SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2898245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 105 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1738
Amg27
Nie , to nie przez Twój wiek wiec nie wkrecaj sobie . Nie masz 70 a 36 wiec bez przesady . Musiałbyś sprawdzić na koniec lh i fsh , przy ostarynie warto tez badać prolke bo często szybuje

czyli zablokowalo :/ nie dziwne ze przez taki krotki okres czasu brania blokada? (badanie zrobione na poczatku 3 tygodnia). chyba ze juz wczesniej testo byl niski co jest wielce prawdopodobne (brak energii itd)
czyli trzeba chyba sie zaopatrzyc w clomid. juz szukam w googlach gdzie kupic :D
dodam ze ostaryna pomogla na bolace barki :)



Zmieniony przez - marcinnnnp w dniu 2019-08-28 07:41:01

Zmieniony przez - marcinnnnp w dniu 2019-08-28 07:41:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Kup jakiś dobry boster teścia i do tego longjacka to powinno wystarczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2804
Spostrzeżenia po tygodniu na GW 20mg i S4 50mg od pro nutrino. Waga stoii w miejscu mimo czystej diety no ujemnym bilansie i 40 minut kardio dziennie plus trening siłowy split 6 razy w tygodniu. Nie czuję póki co wzrostu siły. Może trochę wydolność wzrosła. Brak widzenia na żółto mimo 7 dnia on na S4. Robi się jakiś syfek na klacie ale nie wiem czy to od GW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699807
Po tygodniu to czego oczekujesz ? 2-3 tygodnie można coś pisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2804
Zdaje sobie z tego sprawę. Piszę dla potomnosci o swoich odczuciach tydzień po tygodniu. Tak się zastanawiam czy lecieć to S4 cały czas on póki nie będzie tych objawów z widzeniem? Czy mimo braku tych objawów robić 2 dni off?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4864
Jak nie masz objawów, to bierz codziennie. System 5 dni on 2 dni off został wymyślony w celu uniknięcia problemów ze wzrokiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
S4 daj normalnie docelowe 75 mg, szkoda środka na te mniejsze dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2804
Tak właśnie zrobię. Dzięki za radę. Rozbić to na 3 dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, 3 razy dziennie, trochę uciążliwe ale trzeba przeboleć. Myśle, że jak masz legitne od pro nutrition to złapie Cię zoltowidzenie, przy 75 mg w 5 dniu pod wieczor już szło to wyłapać, wtedy wal 2 dni off. Ja na początku też myślałem, że nic i lecieć ciągiem ale jak powoli zaczynało łapać, a ja pociagnalem jeszcze pare dni to potem nawet 2 dni off było mało żeby puściło ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2804
No to sprawdzę na sobie czy z alledrogo jest to pewny towar. Jak zacznę widzieć na żółto to znaczy że mogę brać od tego gościa. Bo już po głowie mi chodzi rad 140. Jak polecę 6-8 tyg na GW i S4 to ile potem robić przerwy od sarmów? Bo potem chchcialem wskoczyć na GW i rad-140
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium