D?


300-500 mg do posiłku gdzie daje najwiecej węgli
Do 2-3 posiłków dziennie


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-08-19 17:10:43

Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-08-19 17:11:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 400
Teraz tak czy tam GW + MK raczej nie wywola zbyt wysokiego cukru tylko wrecz przeciwnie na odwrot hipoglikemie dodatkowo berberyna tez obniza cukier jezeli dobrze pamietam? :>

Wystarczy mierzyc na cczco cukier 1-2x w tygodniu zeby sie upewnic ze wszystko jest okej z tym cukrem?
Wszystko ladnie fajnie pieknie tylko mam jeszcze watpliwosci co do tego cukru;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 400
Jeżeli wystapilby zbyt maly to co robic wystarczy napchac sie weglami rozumiem? mial ktos w ogole na tym problemy z cukrem czy to tylko poszla taka plota o tym cukrze ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114082
Ja jak mk próbowałem to przy pierwszych tabletkach dostawałem czegoś podobnego do hipoglikemii tj. cały zalany potem ręce roztelepane,że widelca nie mogłem utrzymać do tego jakieś dziwne mocne bicia serca/niemiarowość,aczkolwiek takie objawy ponoć są spowodowane wyrzutem greliny i stąd takie objawy podobne do hipki,niestety nie miałem na tamtą chwilę glukometru żeby sprawdzić czy to od niskiego cukru czy od greliny.Do mk już nie wrócę na pewno dla mnie gra nie warta świeczki.


Zmieniony przez - 17kamil175 w dniu 2019-08-19 17:22:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 294 Wiek 47 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16230
A nie pomyliłeś tabsów i nie wziąłeś clean zamiast Mk??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 400
No wlasnie pytanie czy to objawopodobne czy rzeczywiscie hipka;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114082
Tom2017
A nie pomyliłeś tabsów i nie wziąłeś clean zamiast Mk??

Mi do redukcji nic poza testem nie jest potrzebne i fat się sam pali,natomiast w drugą stronę już nie jest tak kolorowo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 294 Wiek 47 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16230
Sam biorę Mk Andro jak i chyba większość chłopaków i pierwszy raz spotkałem się z takimi objawami jak piszesz. Jedyne co to mega pompa i nabicie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium